FAMILIEBERICHTEN 19 O Gerda Wagenaar-Hage Betsij Luteijn-Kaijser J? Simon Andreas van der Meulen Forra de Visser-Westdorp Agatha Maria Gijzel-Mieras Janny van der Maale-Dourlein COLOFON Familieberichten De vele kaarten, brieven, telefoontjes, bloemen en andere blijken van warm medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze Pa, schoonvader en trotse Opa hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. U allen hiervoor hartelijk dank. Els Cindy Sem Sheila en Richard Collin Lieke Door de coronamaatregelen hebben we op 25 april jl. in kleine kring afscheid moeten nemen van onze man en vader Jacobus (Ko) Witte Toch hebben heel veel mensen met een kaart of een be richtje laten voelen dat ze met ons meeleefden. Dit hebben we erg gewaardeerd. Onze hartelijke dank daarvoor. Francien Witte-de Blaeij Marian Witte Axel, mei 2020 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve zus en tante Marie-Louise van Hasenbroek - Gelderland Tevens gaat onze dank uit naar Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en uitstekende begeleiding. Familie Gelderland en Familie van Hasenbroek Wij willen een ieder bedanken voor de blijken van medeleven in de vorm van kaarten en telefoontjes na het overlijden van Familie Wagenaar Familie Hage Goes, mei 2020 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Jacoba Zoeteweij-Smit betuigen wij u onze oprechte dank. Uw medeleven hebben wij zeer op prijs gesteld. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, mei 2020 Uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma heeft ons heel goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Anton Gijzel Peter en Sandra Eva, Lisa Kamperland, mei 2020 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze moeder en oma betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Zuidzande, mei 2020 Voor alle blijken van belangstelling en mede leven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Cornelia Traas-Hollestelle zeggen wij u hartelijk dank. Familie Traas Kapelle, mei 2020 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Marietje de Jonge - Depondt Wij hadden haar afscheid graag een andere inhoud willen geven en het fijn gevonden u persoonlijk te ontmoeten om herinneringen op te halen. Helaas behoorde dit door de huidige regelgeving niet tot de mogelijkheden. Families Kok, de Jonge en Mol apg zaterdag 30 mei 2020 ZV cY Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de bloemen, kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa mede namens kinderen en kleinkind S. J. van der Meulen - de Meijer Oostburg, mei 2020 Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling rond het overlijden van: Jan de Visser Kinderen en kleinkinderen Wilhelminadorp Voor de vele hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder betuigen wij onze oprechte dank. Zij waren ons een grote steun. Matty Tonny Kloetinge, mei 2020 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media l|l familieberichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 142