J? 18 FAMILIEBERICHTEN J? "N jfOCVWs- UrfjBjjft Jakob Peter Cornelis Molenaar JUBILEUM OVERLEDEN ^fira/bs - £7acA/ Helena Janneke Polfliet-van Bendegem DANKBETUIGING Dankbaar en blij zijn wij dat S Harry Korst en Joke Korst - Jacobs X op 31 mei 70 jaar getrouwd zijn. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Churchilllaan 368 4532 MC Terneuzen De woestijn en het dorre land zullen zich verblijden, de steppe zal juichen en bloeien als een narcis zij zal welig bloeien en juichen, ja, juichen en jubelen. (Jesaja 35:1 NBG) In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze Moeder, Schoonmoeder en Oma Rie weduwe van Johannis Adriaan Frans Groede, 25 januari 1926 Breskens, 24 mei 2020 Leo en Egna Frans - Ottens Elma en Theo Corina Rosa en Ron Dirk en Nel Frans - Verschoor David en Iris Ruth en Jurriaan Sarah en Martijn Mark en human Correspondentieadres: Ina van den Berg Sweelinckhof44,4536 HC Terneuzen Het afscheid heeft wegens coronaregels in besloten kring plaatsgevonden. Rustig is ingeslapen onze lieve vader, schoonvader en opa Jan van Ierland Joannes Hendricus Hubertus Weduwnaar van Jo de Kort Tilburg, 8 juli 1927 Oegstgeest, 27 mei 2020 Alkmaar: Oegstgeest: Henk en Ciska Krijn, Wiebe Stan en Corine Correspondentieadres: Groenhoevelaan 20 2343 BR Oegstgeest Wegens de huidige omstandigheden is de afscheidsdienst in besloten kring. Je laatste krachten, je tere handen Je zere lijf, je vermoeide gezicht Alles gezegd, alles besproken Doe je ogen nu maar dicht. Maak je over mij geen zorgen Heus, ik red mezelf wel Hoewel onze wegen zich nu scheiden Is ons afscheid geen vaarwel. Goede reis, lieve ma en oma Je tijd is op, je mag nu gaan De herinnering aan jou zal blijven Bedankt, voor alles datje hebt gedaan. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en klein-omaatje weduwe van Leon Hypolitus Polfliet 09-09-1927, Axel 27-05-2020, Axel Sint Jansteen: Kees en Monique Polfliet - de Maertelaere Alphen aan de Rijn: José en Elly Polfliet - Goedhart Klein- en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van ZorgThuis, "De Weistede" en dokter Van Malderen voor de liefdevolle zorgen die zij aan ma en oma hebben gegeven. Correspondentieadres: Aida 7,4564 ES Sint Jansteen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Utdfc WrtldjWS- Cassandra Mode Alexandre Mode A Joop van Kouteren Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve en zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. C. Molenaar - Sturm Kinderen en kleinkinderen Goes, mei 2020 Ina en Rick t van den Berg - Frans Maico en Maxime Anneke en Rowen Luuk en Elly Frans - Oskam Liesbeth Frans Carolien Frans en Ed Vonk Nina Liam en 11 achterkleinkinderen medewerkers van de thuiszorg in Groede en de Hooge Platen in Breskens bedanken voor de goede, liefdevolle zorg die zij onze moeder hebben gegeven. zaterdag 30 mei 2020 ZV In paradisum deducant te angeli Zelfverzekerd, geïnteresseerd en altijd onafhankelijk. Het was een tevreden man. Met sprekende ogen Met sprekende handen Heb je ons losgelaten echtgenoot van Krabbendijke, 7 mei 1932 Zaamslag, 27 mei 2020 Marjolijn en Wim Alexander en Maria - Nicolas Gabrielle en Michael - Philippa Jan en Marina Jorrit en Fleur - Jinte Correspondentieadres: Weststraat 23 4571 HJ Axel De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden op woensdag 3 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. U bent vrij om hem een laatste groet te brengen op de begraafplaats. U kunt de uitvaart live mee luisteren via: www.kerkomroep.nl Wij willen alle medewerkers van Zorgcentrum 'De Molenhof' bedanken voor de liefdevolle verzorging. In verband met het overlijden van onze pa en opa zijn wij woensdag 3 juni de hele dag gesloten. Weststraat 28,4571 HL Axel Weststraat 23,4571 HJ Axel Ètt 'Voor altijd in ons hart' Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Het is een fijne gedachte dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Hulst, mei 2020 Ria van Kouteren-Thomas kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 141