12 FAMILIEBERICHTEN Micha Siedlaczck Wilhelmina Johanna Meulenberg-Otte OVERLEDEN Adriana Maria Leijs - Jannie- Janni Stoutjesdijk - Simpelaar Chris de Neeff Coby van Sas-van der Velde Mina Mien Schouwenaar-Versprille Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en zorgzaam leven is rustig overleden onze lieve moeder, oma en zus echtgenote van Abraham Stoutjesdijk 111-4-2019) Temeuzen, 1 april 1932 Terneuzen, 27 mei 2020 Hulst: Annelies en Marden in liefdevolle herinnering Eindhoven: Noor Zoetermeer: Jaap Biervliet: Arend in liefdevolle herinnering Temeuzen: Arend Simpelaar Correspondentieadres: Bierkaaistraat 48, 4561 BC Hulst De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank aan het team van SVRZ Maxima voor de goede en liefdevolle zorg. Geheel onverwacht en veel te vroeg is onze collega ehbo- instructeur Chris heengegaan. Chris was een van de mede-oprichters van ons Competentie Rayon CR019. Wij wensen Joke, Cynthia, Kirsten en verder alle familie veel sterkte toe met dit immense verlies. Chris de Neeff 4 april 1956 - 24 mei 2020 f Collega ehbo-instructeurs Competentie Rayon CR019 Intens verdrietig laten wij u weten dat, na een noodlottig ongeval, is overleden 10 mei 1957 124 mei 2020 Sabina Siedlaczck Chantal en Jorick Dominique Danique Jennifer Denis Lise Lotte Siedlaczck Ina en Michael Schmitt Brieskerkestraat 21 4321 AZ Kerkwerve In verband met de regelgeving over het Coronavirus zal deze dienst in besloten kring zijn. Wij ontvingen het droevige bericht dat veel te vroeg is overleden /^wrlJuürL C^e/rrtOJO Sprirs vrijdag 29 mei 2020 PM 'Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven, maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien...' uit: 'De ploeger' van Adriaan Roland Holst Wij zijn vol ongeloof over hoe snel ze ons heeft moeten verlaten, mijn liefhebbende maatje, onze zorgzame moeder, betrokken schoonmoeder en fantastische oma Kruiningen, 28 juli 1944 's-Heer Hendrikskinderen, 26 mei 2020 's-Heer Hendrikskinderen: Adri van Oosten Utrecht: Annemarie van Oosten Marco Kamphuis Goes: Maurits van Oosten Bonnie Jacobs Jasmijn en Marlieke Adriana Maria is aan haar laatste pelgrimstocht begonnen. Correspondentieadres: Frank van Borsselenstraat 30 4472 AZ 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst vindt in besloten kring plaats op dinsdag 2 juni om 14:00 uur in de Nicolaaskerk in 's-Heer Hendrikskinderen. U kunt Jannie gedenken en de dienst online meebele ven via: www.uitvaartinzeeland.nl/condoleance-register Na afloop van de dienst is er (omstreeks 15.15 uur) gelegenheid om een erehaag te vormen bij de uitgang van de kerk. Daarna begeleiden wij Jannie naar het crematorium in Middelburg in de besloten kring van de familie. De Schepper heeft voor elke bui de juiste plaatsbepaling en altijd is de regen nieuw hij valt nooit in herhaling Zijn stoel blijft leeg, zijn stem blijft zwijgen. Maar in ons hart zullen de herinneringen voor altijd blijven. Lid van LOTUS kring Noord- en Midden-Zeeland. Wij wensen Joke, Cynthia en Kirsten en de verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden LOTUS kring 019 Noord- en Midden-Zeeland Schoo hm aak b ed r i j f BinnJnJtêl buiten Want wat is sterven anders dan naakt staan in de wind en samensmelten met de zon Kahlil Gibran moeder van onze leerling Robin (m3d). Wij wensen Robin, haarvader, Mike en Kayleigh en verdere familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de raad van toezicht, het bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum dhr. JJ. van Dokkum rector-bestuurder a.i. 'Ik zie een poort wijd openstaan' Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar mochten genieten, is na een voltooid leven onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma in de leeftijd van 105 jaar van ons heengegaan echtgenote van Marinus Meulenberg f 's-Heer Arendskerke 22-12-1914 f Middelburg 26-05-2020 Piet en Nanda Rina in herinnering Wilma en Rob, Joost Karin en Mark, Noah en Luca, Levi en Marcella Marcel en Patricia Ad en Jeannette Henk en Corry Richard en Mandy, Jasper, Bente Marjolein en Paul Wim en Anja Monique en Wilko, Nikki Anniek en Bas, Maxime Karei en Marjolein Léon en Joyce, Milan Correspondentieadres: Bitterzoet 6 1724 XV Oudkarspel p.a.meulenberg@quicknet.nl De uitvaart zal plaatsvinden in besloten kring. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Hof 't Seijs en dokter van Vijven voor de liefdevolle verzorging. Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los intens verdrietig, maar voor altijd verbonden Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend hebben wij met liefde afscheid genomen van mijn vader, schoonvader, onze opa en overgrootopa Vlissingen, 15-07-1930 Vlissingen, 22-05-2020 Sinds 3 maart 2017 weduwenaar van Mattie Gebraad-de Nooijer Jennie Dorleijn-Gebraad en Piet Dorleijn Kleinkinderen en achterkleinkinderen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspendentieadres: Paul Krugerstraat 134a, 4381 WJ Vlissingen Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante Wij wensen de (klein) kinderen veel sterkte toe. Marie Versprille-Hollemans Neven en nichten In liefde gedenken wij hen die haar zijn voorgegaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36