a 0 dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Wilhelmina Versprille Jozina Maria de Jfooijer Jozien ■li' ÏSJ3VERIGE BERICHTEN familieberichten "Blijf positief en doe het vandaag" Samen plezier, samen op reis samen een éénheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder haar, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn Een twee-eenheid is verbroken. Dankbaar voor alle liefde en humor die zij ons tot het einde heeft gegeven, hebben wij bij het aanbreken van een nieuwe dag afscheid genomen van onze te gekke en altijd positieve vrouw en moeder (lolt/ oas/ t JaA^oasi de/1 'Velde/ Echtgenote van Ton van Sas Dreischor, 24 januari 1972 Rotterdam, 24 mei 2020 Ton Mike en Kayleigh Robin Correspondentieadres: Bogerdweg 26,4315 CC Dreischor Coby is thuis. Mocht u zich verbonden voelen met Coby en haar familie, dan nodigen zij u hierbij van harte uit om Coby een laatste groet te komen brengen met de auto (niet meer dan 3 personen per auto), middels de Drive(good)Bye op vrijdag 29 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur langs het woonhuis aan de Bogerdweg 26 in Dreischor (via Langeweg en Stoofweg). Op verzoek van Coby, graag 1 veldbloem meenemen. De afscheidsdienst van Coby zal, op een later tijdstip, in familiekring plaatsvinden. Voor meer informatie over het afscheid van Coby kunt u terecht op: www.gedenken.nl/herinner/ cobyvansas-vandervelde Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overoma sinds 27 juli 2008 weduwe van Hendrik Schouwenaar 19 juli 1924 95 jaar 26 mei 2020 Maija en Eldert Besseling-Schouwenaar Eldert en Bettie Erik en Eveline, Carmen, Thijs, Esmee Annemieke en Pieter, Jort, Tjeerd Bram en Karin Schouwenaar-Goud Wilmy en Benjamin, Arne, Lucas, Joël, Nathan Henk-Jaap en Janneke, Aron, Boaz Reyer en Miijam, Jouke, Britt Hendrien en Marnix, Thiemen, Jelte, Jasmijn Correspondentieadres: Meestoof 44 4413 GN Krabbendijke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Deze dienst zal gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke op D.V. zaterdag 30 mei om 10.00 uur en is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel voor de liefdevolle zorg Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw Mien Schouwenaar-Versprille Johan Gijzel Janneke Gijzel (in herinnering) Johan en Ellen Berman Kees en Paula Wagenaar Jelle en Cobi Elzinga Rinus en Mientje Melis Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Krabbendijke, 26 mei 2020 Tussen de Ciefde en de (eegte Stef Bos Jozien We hopen dat je je rust he6t gevonden Een liefdevol afscheid met aandacht en zorg voor uw dierbare Uitvaartzorg en afscheidshuis ,rD& %&e&termgy' Tel: 0114-672222 06-12524158 www.de-koestering.nl FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. donderdag 28 mei 2020 ZV Verdrietig nemen wij afscheid van onze moeder en oma in de jonge leeftijd van 64 jaar. Kristel en Cor Jens, Boaz Kim en Wim Isa, Fin Arnemuiden, 26 mei 2020 Correspondentieadres: Cordeschuit 5,4341 SE Arnemuiden De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Dag lieve zus, schoonzus en tante je hebt nu je rust gevonden. Prina Kees en Gonnie Jo t en Ria Jan en Ans Nellie en Philip neven en nichten Anouska van Waes COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46