Sc 12 FAMILIEBERICHTEN Ivan Kaiser RDRIRRB GflBRIËlfG Jacqueline Angèle van Moorten-Dhaene Johanna Maria de Clerck-de Dobbelaere OVERLEDEN /?ts raap Kisseeuw Leo van Kouteren Johan van Moorten Annie Martha Jacoba Pieternella Donze-Wissel Na een mooi voltooid leven is overleden weduwnaar van Betsie Hofman in de leeftijd van 94 jaar. Uit aller naam: Mieke Verplanken-Meesen Onze bijzondere dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum de Vurssche, voor de liefdevolle verzorging die Jaap heeft mogen ontvangen. Terneuzen, 22 mei 2020 4532 MK, Stuvesande 380 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Bedroefd hebben wij afscheid genomen van partner van Magdalena de Blok ij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Magda de Blok Kinderen en kleinkinderen 24 mei 2020 Vincent van Goghstraat 46,4532 GR Terneuzen De crematieplechtigheid is naar de wens van Ivan in besloten kring gehouden. Op eenennegenligjcirige leeftijd u overleden middelburg. 94 mei 9090 Overeenkom/tig zijn uien/ heeft de crematie in familiekring plaat/gevonden. Corre/pondentieadre/: Ule/tuieg 9, 4S57BII Domburg Nu moet ik verder zonder jou, je stem zal ik nooit meer horen. Nooit meer jouw armen om mij heen ik voel mij hopeloos alleen. De mooiste herinnering zal zijn mijn hele leven met jou, dat was fijn. Verdrietig, maar vooral dankbaar voor alle liefde en de goede zorgen die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder,schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Westdorpe, 2 september 1938 t Goes, 26 mei 2020 Goes: Johan van Moorten Goes: Sonja en Anno Lantinga-van Moorten Sander Werner en Elle 's-Heerenhoek: Frank en Rolanda van Moorten-Geschiere Maikel en Franciska, Maili Nicky GoesHans van Moorten De Horst 107,4.461 WZ Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor het team en vrijwilligers van Ter Valcke, woning 4.01, voor de wijze waarop zij vol liefde en respect mijn vrouw en onze moeder hebben verzorgd. Je laatste krachten, je tere handen Je zere lijf, je vermoeide gezicht Alles gezegd, alles besproken Doe je ogen nu maar dicht Maak je over ons geen zorgen Heus, wij redden onszelf wel Hoewel onze wegen zich nu scheiden Is ons afscheid geen vaarwel Goede reis, lieve ma Je tijd is op, je mag nu gaan De herinnering aan jou zal blijven Bedankt voor alles wat je hebt gedaan. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 3 mei 2003 weduwe van Rob de Clerck Biervliet, 3 maart 1941 t Terneuzen, 26 mei 2020 Drunen: Erik en Marees Oostburg: Monique en Eduard Alexander Christiaan en Liesl Correspondentieadres: Slickenburgschans 1-06, 4501 LD Oostburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Het is onmogelijk om iemand te vergeten, die zoveel gaf om te herinneren... echtgenote van Daniël Donze Zaamslag, 6 oktober 1927 t Terneuzen, 26 mei 2020 Daan Donze Marieanne Hannah en Ryan Oliver, Max Liesbeth en Wim Wendy en Ritchie Noa en Roland Finn Mees Ricky en Maxime Sanne Correspondentieadres: Alb. Thijmstraat 1, Kamer 210 4532 CZ Terneuzen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Blide", voor de liefdevolle en goede verzorging. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geheel onverwacht en veel te vroeg is onze collega ehbo- instructeur Chris heengegaan. Chris was een van de mede-oprichters van ons Competentie Rayon CR019. Wij wensen Joke, Cynthia, Kirsten en verder alle familie veel sterkte toe met dit immense verlies. Chris de Neeff 4 april 1956 - 24 mei 2020 f Collega ehbo-instructeurs Competentie Rayon CR019 donderdag 28 mei 2020 ZV Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons trouw clublid Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Watersportvereniging Neusen. Terneuzen, 24 mei 2020.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45