ADRinnn grbrigiie FAMILIEBERICHTEN 13 Jf dpg Martha Jacoba Pieternella Donze-Wissel Leo van Kouteren COLOFON Familieberichten ■li' Op eenennegenligjofige leeftijd it oreileden dliddelbuig. 94 mei 9090 Overeenkom/tig zijn uien/ heeft de cremotie in fomiliekring plaat/gevonden. Cone/pondentieodre/: Ule/tuieg 9. 4S57B0 Domburg "Blijf positief en doe het vandaag" Samen plezier, samen op reis samen een éénheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder haar, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn Een twee-eenheid is verbroken. Dankbaar voor alle liefde en humor die zij ons tot het einde heeft gegeven, hebben wij bij het aanbreken van een nieuwe dag afscheid genomen van onze te gekke en altijd positieve vrouw en moeder óoóty oasi t fax^vast/ c/er Heelde/ Echtgenote van Ton van Sas Dreischor, 24 januari 1972 Rotterdam, 24 mei 2020 Ton Mike en Kayleigh Robin Correspondentieadres: Bogerdweg 26,4315 CC Dreischor Coby is thuis. Mocht u zich verbonden voelen met Coby en haar familie, dan nodigen zij u hierbij van harte uit om Coby een laatste groet te komen brengen met de auto (niet meer dan 3 personen per auto), middels de Drive(good)Bye op vrijdag 29 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur langs het woonhuis aan de Bogerdweg 26 in Dreischor (via Langeweg en Stoofweg). Op verzoek van Coby, graag 1 veldbloem meenemen. De afscheidsdienst van Coby zal, op een later tijdstip, in familiekring plaatsvinden. Voor meer informatie over het afscheid van Coby kunt u terecht op: www.gedenken.nl/herinner/ cobyvansas-vandervelde Het is onmogelijk om iemand te vergeten, die zoveel gaf om te herinneren... echtgenote van Daniël Donze Zaamslag, 6 oktober 1927 t Terneuzen, 26 mei 2020 Daan Donze Marieanne Hannah en Ryan Oliver, Max Liesbeth en Wim Wendy en Ritchie Noa en Roland Finn Mees Ricky en Maxime Sanne Correspondentieadres: Alb. Thijmstraat 1, Kamer 210 4532 CZ Terneuzen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Blide", voorde liefdevolle en goede verzorging. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten donderdag 28 mei 2020 PM Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons trouw clublid Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuuren leden Watersportvereniging Neusen. Terneuzen, 24 mei 2020. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37