Jïaap 12 FAMILIEBERICHTEN Wilhelmina Versprille Jacqueline Angèle van Moorten-Dhaene Jozina Maria de Jfooijer Jozien Cornells Karelse J? OVERLEDEN Mien Schouwenaar-Versprille Misseeuw Johan van Moorten Jozien -Kees Echtgenoot van Corry Karelse-Stokman Sinds 1971 weduwnaar van Truus van de Panne Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overoma sinds 27 juli 2008 weduwe van Hendrik Schouwenaar 19 juli 1924 95 jaar 26 mei 2020 Maqa en Eldert Besseling-Schouwenaar Eldert en Bettie Erik en Eveline, Carmen, Thijs, Esmee Annemieke en Pieter, Jort, Tjeerd Bram en Karin Schouwenaar-Goud Wilmy en Benjamin, Arne, Lucas, Joel, Nathan Henk-Jaap en Janneke, Aron, Boaz Reyer en Mirjam, Jouke, Britt Hendrien en Marnix, Thiemen, Jelte, Jasmijn Correspondentieadres: Meestoof 44 4413 GN Krabbendijke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Deze dienst zal gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke op D.V. zaterdag 30 mei om 10.00 uur en is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel voor de liefdevolle zorg Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw Johan Gijzel Janneke Gijzel (in herinnering) Johan en Ellen Berman Kees en Paula Wagenaar Jelle en Cobi Elzinga Rinus en Mientje Melis Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Krabbendijke, 26 mei 2020 Na een mooi voltooid leven is overleden weduwnaar van Betsie Hofman in de leeftijd van 94 jaar. Uit aller naam: Mieke Verplanken-Meesen Onze bijzondere dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum de Vurssche, voor de liefdevolle verzorging die Jaap heeft mogen ontvangen. Terneuzen, 22 mei 2020 4532 MK, Stuvesande 380 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Nu moet ik verder zonder jou, je stem zal ik nooit meer horen. Nooit meer jouw armen om mij heen ik voel mij hopeloos alleen. De mooiste herinnering zal zijn mijn hele leven met jou, dat was fijn. Verdrietig, maar vooral dankbaar voor alle liefde en de goede zorgen die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder,schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Westdorpe, 2 september 1938 t Goes, 26 mei 2020 Goes: Johan van Moorten Goes: Sonja en Anno Lantinga-van Moorten Sander Werner en Elle 's-Heerenhoek: Frank en Rolanda van Moorten-Geschiere Maikel en Franciska, Maili Nicky GoesHans van Moorten De Horst 107,4461WZ Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor het team en vrijwilligers van Ter Valcke, woning 4.01, voor de wijze waarop zij vol liefde en respect mijn vrouw en onze moeder hebben verzorgd. Tussen de Ciefde en de Ceegte Stef Bos We hopen dat je je rust he6t gevonden Als iets liefs ons verlaat blijft toch de liefde Op zijn manier, op zijn tijd en dankbaar voor het leven, is 21 mei van ons heengegaan, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Heinkenszand, 9 januari 1932 's-Heer Hendrikskinderen, 21 mei 2020 Corry Karelse-Stokman Martin Mirjam Peter <Sc Mariëlle Kees Ilse Jack Wendy en kleinkinderen Correspondentieadres Heer Wissestraat 11 4472 AP 's-Heer Hendrikskinderen Het afscheid van Kees heeft in besloten kring plaatsgevonden. donderdag 28 mei 2020 PM Verdrietig nemen wij afscheid van onze moeder en oma in de jonge leeftijd van 64 jaar. Kristel en Cor Jens, Boaz Kim en Wim Isa, Fin Arnemuiden, 26 mei 2020 Correspondentieadres: Cordeschuit 5,4341 SE Arnemuiden De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Dag lieve zus, schoonzus en tante je hebt nu je rust gevonden. Prina Kees en Gonnie Jo en Ria Jan en Ans Nellie en Philip neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36