Massages en vanaf nu ook yogalessen Golfbanen met bar, opslag en winkeltje Goedkope bankstellen en boxsprings 7 Dat de Drankgigant van Oost-Souburg naar de President Rooseveltlaan in Vlissingen verhuisde, was al bekend. Maar ook de rest van het voormalige pand van het roemruchte Van Belle Meubelen is gevuld met drie nieuwe zaken: Massagestudio Puur Intens, Indoorgolf Zeeland en Outlet VL. De ondernemers van die drie winkels zijn blij met hun nieuwe vestiging. PUUR INTENS INDOORGOLF ZEELAND OUTLETVL donderdag 28 mei 2020 Zaken blij met 'prachtige zichtlocatie' Moeder (Monique) en dochter (De nise) Gordijn exploiteren al sinds 2011 Puur Intens. Tot voor kort was de massagestudio gevestigd op bedrij venterrein Mortiere in Middelburg. Maar daar zat de studio een beetje achteraf. „Hier zitten we op een prach tige zichtlocatie, vlakbij supermarkten. Bovendien hebben we meer ruimte, waardoor we ook de mogelijkheid heb ben om yogales te laten geven", ver klaart Monique. Het massageteam (vijf masseuses en een masseur) is uitge breid, waardoor de studio een nog groter aanbod aan massagetechnie ken biedt. Of klanten nu voor een sport- of zwan gerschapsmassage komen, of 'ge woon' voor een ontstressende behan deling, ze gaan ontspannen en ver kwikt de studio uit, beloven de dames Gordijn. Mensen die dat willen, hebben de mo gelijkheid om na de massage nog even verder ontspannen met een drankje en een hapje. Dit kan in de koffie- en ca- féhoek die Puur Intens samen met Indoorgolf Zeeland, uitgebaat door man en vader Ernst Gordijn, heeft in gericht. De twee zaken zijn beide gevestigd in het voormalige onderkomen van Su perkeukens, aan de kant van de Mer- curiusweg. Uitbaatsters Denise (l) en Monique Gordijn in de ontvangstruimte van massagestudio Puur Intens. fotos lex de meester Dat Indoorgolf Zeeland met de verhuizing van Vrij burg naar Baskensburg erop vooruitgaat, behoeft nauwelijks uitleg, stelt Ernst Gordijn. ,,De banen zaten verstopt op een be drijventerrein, terwijl gol fers nu midden in Vlissin- gen terechtkunnen." Het exploiteren van een koffie hoek annex bar met mas sagestudio Puur Intens is een verrijking. ,,Ik wil hier ook een winkeltje in golf- benodigheden beginnen. En mensen die vaker komen, moeten hun clubs hier kunnen stallen." Het indoorgolfen zelf blijft even fascinerend als het op Vrijburg was. Met simu lators kunnen golfers in een kleine cabine op fa meuze banen over de hele wereld spelen, onder di verse (weers)omstandig- Ernst Gordijn toont dat je in een kleine cabine een golfbal prima ruim honderd meter ver kunt slaan. heden. Gordijn demon streert dat een golfer met een beetje swing makkelijk meer dan honderd meter slaat. De afstand wordt aangegeven op het doek waartegen de bal met volle kracht is geslagen. De vier 'banen' in de cabines wor- den de komende weken afgesteld. Door de corona crisis mag de indoorgolf nog niet open. Niet zo'n ramp, omdat indoorgolf vooral een wintersport is. Ernst Gordijn hoopt over een maand of twee de eer ste klanten te ontvangen. De jonge ondernemer Dylan de Ruiter (19) drijft in Goes al Blizz-Living, een winkel in meubels en woonaccessoires. Hij sloeg vorige maand zijn vleugels uit met de opening van Outlet VL in het pand waar tot vorige zomer 'babyhuis' Van Belle Baby Kids zat. Outlet VL is precies wat de naam aangeeft, zegt De Ruiter. ,,Een outletstore in Vlissingen." Hij heeft de buitenkant het aanzicht gegeven dat men sen verwachten bij een winkel waar de spullen haast te geef zijn. Maar, benadrukt De Ruiter, Out let VL is geen pop-up-win- kel. De kortingswinkel moet naast zijn Goese ves tiging geheel zelfstandig kunnen functioneren. Dylan is al zo ingevoerd in de handel dat hij een neus Dylan de Ruiter op een 'koopjesbank' in zijn zaak Outlet VL. heeft voor goedkope par tijen. ,,Door grote partijen te kopen, kan ik veel meu bels een stuk goedkoper aanbieden. De kwaliteit is er niet minder om." In de 'outletstore', zijn vooral goedkope bankstellen en boxsprings te vinden. Maar de ras-verkoper laat an dere kansen niet liggen: ,,Als ik de hand kan leggen op andere partijen goed kope meubels, dan ver koop ik die hier ook. Zo zijn nu een aantal leuke stoe len voor aantrekkelijke prij zen aan te schaffen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 31