12 FAMILIEBERICHTEN Teun Dekker Dag lieve Teun C I Teun Dekker Henk Koopman Leo van Kouteren OVERLEDEN J Teun Dekker Teun Dekker Teun Dekker Teun Dekker Teun Dekker Henky Carolus Antonius Fermont van Kouteren b.v. Leo van Kouteren Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen nemen wij in liefde afscheid van Antheunis Abraham 26 januari 1965 23 mei 2020 Caroline Thomas en Maud Maarten Kees en Liesbeth Dekker-van Hoeve Willem en Jozien Janssen-Verheij Eisenhowerlaan 18 4571JB Axel Afscheid nemen van Teun kan op vrijdag 29 mei van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. In besloten kring nemen wij als familie afscheid. Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering Zoveel mooie momenten hadden we nog met je willen beleven. We gaan je ontzettend missen. Bram Jacqueline Stijn Gijs V Coen Jasmijn Madelief Duuk Joep Hanneke Patrick Sophie en Joris Charlotte en Sebastian Claire Bart-Willem Astrid Rogier Fleur Anne en Rody Emmy Marco Kaat Suus Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze neef Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Willy en Krijn Dekker Dick en Rosita - Daphne en Jeroen Annelies en Peter - Niels en Lars Krijn t van Hoeve Harm en Mariska -Siebe, Fenna en Bente Met grote verslagenheid hebben we vernomen dat onze collega na een kort ziekbed is overleden. Teun is 20 jaar werkzaam geweest als operator in onze productieafdeling. Hij was een vriendelijke, betrokken, sportieve en fijne collega. We zullen hem erg missen. Wij wensen zijn vrouw Caroline, hun kinderen en andere dierbaren veel sterkte. Management en collega's van ICL-IP Terneuzen BV Wij zijn geraakt door het te vroege overlijden van De vader van onze vriend Thomas Wij wensen Caroline, Thomas Maud, Maarten en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Teun, we zullen je missen en denken met een warm hart aan je terug Giovanni, Huub, Jannick, Joël, Jordy, Jorn, Renzo, Robbert, Roy, Timo en Wesley Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze collega Teun maakte deel uit van ons operatorteam, ploeg 2. Hij was een fijne, betrouwbare en kundige collega die we erg zullen missen. Wij wensen zijn vrouw Caroline, hun kinderen en andere dierbaren veel sterkte in deze moeilijke tijd. ICL-IP Terneuzen BV Collega's ploeg 2 - Frank, Wilfred, Silvan, Hans, Chayen, Frits, Gert, Luuk Met veel verdriet staan we stil bij het vroege verlies van Wij wensen Caroline, Thomas en Maud, Maarten en familie sterkte met dit grote verlies. Teun, We zijn je dankbaar voor de herinneringen die je ons gegeven hebt. Ralph, Bart, Rory, Wiebe, Laurens F, Mathijs, Gijs, Sjaak, Jannis, Laurens T en Niels. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze neef. Wij wensen Caroline, Thomas en Maud, Maarten, Kees en Liesbeth veel sterkte voor de komende tijd. Clara en Jan Tineke Miep en Dick Annette en Willem neven en nichten woensdag 27 mei 2020 ZV Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. In liefde gedenken wij echtgenoot van Maria Mathilda Pardon Zuiddorpe, 30 mei 1936 f Zuiddorpe, 20 mei 2020 Maria Willy en Tanja Lien, Jelle Wilfried en Willy Sandra en Jan Angelo, Manon, Florian, Gaia Sint Marcusstraat 7 4574 NR Zuiddorpe Maandag 25 mei is er vanaf 16.00 uur tot 16.30 uur gelegen heid om afscheid van Henk te nemen in de familiekamer van uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De crematie heeft in beslotenkring plaatsgevonden. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Henk heeft jarenlang bij Elopak gewerkt en was werkzaam als Heftruckchauffeur binnen onze afdeling Productie. Wij herinneren hem als een heel fijne en betrokken collega, een echte Elopakman. Zolang zijn gezondheid het toeliet, was hij graag aanwezig op het jaarlijkse uitstapje met onze gepensioneerde collega's. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directe en personeel Elopak b.v. Terneuzen Met droefheid delen wij u mede dat op 24 mei onze oud-directeur oud-eigenaar is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Medewerkers Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Leo was jarenlang bestuurslid van het Portaal van Vlaanderen. Voor het vele goede werk dat hij gedurende lange tijd in het belang van onze stichting heeft gedaan zullen wij hem steeds met grote dankbaarheid gedenken. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur, management en vrijwilligers Stichting Portaal van Vlaanderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 54