12 FAMILIEBERICHTEN Sara Helena Bruijnooge - Brand Neeltje Susanna Boidin-de Jonge OVERLEDEN Vol ongeloof moeten wij helaas vanaf nu onze grote vriend en levensgenieter missen Max Woorden schieten te kort. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Valerie, Mathijs, Maarten, Jelto, Joost, Floor, Fabrice, Floris, Nina, Michiel, Jannes, Fleur en Senna Verslagen en vol ongeloof ontvingen wij het bericht van het overlijden van de zoon van ons lid Sabien Binkhorst Max vanderPeijl Wij wensen Sabien, Bernard, kinderen, de familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe. Bestuur en leden Fun in Business Terneuzen Max van der Peijl Wij zijn diep geraakt door het verdrietige bericht van het overlijden van onze oud-leerling Max van der Peijl Floewel bij het overlijden van een kind troost nauwelijks te vinden is, wensen wij de ouders, de broers, familieleden, vrienden en kennissen kracht en sterkte toe bij dit ingrijpende verlies. Medewerkers, bestuur en leerlingen van de Prins Willem van Oranjeschool, Terneuzen Geschokt en verdrietig zijn wij door het onverwachte, tragische overlijden van Max van der Peijl De jeugd van de Griete zal je gezelligheid en het samen voetballen heel erg missen. Wij wensen Sabien, Bernard, Tom, Sam, Bas en verdere familie en vrienden heel erg veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Namens de bewoners van de Griete en de Eendragt Lieve Bas, Als er een woord zou zijn dat je hart wat troost kon geven, dan hadden we het heel klein, duizend keer voor jou geschreven. Diese, Levi, Reyshano, Evi, Julie, Envy, Sherif, Lotte, Zoë, lona, Noah, Dewi, Cas, Roan, Bünyamin, Mauro, Lenthe, Jouni, Djay, Bogdan, Meis, Job, Aiden, Mason, Fyra, Esmee, Emilio, Marcel, Ryan, Djayden, Jayda, juf Naara Na een lang leven vol liefde, zorg en aandacht voor ons is, thuis in haar vertrouwde omgeving overleden mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Leu Vermue-Knopjes Leu is 88 jaar geworden. We zijn verdrietig en gaan haar ontzettend missen. Hoek: PietVermue Honolulu: Etienne Vermue Mary Ellen Davis Amsterdam: Linda Vermue De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 20 mei. Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring werd weggenomen onze schoonzus en tante Leu Vermue-Knopjes echtgenote van Piet Vermue, in de leeftijd van 88 jaar. Wij wensen PietEtienne, Mary Ellen en Linda veel sterkte met dit grote verlies. fam.Vermue neven en nichten Dirk Troost Nelly vrijdag 22 mei 2020 ZE Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen ons oud-lid Sabien en haar naasten veel sterkte toe. Onze gedachten zijn bij jullie. Ladies'Circle 51 Zeeuws-Vlaanderen Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbjj in alle eeuwigheid ben jy Toon Hermans 14 september 1931 - 15 mei 2020 Correspondentieadres Seydlitzweg 3,4542 RS Hoek Een groot licht minder op Bresjes, eentje meer aan de hemel. Bedroefd maar dankbaar voor de vele mooie jaren die we samen hebben mogen doorbrengen geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame moeder weduwe van Leen Bruijnooge Breskens, 2 september 1923 Breskens, 16 mei 2020 Breskens: Nelleke Bruijnooge Correspondentiead res: Burg. van Zuijenstraat 4 4511 GM Breskens De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten ter herinnering. Dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en opa-opa echtgenoot van Janneke Hamelink Staphorst, 21-9-1931 t Terneuzen, 19-5-2020 Zaamslag Janneke Troost-Hamelink Zaamslag Klaaske en Gerrit Jannelle - Jasmijn, Annabel Rebekka en Ube - Bram, Louis, Roel Eva en Jim - Guus, Wies Krijn Dirk - in herinnering - Axel Jeannette en Marcel Abel en Elsa - Ruben en Lise Zaamslag Roelie en Ivo Martijn Niels Lieke - Rosalie, Sofia Brouwerijstraat 24 4543 CX Zaamslag De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaats vinden. Verdrietig, maar ook dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Kruiningen, 12 oktober 1921 Oostburg, 19 mei 2020 sinds 3 oktober 1981 weduwe van Jannis Adriaan Boidin Breda: Rien en Mattie Boidin-van Hoeve André en Henriëtte, Anne, Florien Mare en Annemieke, Meike, Morris Breskens: Izaaken Magda Boidin-Cambier Marjon Arjen en Chantal, Féline, Sophia Amsterdam: Mieke en Freek t Bos-Boidin Xaviert Floor en Rutger Sjoerd Horsholm (DK): Pieten Pia Boidin-Vestergard Susanne V en Max, Hector Martin en Louise Hulst: Ben en Anja Boidin-de Hullu Yannick en Jebbien V, James Brian en Susanne Correspondentieadres: Promenade 1-3,4511 RB Breskens Het afscheid zal binnen familiekring plaatsvinden. Wij willen onze dank uitspreken naar team ZorgSaam en alle andere mensen die onze moeder en oma zo liefdevol verzorgd hebben. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 61