A Iréne van der Veeken 12 FAMILIEBERICHTEN Honoré Neefs Maurice de Rocker J(o& Helena Mathilda Buijze-Heijens acobus Waïia Jleonalchis l^emijn Xo emyn Maurice Rombaut Jan de Bree Je lieve zachte stem ik zal haar niet meer horen maar eeuwig zal ik weten ik ben uit jou geboren. In liefde losgelaten overleed zacht en kalm weduwe van Adriaan Buijze Ossenisse, 18 november 1927 t Hulst, 11 mei 2020 Rose-Marie Crombeen Eva en Sanne Hombroek-de Meijer Milou Eline de Meijer Oliver Correspondentieadres: Groenewegje 165 A 2515 NC Den Haag De crematie zal in stilte plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan de verzorg(st)ers van Blaauwe Hofke 63 voor hun liefdevolle verzorging, onze dank gaat ook uit naar de vele vrijwilligers. Lydi Neefs-Bolssens Bijna honderd jaar, het leven is geleefd. Het is goed zo... Verdrietig, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Maurice sinds 24 december 2018 weduwnaar van Truus Hamelink IJzendijke, 5 juni 1920 t IJzendijke, 11 mei 2020 IJzendijke: Ronald in liefdevolle herinnering Clinge: Jeanine en Jean Groede: Jeantien en Eric Renske, Fieke, Aukje Breda: Jean-Ruud en Marjolijn Pepijn Correspondentieadres: Beukelzstraat 19, 4567 CL Clinge Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Varen doe je op de wind van vandaag De wind van gisteren helpt je niet vooruit De wind van morgen blijft misschien wel uit Afscheid nemen betekent de geboorte van een herinnering. Mijn lieve zorgzame man, onze toegewijde vader, schoonvader en onze bijzondere opa is niet meer bij ons. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen, maar we kijken terug op heel veel mooie jaren samen. in de leeftijd van 83 jaar Echtgenoot van Riet Remijn-Buijsrogge Utrecht Arja en Bart Guelph, Canada Ilse en Mark Ismay, Carmen, Olwyn Terneuzen, 10 mei 2020 Gentiaanstraat 4,4537 DA Het afscheid zal in familiekring plaatsvinden. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze oudste broer, zwager en oom Marianne t Corrie en Rinus t Leon en Anneliese Tineke en Piet Peter en Patricia Neven en nichten Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd. Stil en verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager Ko Remijn Wij wensen Riet, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Buijsrogge Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder oma, zus en tante weduwe van Boschkapelle, ll december 1930 t Koewacht, 6 mei 2020 Ronny t Raymonda en Jan Jörgen en Patricia Vanessa, Michael, Priscilla, Danitsja Ria en Richard Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres Elzasstraat 12,4571AK Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. woensdag 13 mei 2020 ZV Alleen bij God vindt mijn ziel haar rust, van hem komt mijn redding. Hij alleen is mijn rots en mijn redding, mijn burcht, nooit zal ik wankelen. Psalm 621 Het mooiste watje kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze geweldige vader en onze trotse opa echtgenoot van Sarien Hamelink in de leeftijd van 70 jaar. Sarien Joris en Sanna - Tristen, Alec Fleur en Hans - Tijn, Bram 11 mei 2020 Axelsestraat 69 4543 CE Zaamslag De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehou den op vrijdag 15 mei om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat te Zaamslag. U bent vrij om hem een laatste groet te brengen langs de route. U kunt de uitvaart live mee luisteren via: www.kerkdienstgemist.nl Donderdag 14 mei is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid afscheid van Jan te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van Longarts Dr. Fanyar, Huisarts Dr. de Keyser en Buurtzorg Axel. Je pa blijft je pa, zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet graag missen, omdat je zoveel van hem houdt. Maar eens kwam de dag dat mijn pa moest gaan. Mijn verstand zegt dat het goed is, maar in mijn ogen nog altijd die traan... Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze onvergetelijke pa, opa en opa-opa echtgenoot van Hulst, 3 februari 1934 Hulst, 10 mei 2020 Hulst: Lydl Neefs-Bolssens Clinge: Eddy en Marga Didi en Steven, Fien, Ibe Steffi Drongen (B): Chantal en Frank Titia en Niels Charlotte en Junior, Mauro Familie Neefs Familie Bolssens Correspondentieadres: Jac Jordaenstraat 36, 4567 DE Clinge We nemen in besloten kring afscheid van hem. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Truffinoweg 240 voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Het heeft hem en ons goed gedaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47