dpg'11' FAMILIEBERICHTEN 13 Ome Marius Jfu6ertus Johannes Marie Jammers COLOFONFamilieberichten Zorg Jiandacht (Respect Marius Cornelis Gerard Verwijs Marius Verwijs Marius Verwijs Marina Johanna Westerweel -Ineke- DANKBETUIGING Adriana Catharina Verduijn-Schuiling l^fr^pVERIGE BERICHTEN J ifvaarMorg pzc.nl/familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAARI woensdag 13 mei 2020 PM Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man en onze oom 27 augustus 1937 11 mei 2020 Addy Verwijs-Koster Neven en nichten Grintweg 3 4401 NC Yerseke De dankdienst voor zijn leven, geleid door ds. W.J. van de Griend, zal zaterdag 16 mei om 10.30 uur gehouden worden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Deze dienst is mee te beluisteren via www.kerkomroep.nl Inloggen: Hervormde Gemeente Yerseke Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. De dienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Uw schriftelijke condoleance stellen wij zeer op prijs. Geen bezoek aan huis. Met verdriet en dankbaarheid nemen wij afscheid van mijn zwager en onze altijd meelevende oom Zijn doorzettingsvermogen, optimisme en het kunnen genieten blijven ons bij. M.MJ. Verwijs-van Fraassen Piet en Matty Verwij s-Koppe Pieter-Sas Robbert Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart. Bedroefd zijn wij na het overlijden van Ons medeleven gaat uit naar tante Addy. Huub en Janny Koster Corrien en Dick Commee John en Yvonne Koster Huub Koster Evana en Wim Siereveld Jane Koster In dankbare herinnering aan De jachtdagen zonder hem zullen nooit meer hetzelfde zijn. Zijn gedrevenheid en passie zullen wij missen. Wat blijft zijn de vele mooie herinneringen. Wij wensen zijn vrouw Addy veel sterkte bij dit verlies. De jachtvrienden: Dick Commee, Rinnie Hoebeke, Gilles de Kok, Kees Verwijs, Gerard Bal, Jankees van de Velde, Jorrit en Alexandra Aukes Vele wegen kent het leven, maar van al die wegen is er één die jij te gaan hebt. Die éne is voor jou. Die ene slechts. En of je wilt of niet, die weg heb jij te gaan. vrij naar Dag Hammerskjöld Met verdriet delen wij u mee, dat is overleden onze bijzondere en markante zus en schoonzus Halsteren, 16 mei 1949 Middelburg, 9 mei 2020 Strijdbaar tot het laatst! Ria en Alex Nelleke t en Wil Jan en Addy De afscheidsbijeenkomst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 15 mei. Correspondentieadres: Compassie uitvaartzorg Melsesweg 1 4374 NG Zoutelande Ineke had een speciale wens: een donatie aan de Stichting Overleven met Alvleesklierkanker NL82INGB 0000 042 000 www.supportcasper.nl Jlan aüe gedefden een afscheidskus en aan a(Ce hebenden een laatste groet. Hub Aan het einde van een veelzijdig en gelukkig leven, waarin het hem zwaar viel de beperkingen van de laatste periode te aanvaarden, geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa -Oud Zeeloods- Heerlen, Vlissingen, 20 februari 1931 5 mei 2020 Suus Tummers-Keerssemeeckers Huub en Vera Joshua en Ramona Natascha en Mitchel Koala Giessenburg 25 4385 EM Vlissingen Wij hebben op maandag 11 mei in besloten kring afscheid genomen. Voor uw medeleven en blijk van belangstelling na het overlijden van mijn echtgenote, onze moeder en oma willen wij u hartelijk danken. A.Verduijn, kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, mei 2020 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 M 06 -512 774 73 roeland-uitvaart.nl info@roeland-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37