J(o 12 FAMILIEBERICHTEN DIRK LAMPER 9 Christina Catharina Oltmans-Blok Geerling Pieper Jan Dirk Zuijdwegt Jïacobus THaïia Jleonaïdus Idemijn OVERLEDEN Helena Mathilda Buijze-Heijens - Chris - - Geurt - Jannie Adriana Westerweele Hans Piasmans Ko Remijn emijn J(o woensdag 13 mei 2020 Je lieve zachte stem ik zal haar niet meer horen maar eeuwig zal ik weten ik ben uit jou geboren. In liefde losgelaten overleed zacht en kalm weduwe van Adriaan Buijze Ossenisse, 18 november 1927 f Hulst, 11 mei 2020 Rose-Marie Crombeen Eva en Sanne Hombroek-de Meijer Milou Eline de Meijer Oliver Correspondentieadres: Groenewegje 165 A 2515 NC Den Haag De crematie zal in stilte plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan de verzorg(st)ers van Blaauwe Hofke 63 voor hun liefdevolle verzorging, onze dank gaat ook uit naar de vele vrijwilligers. We waren je al verloren nog voordat het einde kwam We waren je al kwijt voordat de dood je leven nam We waren je al aan het zoeken ook al was je nog zo dichtbij We rouwden al want door dementie ging het leven aan je voorbij Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa 1934 2020 Echtgenoot van Lina Lamper-Bliek In de leeftijd van 86 jaar heeft hij de strijd tegen het coronavirus niet kunnen winnen. Goes: Lina Lamper-Bliek Rosmalen: Anton Monique Sven Goes: Lianne Robin Moniek Jessica Goes, 11 mei 2020 Elvis Presleylaan 89 4462 LB Goes Op donderdag 14 mei is er van 19.00 uur tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Dirk te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1-01 in Goes. De crematie van Dirk zal, op een later tijdstip, in familiekring plaatsvinden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar drs. Beks en alle medewerkers van De Mooije Staak, Zorggroep Ter Weel Goes, voor de liefdevolle zorg aan Dirk, zeker ook in deze moeilijke tijd. Niets is zo bijzonder, als het gewone. Toon Hermans Met verdriet in ons hart laten wij u weten, dat na een kortstondig ziekbed, voor ons onverwachts is overleden, mijn lieve zorgzame moeder, onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Weduwe van Frans Oltmans 18 februari 1930 - 7 mei 2020 Ron Oltmans Cathrien en Cees t Piet en Patty Matty en Qui Ineke en Jürgen Aardt Els en Wiek f Gees t en Kees t Addy en Jan Neven en nichten Hemstraat24,4481 BM Kloetinge De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Nadat hij zijn laatste reis heeft aanvaard, hebben wij onze pa, opa en ouwe opa Sinds 4 januari 1984 weduwnaar van Gorssel, 16 november 1930 - f Goes, 7 mei 2020 op 12 mei 2020 naar zijn laatste rustplaats gebracht op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Orrze hartelijke dank gaat uit naar een ieder die onze pa en opa de laatste jaren geholpen en verzorgd heeft, maar ook de mensen die een bezoekje, een boodschap, een kaartje, of een zwaai gegeven hebben, onze hartelijke dank. Cobie en Jan Huisson - Pieper Natascha en Chris, Jim Davey en Jolanda Olga Clementine Vermetstraat 13,4458 BA 's-Heer Arendskerke Verdrietig hebben wij vernomen dat de dappere vader van onze collega Moniek is overleden. Het hechte gezin Piasmans genoot altijd zo van samen lekker eten, de zon, een uitstapje naar een stad, de zee maar bovenal van elkaar. We wensen de mooie vrouwen die Hans achterlaat heel veel sterkte met dit grote verlies. Liefs team Vriendschap café restaurant Stil en verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager Wij wensen Riet, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Buijsrogge Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze oudste broer, zwager en oom Marianne t Corrie en Rinus t Leon en Anneliese Tineke en Piet Peter en Patricia Neven en nichten Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd. Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dank baar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa 12 juni 1934 11 mei 2020 Marie Zuijdwegt-Janse Dick Zuijdwegt f Aq'an Zuijdwegt Marianne en Leo Schouten kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. Zuijdwegt Claudiusdreef 29 2235 AS Valkenburg (ZH) De herdenkingsdienst wordt in besloten kring gehouden op vrijdag 15 mei om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke. U kunt deze dienst volgen via www.kerkomroep.nl Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Varen doe je op de wind van vandaag De wind van gisteren helpt je niet vooruit De wind van morgen blijft misschien wel uit Afscheid nemen betekent de geboorte van een herinnering. Mijn lieve zorgzame man, onze toegewijde vader, schoonvader en onze bijzondere opa is niet meer bij ons. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen, maar we kijken terug op heel veel mooie jaren samen. in de leeftijd van 83 jaar Echtgenoot van Riet Remijn-Buijsrogge Utrecht Arja en Bart Guelph, Canada Ilse en Mark lsmay, Carmen, Olwyn Terneuzen, 10 mei 2020 Gentiaanstraat 4,4537 DA Het afscheid zal in familiekring plaatsvinden. PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36