12 FAMILIEBERICHTEN Willem Cornelis van Riet dinsdag 12 mei 2020 OVERLEDEN Christina van Belzen - Schroevers STINA Christina van Belzen - Schroevers Tante Stina Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze tante Stina van Belzen We wensen de familie veel sterkte toe. Jan Grie en Kees Paula en Jan Paulus en Jeanette Neel en Guus Ineke en René Gerrie en Jan Arnemuiden, 11 Mei 2020 Heden overleed onze Tante Stina Wij willen de kinderen heel veel sterkte toewensen met dit verlies. Namens de neven en nichten van Belzen Moerland Dag lieve tante Stina Adriaan de Bruijne - Adrie - Adriaan de Bruijne Adrie de Bruijne Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en gewaardeerde collega Tineke Bervoets Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers De Ruyter Training Consultancy B.V. Vlissingen 2020 PM In God is al mijn heil, mijn eer, Mijn sterke rots, mijn tegenweer; God is mijn toevlucht in het lijden. Vertrouw op Hem, o volk, in smart; Stort voor Hem uit uw ganse hart- God is een toevlucht t' allen tijde. Psalm 62 vers 5 Bedroefd, maar bovenal dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen onze lieve, zorgzame, moeder, oma en overoma weduwe van Lein van Belzen in de leeftijd van 85 jaar. Jan en Josina Christina en Patrick; Mats, Jill f Nelleke en Pieter; Yenthe, Jurre Leon Adriana Josianne Peter en Christien Corne en Anja Leon en Tamara; Viènn Marinus en Wilma Christel en Wiljan; Eloy, Zion Manouk en Jan Willem; Manuel Lionel Aymen en Suleyman Neel en Ronnie Joey en Desirée Sanne Goes, 10 mei 2020 Molenzicht 15, 4341 CR Arnemuiden De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de rouwdienst die wordt gehouden op D.V. vrijdag 15 mei om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Hersteld Hervormde Gemeente te Arnemuiden meeluisteren via www.hhgarnemuiden.nl Condoleances en blijken van medeleven ontvangen we graag schriftelijk. Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve en meelevende zus, schoonzus en tante Joost en Tonny Schroevers - Harinck Jan en Krina Schroevers - de Winter Mina en Lieven Meulmeester - Schroevers Geert en Johnny Kamstra - Schroevers Neven en nichten In liefde gedenken wij hen uit onze familiekring die haar zijn voorgegaan. Arnemuiden, 10 mei 2020 Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve We wensen de familie veel sterkte toe. Jeanette en Marco Christianne en Leo Jorina en Rini Marina en Hans Leanne en Martin Jordi en Wilma en kinderen Conny en Kees Davidse Marco en Johanna Kamstra Dianne en Leo van Belzen Veel sterkte voor de naaste familie. Arnemuiden, 10 mei 2020 BEVORDERD TOT HEERLIJKHEID Bedroefd, maar met een gevoel van grote dankbaarheid aan God dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader sinds 2005 weduwnaar van Gerardina van Riet-Polak 18 december 1923 Middelburg 19 mei 2020 Middelburg Marga en Rinus Baan-van Riet Tilburg Helga en Jan Venhuizen Hanko en Pauline Thijs, Carlijn, Ruben Middelburg Herma van Riet Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Buitenrust, afdeling De Branding voor de goede en liefdevolle zorgen. Correspondentieadres: Dwarsstraat 3 4332 AG Middelburg Hoewel wij hem het liefst samen met u zouden willen herdenken, is door het coronavirus een samenzijn op die manier helaas niet mogelijk en zijn we genoodzaakt in kleine kring afscheid van hem te nemen. Micha j: 7 Bedroefd maar dankbaar dat hij ondanks zijn zwakke ge zondheid zo lang in ons midden mocht zijn, heeft de Heere mijn zorgzame en lieve man, vader en schoonvader tot Zich genomen. 17-11-1938 Axel 9-5-2020 Nel de Bruijne-Minderhoud Jolanda en Jos Wij danken de thuiszorg van de SVRZ en het personeel van De Vurssche voor hun liefdevolle verzorging. Vanwege het coronavirus zijn we genoodzaakt om de be grafenis op donderdag 14 mei in besloten kring te laten plaatsvinden. Gelieve geen bloemen. Correspondentieadres: Axelsestraat 102 4537 AN Terneuzen Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende zwager en oom echtgenoot van Nel de Bruijne-Minderhoud in de leeftijd van 81 jaar. WestkapelleLeen Minderhoud Tanny Minderhoud-Stroo Kinderen en kleinkinderen Axel, 9 mei 2020 Na een huwelijk van ruim 54 jaar met onze zus Nel is overleden, onze zwager in de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen Nel, Jolanda en Jos heel veel sterkte. Marie en Lein Axel, 9 mei 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36