vip..] 5 Srv BOER ZOEKT VROUW BASTIAAN VINDT LIEFDE IN 'VROUW VAN DE STAD' Iprai fi' et een volmon dig 'ja' kan de I vriendin van ak kerbouwer Bas- I tiaan (36) daar nog niet op antwoorden. Al beseft ze dat zij degene is die de stap zal moeten zetten. ,,Want de boerderij naar Frankfurt verplaatsen, zoals ik voor de grap weleens heb ge zegd, gaat 'm niet worden'', zegt ze lachend als ze op de maandagochtend na de laatste uitzending samen met Basti- aan aan de keukentafel zit in Arnemuiden. Ze is al sinds maart op de boerderij, omdat ze toch vanuit huis moet wer ken. ,,In die zin heeft corona ons dichter bij elkaar ge bracht'', zegt Milou. Diepste geheim In de periode ervoor (de lo- geerweek dateert al van no vember) zagen ze elkaar ook al regelmatig. Meestal in Arne- muiden, maar ook een paar keer in Frankfurt. Dat alles in het diepste geheim natuurlijk, want de uitzendingen van Boer zoekt vrouw op televisie moesten nog beginnen. ,,De afgelopen weken waren wel vreemd, hoor'', vertelt Milou. ,,Ik zat hier als het ware opge sloten en durfde alleen als het donker was even weg te gaan. Zelfs op de boerderij moest ik op m'n hoede zijn, want je moest eens weten hoeveel automobilisten heel langzaam voorbijrijden om even op het erf te gluren.'' De in Wolphaartsdijk gebo ren en getogen Bastiaan windt er geen doekjes om: Milou had al van begin af aan een streepje voor op de rest. „Ei genlijk al toen Yvon met de brieven was langsgekomen en ik op de bank naar het filmpje zat te kijken dat Milou had bij gevoegd'', zegt hij. ,,Ik vond haar meteen leuk, ook omdat ze een prachtige op mij ge richte brief had geschreven.'' De Zeeuwse boer heeft naar eigen zeggen geen oogkleppen opgezet, maar kon aan het In een seizoen waarin de vonken er niet op elke boerderij vanaf vlogen, vond Bastiaan van 't Westeinde uit Arnemuiden wél de liefde in Boer zoekt vrouw. Hij had vanaf het eerste moment een oogje op Milou en liet z'n gevoel spreken door voor haar te kiezen. De vraag die nu op ieders lippen brandt: 'Komt ze naar Zeeland?' eind van de logeerweek voor nie mand anders kiezen dan Milou. ,,Als het om de liefde gaat, moet je van je gevoel uitgaan en geen praktische keuzes maken.'' Leuke klik Elise had zo'n praktische keuze kun nen zijn. Zij woont bijna naast de deur en maakte er geen geheim van dat ze het wel zag zitten met Basti- aan. ,,Dat heeft me best onzeker ge maakt'', vertelt Milou. ,,Aan het be gin van de logeerweek dacht ik dat het helemaal niks ging worden voor mij. Het klikte zo leuk tussen Basti aan en Elise. En ik dacht echt dat zijn voorkeur bij een Zeeuwse lag. Pas la ter in de week zag ik hem wat meer richting mij trekken.'' Bastiaan zegt het moeilijk te hebben gevonden om Elise teleur te stellen. ,,Maar ik ben heel blij dat zij nu ook de liefde heeft gevonden. We hebben nog steeds contact, ze komt zelfs weleens langs, net als Madeleen trouwens (de logé die als eerste vertrok, red).'' Milou knikt: ,,Ik heb hier in Zeeland niet al leen een leuke man zitten, maar ook Ik heb misschien een paar niet zo handige dingen over Zeeland gezegd al twee goede vriendinnen.'' De geboren Limburgse werkt in elk geval nog tot eind dit jaar voor de Europese Centrale Bank in Frank furt. Of ze daarna definitief naar Zeeland komt, houdt ze nog in het midden. Ze blijft het lastig vinden. En dat ligt niet aan Zeeland. ,,Ik heb misschien een paar niet zo handige dingen over Zeeland gezegd'', weet ze. ,,Maar ik had precies hetzelfde ge zegd over Groningen, hoor. Zeeland is prachtig, maar ik ben een vrouw van de stad. Ik ben opgegroeid in een klein dorpje waar veel werd gerod deld. Ik ben daar ook gepest. 'Dat wil ik nooit meer', heb ik ooit gezegd. De anonimiteit van de grote stad, waar niemand op je let, past heel goed bij mij.'' De nare dingen die over haar wer den gezegd op sociale media zijn Mi- lou niet in de koude kleren gaan zit ten. 'Waarom schrijft ze een brief als ze toch niet naar Zeeland wil ko men?', vroegen mensen zich af. ,,Maar ik zag in dat voorstel-filmpje niet de boer uit Zeeland, maar de man Bastiaan'', vertelt Milou. ,,En dat was een heel leuke man. Iemand met wie het in mijn ogen best eens zou kun nen klikken." Bastiaan, nuchter: „Er kijken miljoenen mensen naar dat programma, lieverd. Bijna iedereen is posi tief. Trek je niet te veel aan van die paar zuurpruimen.'' Witlofpennen Nu hij niet meer geheimzin nig hoeft te doen, gaat de Zeeuwse boer zijn geliefde de mooie plekjes van de provin cie laten zien. ,,In de drukke zomer kan ze bovendien zien hoe het leven op de boerderij echt is'', zegt hij. Dat heeft ze natuurlijk al even mogen er varen toen Bastiaan tijdens de logeerweek een hele dag wit- lofpennen ging oogsten, ter wijl z'n twee vrouwen op de boerderij achterbleven en de lunch verzorgden. ,,Toen zat ik daar boterhammen te sme ren voor de mannen'', zegt Milou lachend. ,,Dat is niet echt iets voor mij.'' Bastiaan vond het vervelend dat de oogst net in die week viel. ,,Maar dat is nou eenmaal het boerenleven.'' Milou weet dat ze nooit een echte boerin zal worden, maar dat is ook niet wat Basti- aan zocht. Het tweetal wijst op het plan van Bastiaan om aan het Veerse Meer bij Wol- phaartsdijk 28 vakantiehuisjes (ecolodges) te bouwen. ,,Daar zou ik me graag op willen storten", zegt Milou. De twee tortelduifjes zijn ervan over tuigd dat ze er samen wel uit komen. ,,Aan de liefde zal het niet liggen, want we zijn gek op elkaar.'' dinsdag 12 mei 2020 PC -Jl 1 UIT' *>,V cj- V mscaa Rob Paardekam wsr- Arnemuiden -Milou Kijk op de site bij /video Boer Bastiaan en Milou smoorverliefd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29