18 FAMILIEBERICHTEN Piet Tuasuun Alida Margaretha Joosse-Wanjon Johanna JVLaria JLCofs-de Coch^ Trijntje Sinke-van Anrooij André Dekker Corrie Janse Pieter Vader Piet Richenel Cornelia DANKBETUIGING Anthon Boer Jan de Kok Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang mochten behouden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en overgrootoma Ida weduwe van Gerrit Joosse in de leeftijd van 89 jaar. Jan en Katinka Kevin en Sally Jennifer en Rayan Rmï% Pharrell, Demarco, Zyon, Kenmar Eva en Bennie Jesse en Kris Michelle Joke en Gerdien Rian en Riekje Tara en Alvaro V Darren en Cindy Zane Oost-Souburg, 3 mei 2020 Correspondentie adres: Kievietsprenk 48, 4386 DC Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling Rojean, de heer is overleden. Wij wensen Rojean en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Leerlingen en docenten van klas B4C an Nehalennia Mevrouw Mieras en de heer Giumento, mentoren De heerT. Kikkert, teamleider Mevrouw M. van der Heijden, locatiedirecteur Niet meer in ons midden maar voor aftijd in ons hart. De vele kaarten, bloemen, bezoekjes, telefoontjes en andere blijken van warm medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zus en schoonzus Jeanne hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. U allen hiervoor hartelijk dank. Jaap Alofs familie De Cock familie Alofs Vlissingen, mei 2020 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij iedereen hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Frans en Janet Rudi en Ella René en Alma Mare enAudra en kleinkinderen Yerseke, mei 2020 De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en alle overige belangstelling die we mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa heeft ons goed gedaan Bedankt Beppie Dekker Wïlma en Pascal Demi Jordy Middelburg, mei 2020 Voor uw medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante willen wij u hartelijk bedanken. Fam. Janse Heinkenszand, mei 2020 Wij bedanken u hartelijk voor de vele kaarten, brieven, prachtige bloemen en lieve telefoontjes, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Uw medeleven heeft ons goed gedaan in deze verdrietige periode. Corrie Boer-Piera André en Miranka Elly, Jan-Wim en Rolf Vlissingen, 9 mei 2020 Voor uw belangstelling, de vele kaarten en medeleven na het overlijden van mijn man wil ik u allen hartelijk danken! Dien Goes, mei 2020 PM zaterdag 9 mei 2020 Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, geloof, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij afscheid mogen nemen van papa, oom, opa en oyang, 07 maart 1923, Takengon t 06 mei 2020, Oost-Souburg Familie Salawane, Oost-Souburg Familie Tuasuun, Leerdam Correspondentieadres: Zwanenhof 17 4332 DK Middelburg Vanwege de huidige corona maatregelen is het niet mogelijk om de familie persoonlijk te condoleren en zal de uitvaartdienst op dinsdag 12 mei in besloten kring plaatsvinden. De dienst is wel te volgen via een livestreamverbinding op 12 mei om 12.30 uur op www.kerkdienstgemist.nl en het account van Uitvaartverzorging H.Jobse in Middelburg. Een inlogcode is hiervoor niet nodig. Het leven is een voortdurend afscheid nemen maar wie van zijn herinneringen kan genieten leeft twee maal. Verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa in de hoge leeftijd van bijna 99 jaar. Jan -in herinnering- Fleleen Diana Ans Jeanne en Cyrano Vlissingen, 5 mei 2020 Correspondentieadres: Vincent van Goghlaan 22 4382 SX Vlissingen Wij nemen op woensdag 13 mei in besloten kring afscheid van Piet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46