Cor Maat Tcmnetfe/ Cornelia/ Slahbekoorn/ - Tannie/ - FAMILIEBERICHTEN 13 De Wingerd Goatse (Koos) Kampstra E JH BlO Christina Moerdijk Christina Moerdijk Heel verdrietig omdat we je moeten missen, maar dankbaar dat je rustig bent heengegaan, geven wij kennis van het overlijden van 23 augustus 1942 - 14 mei 2020 Partner van Liesbeth van Aartrijk f We zullen jou en je dieren missen. Namens je vrienden Correspondentieadres: Hoofdstraat 3 a, 4441 SG Ovezande De afscheidsbijeenkomst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Christina Moerdijk Goatse Marten Kampstra Goatse Kampstra V.J Goatse Kampstra Goatse Marten Kampstra Goatse Marten Kampstra Onze grote "kleine" Tannie is omringd met veel liefde van ons heengegaan 24 februari 1945 Goes 4 mei 2020 Corrie - in liefdevolle herinnering Janny en Hans Leo en Marijke Tobias en Patricia Marijke Neven en (achter)nichten Correspondentieadres: L. J. Slabbekoorn Koningin Wilhelminastraat 25 4481 AB Kloetinge De afscheidsbijeenkomst zal gezien de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt Tannie herdenken op www.uitvaartinzeeland.nl/ condoleance-register Tannie slapen, Rietje slapen Onze Tannie is nu voorgoed gaan slapen. In het jaar dat ze bij ons woonde hebben wij haar leren kennen als iemand die genoot van gezelligheid, activiteiten, lekker etenlekker tutten, grapjes maken. Ze heeft een onuitwisbare indruk achtergelaten, wat zullen we haar gaan missen. Cliënten en medewerkers Populierenstraat en Cirkel (Kring) Gors woensdag 6 mei 2020 PM Met grote verslagenheid en verdriet hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze lieve nicht de vrouw van onze neef Francart We wensen Francart, de kinderen en de wederzijdse families veel kracht en troost van de Heere toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Middelburg: tante Lien en oom Evert Bouwsma-Moerdijk Kapelle: oom Jan en tante Ellen Moerdijk-Jacobse Oostkapelle: tante Janneke en oom Simon Louwerse-Moerdijk neven en nichten 4 mei 2020 God, U bent mijn God, ik rust in U alleen. Woorden schieten tekort. Geschrokken en verdrietig zijn we na het onverwachte overlijden van moeder van Joey uit groep 5 en Indy uit groep 7 In gedachten zijn we bij Francart, Joey, Indy, Tim en Lotte. We bidden dat God hen troost en vertrouwen erop dat ze nu bij haar Vader in de hemel is. Namens leerlingen, personeel en ouders van basisschool De Wingerd in Goes Lizo Koppejan, directeur Namens scholengroep LEV-WN René Tromp, bestuurder onderwijs met de Bijbel ats basis God is ons een Toevlucht en Sterkte. Psalm 46:2 Stil en verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve vriendin We hebben jarenlang waardevolle gesprekken, mooie en verdrietige dingen samen gedeeld tijdens de moederochtenden. Wat zullen we haar missen. Wij wensen in het bijzonder Francart en de kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. Liesbeth, Germa, Jeanette, Lydia, Margöt, Nellie, Willeke en Martine Kruiningen, 5 mei 2020 Maandagmorgen bereikte ons het droeve bericht dat deze trouwe man ons is voorgegaan. Met zijn allen hebben we hierbij stilgestaan, diepbedroefd staren wij hem na en lieten een traan. Zijn inzet, kennis en eenvoud in de tijd zal zeker niet vergeten worden in de eeuwigheid. Wij wensen zijn gezin en familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens familie Weststrate en alle medewerkers van Techno West Services. Werken was zijn lust en zijn leven. Daarnaast kon hij genieten van de kleine dingen. Al werkend heeft hij voorgoed zijn ogen dichtgedaan. Groningen, 14 augustus 1955 's-Gravenpolder, 3 mei 2020 Anneke Merte Wietske en Nick, Lisa Sanne en Mare Correspondentieadres: Prunusstraat 51, 4431 DD 's-Gravenpolder De crematie vindt, zoals Goatse ook gewild zou hebben, in besloten kring plaats. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ruim 25 jaar hebben we als buren lief en leed met elkaar gedeeld. Wij wensen Anneke en de kinderen, en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Kees en Jeannette Amperse Erik en Laura, Brik Janneke en Barry, Daphne llja en Leon Het leven geleefd in de zorg voor anderen Geheel onverwacht is mijn lieve zoon, onze fijne broer overleden 14 augustus 1955 3 mei 2020 Kapelle: Pa Kampstra Leiderdorp: Suzanne en Anton den Boer - Kampstra Delfzijl: Joke Kampstra 's-Heer Abtskerke: Arnold en Maartje Kampstra - van Witzenburg Neven en nichten 's-Heer Abtskerke, 3 mei 2020 ^SsHiEEEnES^ Met verslagenheid hebben wij het droevig bericht ontvangen dat plotseling is overleden onze instructeur Sinds drie jaar was hij onze instructeur bij de verenging EHBO Heinkenszand, wij zullen zijn inzet in bestuur en op lesavonden bijzonder missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Anneke, kinderen en kleinkinderen. Bestuur en leden EHBO Heinkenszand Ons is het droevige nieuws gebracht dat ons mede-bestuurslid, lid en instructeur van de EHBO vereniging Goes: Goatse Marten Kampsta is overleden op 64 jarige leeftijd. Wij wensen zijn nabestaanden heel veel sterkte. Bestuur EHBO Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 41