12 FAMILIEBERICHTEN jon Jannetje JUBILEUM Goede morgen van harte gefeliciteerd met jullie 60ste trouwdag. Hopelijk kunnen we het nog eens met z'n allen vieren. Johan en Nelly kinderen en kleinkinderen. OVERLEDEN Christina Sara Moerdijk - Melis Al. *AL Af Christina Moerdijk - Melis Christina Moerdijk - Melis weduwe van Hans van Dalen en moeder van Indy en Joey Christina Moerdijk - Melis Christina Moerdijk Dag lieve Christina Christina Moerdijk - Melis Christina Moerdijk - Melis woensdag 6 mei 2020 HEEREI maak mij Uw wegen bekend, leer mij Uw paden. Psalm 25:4 sr- Intens verdrietig zijn wij na het plotselinge overlijden van mijn zeer geliefde, zorgzame vrouw en onze lieve mama. Zij was een tweede moeder voor Tim en Lotte. f**" weduwe van Hans van Dalen Franca rt Indy en Joey van Dalen Tim en Lotte Moerdijk In de leeftijd van 38 jaar. Breda, 4 mei 2020 Duvensteijn 28,4464 JE Goes De afscheidsdienst en de begrafenis zullen i.v.m. de maatregelen rondom het coronavirus in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst volgen op vrijdag 8 mei vanaf 13.30 uur, via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' te Goes. Als u ons wilt condoleren vragen wij u dit schriftelijk te doen via bovengenoemd adres. Geen bloemen. Met droefheid geven wij kennis dat door de Heere, voor ons zo onverwacht, is weggenomen onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en tante echtgenote van Francart Moerdijk eerder gehuwd geweest met Hans van Dalen f 23-10-2016 in de leeftijd van 38 jaar. Borssele: P. Melis en A. Melis-de Vrieze Hilversum: Gerrit Melis Borssele: Jan-Pieter Melis en Christine Melis-Moerdijk Adinda, Pauletta Borssele: Gertrude Kot-Melis en Marius Kot Jelmer, Anne-Sophie, Julian, Joas Borssele, 4 mei 2020 Ik, Ik ben het Die u troost. Jesaja 51:12 Wij zijn intens verdrietig door het plotselinge overlijden van onze schoondochter, -zus en tante. Twee dagen leefden we tussen hoop en vrees na een ingrijpend hartinfarct. echtgenote van onze zoon, broer, zwager en oom Francart Moerdijk In haar missen wij een betrokken, zorgzame, meelevende en lieve vrouw die altijd voor ons en Tim Lotte klaarstond en waarvoor niets te veel was. Nu is ze Thuis. Goes: Rinus Moerdijk Carien Moerdijk-Proos Tholen: Marcel en Amanda Moerdijk Mandy, Livia 's-Gravenpolder: Mariëlle en Peter de Goffau Lisa, Emma, Ralph Goes: Leonieke en Arjan van der Klocht Sarah, Seth We bidden Francart, Indy en Joey Gods nabijheid toe. Francart moet nu na een huwelijk van bijna twee jaar zijn lieve vrouw missen en ook Indy Joey zullen na het overlijden van Christina nu hun beide ouders erg gaan missen. Goes, 4 mei 2020 Heden heeft de Heere voor ons onverwacht weggenomen onze lieve schoondochter, schoonzus en tante echtgenote van Francart Moerdijk weduwe van onze zoon, broer, zwager en oom Hans van Dalen, overleden op 23-10-2016 mama van Indy en Joey Borssele: J.C. van Dalen C.A. van Dalen-de Jonge Nieuwdorp: Jolien en Gert Harthoorn Carly en Gerard, Marthe Rosanne Ingmar Jasper Yerseke: Jacco en Elma van Dalen Corwin Marilyn en Kevin Cornely Willemiek Esther Luuk Sterke de Heere Francart, Indy, Joey en familie in dit zeer zware verlies. Borssele, 4 mei 2020 PM 'Ook al zijn er duizend vragen, al begrijpen wij U niet, U blijft ons met liefde dragen, U die alles overziet.' Verbijsterd en intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve vriendin Indy, Joey, Francart, Tim en Lotte, jullie weten dat we er voor jullie zijn. Henk en Jolanda Smal - van Damme Sem, Isa En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie; Doch de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthe 13:13 Dankbaar voor de tijd die we met haar hebben gehad, maar intens verdrietig om haar te moeten missen. Wij wensen Francart, Indy, Joey, Tim en Lotte veel sterkte en Gods hulp toe in dit grote verlies. Martine en Joost Lydia en Martjan en kinderen Wanneer het leven je toelacht, maar je het moet laten gaan, weet dat God voor je klaar zal staan. Het is God Die over het leven beslist, maar dat betekent niet dat je al kan worden gemist... Een lieve vriendin is ons ontvallen Onze gedachten en gebeden gaan uit naar Francart, hun lieve kinderen en familie. Hester, Janine, Joanne, Linda, Lydia, Marion en Margret Verdrietig en verslagen leven wij mee met onze banketbakker Francart die geheel onverwachts zijn lieve vrouw heeft verloren. In liefdevolle herinnering Wij wensen Francart, Indy, Joey, Tim en Lotte heel veel sterkte toe. Bakkerij Den Soeten Inval Namens alle collega's en de familie Voordijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 40