FAMILIEBERICHTEN 13 O FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten Simon Andreas van der Meulen OVERLEDEN Simon van der Meulen Piet Mos media dinsdag 5 mei 2020 Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en mijn opa echtgenoot van Susanna Johanna de Meijer Schoondijke, Oostburg, 27 januari 1934 I mei 2020 S.J. van der Meulen - de Meijer jolanda Gijs en Carlie Lilian Correspondentieadres: Burg. H.A. Callenfelsstraat 38 4501 CB Oostburg We nemen afscheid in besloten kring. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonbroer en oom C. de Maertelaere, in herinnering J.S. de Maertelaere-de Meijer, in herinnering A.F de Meijer, in herinnering L.B.de Meijer-Brakke, in herinnering Oostburg: F.A. de Meijer V.M.de Meijer- de Ruijsscher, in herinnering A.l.de Meijer A.J de Meijer-Bezuyen A.J.Zonnevijlle-de Meijer J.l. Zonnevijlle, in herinnering Schiedam: M.C.de Wit-de Meijer R.F.de Wit Neven en nichten Oostburg 1 mei 2020 Wéér j' ook bent, ik zou 't niet weten, niet in tijd en afstand te meten, ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zó dichtbij. Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, is tot ons grote verdriet overleden mijn lieve man en maatje, onze zwager en oom echtgenoot van Irene Mos-Marijs in de leeftijd van 70 jaar. Irene Mos-Marijs Mickey 41 Moortje Ria en Wim Bout-Marijs Ineke en Jaap Lamse-Marijs Neven en nichten 29 april 2020 Verdistraat 10 4561 VR Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar oncoloog Dr. Sie, voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44