5 J? Cees Bolleman V FAMILIEBERICHTEN 17 Catharina Laurina Meeusen - de Jonge -f Elisabeth Pieternella Dieleman-Wolfert Jan Francke Magdalena Pieternella Leenhouts Magda Leven is eeuwig en liefde onsterfelijk en de dood is slechts een horizon en een horizon is niets dan een grens aan ons gezichtsvermogen Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve (schoon-)moeder, oma en zuster Nini Sinds 28 mei 2000 weduwe van Pieter Meeusen Wissenkerke 25-3-1935 's-Heer Arendskerke 29-4-2020 Niels en Bernadette Meeusen - van Bochove Stephan Thomas Friso Wim de Jonge en Cathy Bollaerts Neven en nichten Correspondentieadres: Kerklaan 35 4451 BE Heinkenszand tel. 06 55854260 De dankdienst voor het leven van Nini zal in besloten kring plaatsvinden op woensdag 6 mei in Heinkenszand. Daarna zullen wij als gezin haar begeleiden naar crematorium 'Het Zeeuwse Land' in Goes voor het laatste afscheid. Graag willen wij onze grote waardering en dank uitspreken voor de liefdevolle zorg die Nini de laatste jaren heeft mogen ontvangen van personeel en vrijwilligers in zorgcentrum Poelwijck, locatie Boogstraat 88. DANKBETUIGING Lucie Broeckaert-Peersman Helena Goossen-Overdulve Arsenio Pironti Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Willem de Keizer zeggen wij u hartelijk dank. Teuneke de Keizer-Wolfert familie de Keizer familie Wolfert Axel, mei 2020 Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Adrie Schieman willen we op deze manier iedereen die met ons meegeleefd heeft hartelijk bedanken. De overweldigende belangstelling, de vele kaarten, brieven en berichten in de moeilijke en verdrietige periode waren en zijn hartverwarmend. Janny Schieman-de Feijter Kees en Annemieke - Fleur, Esmee, Roos Frans Axel, mei 2020 Zonder Cees is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, bloemen en bemoedigende woorden te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en maatje, mijn zorgzame pa en schoonvader en mijn trotste opa Grasmaaier Iedereen hartelijk bedankt. Het geeft ons moed om verder te gaan. Marijke Bolleman - Segers Nathalie en Martijn Oliver Hoofdplaat, mei 2020 zaterdag 2 mei 2020 PM Tot onze droefheid is overleden onze lieve vader in de leeftijd van 84 jaar. Voormalig mede eigenaar en vennoot van ons bedrijf. Jaap en Karin Francke-Moerdijk Wim en Gerlinde Francke-Harthoorn Francke Agro en Verhuur Kaasboerweg 3 4365 NA Meliskerke In verband met dit overlijden is ons bedrijf op de dag van de begrafenis D.V. maandag 4 mei gesloten. Meliskerke, 30 april 2020 Niemand van ons leeft voor zichzelf, en niemand van ons sterft voor zichzelf. Zolang wij leven, leven we voor de Heer; en wanneer wij sterven, sterven we voor de Heer. Romeinen 14: 7 en 8a In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is overleden, onze lieve zus, schoonzus en (oud) tante Goes, 1 februari 1954 Harderwijk, 30 april 2020 Vrouwenpolder: Han Leenhouts Hanny Leenhouts-Tange (in liefdevolle herinnering) Chester en Karin Abel Mirjam en Dave Emma, Ruden Goes: Bram Leenhouts Ineke Leenhouts-Bosselaar (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Prins Bernhardlaan 9 4354 BJ Vrouwenpolder Wij vinden het fijn als wij uw condoleances en blijken van medeleven per post mogen ontvangen. Door de huidige omstandigheden zullen we in besloten kring afscheid nemen van Magda. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 mei om 11.30 uur in de Ichthuskerk, Vrijheidsstraat 1 te Elburg, waarna de begrafenis zal plaatshebben te Elburg. U kunt deze dienst volgen of terug luisteren via www.kerkomroep.nl (provincie Gelderland, Ichthus kerk Elburg). Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekbed en rond haar overlijden. De vele reacties, kaartjes en bloemen zijn een grote troost bij de verwerking van het heengaan van mijn lieve vrouw, onze ma, oma en over-oma Liefde houdt niet op waar het leven eindigt. Jo Broeckaert Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Hulst, mei 2020 Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Karien en Tinus de Jonge Kees en Carla Goossen Gerda en Wim de Pooter Klein- en achterkleinkinderen Axel, mei 2020 Bij het onverwachte overlijden van hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor mij onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreek ik op deze manier mijn welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en telefoontjes. Het heeft mij het gevoel gegeven het verlies van Arsenio niet alleen te hoeven dragen. Wilma Pironti en kinderen In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meevoelden na het overlijden van Voor alle blijken van meeleven willen wij u hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hoek, mei 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45