■f- 16 FAMILIEBERICHTEN Marijke Johannes Zoeteweij Joop Zoeteweij Cornelia Traas-Hollestelle Cfvristien TtieCeman-van Sant6ergfien Marinus Jan Paauwe Marijke Diepenhorst-Karman /T OVERLEDEN Maria Cornelia Karman Dit is mijn tweede grote reis. Degene die ik liefheb verlaat ik, om diegene die ik liefhad terug te zien.. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij afscheid nemen van mijn innig geliefde man, onze vader en mijn opa Yerseke, 8 januari 1940 Goes, 27 april 2020 Kruiningen: A. Zoeteweij - van den Berge Kruiningen: Ria en John Janse - Zoeteweij Dylano Goes: Johny en Marion Zoeteweij - Does Correspondentieadres: Schonewal 18,4416 HB Kruiningen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Op 27 April 2020 is na een kort ziekbed is overleden onze broer en zwager, Op de leeftijd van 80 jaar Broers zussen schoonzussen en zwagers Neefjes en nichtjes Familie Zoeteweij Yerseke Sterkte voor de kinderen en kleinzoon in deze moeilijke tijd! Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen is, na een toch nog moeizaam maar dapper gestreden laatste periode van ijverig en zorgzaam leven, op 101-jarige leeftijd, overleden onze lieve moeder en oma 23 augustus 1918 - f 30 april 2020 sinds 18 maart 1989 weduwe van Cornelis Traas St. Laurens: Ria en Jaap MarjO en Kees (in Herinnering) Remco Joris Corina en Rudy Ruden en Marlou, Lissa Yerseke: Hanny en Adrie Johnny en Els, Anouk Jan en Marja f Kapelle: Kees en Leny René Heidi en Ricardo, Renzo Correspondentieadres: C.L. Traas, Park Beukenhof 20,4421 BV Kapelle Gedwongen door de huidige maatregelen zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Randhof te Goes, in het bijzonder afd. Stenenbeer 3 voor de liefdevolle verzorging. Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze zus en schoonzus Cor Traas - Hollestelle Goes: Nelly Eversdijk - Hollestelle Heinkenszand: Johan en Truus Hollestelle - Minnaard Neven en nichten Voor aCtijcf in ons hart Christina Catharina Nooit meer zal je door de tuin lopen, waar iedere bloem en iedere plant, getuigde van je zorgende hand. Nu ging de Hemeltuin voor je open. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vriend en onze zorgzame vader en opa Heinkenszand, 12 april 1929 Ovezande, 24 april 2020 Sinds 16 mei 2007 weduwnaar van Jannetje Paauwe Denk aan mij zoals ik was en niet zoals ik geworden ben. Heinkenszand: Sien den Herder - Janse Berkel en Rodenrijs: Magré de Leege - Paauwe Piet de Leege Arjen en Iris Amelie Martijn en Shivani Wij danken alle medewerkers van Mr. Dr. Messtraat 6 te Ovezande, voor hun toegewijde en liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Saffier 55,2651 SZ Berkel en Rodenrijs De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Marinus Jan Paauwe Vol ongeloof en verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van Lia van Dijke-Tromper We hebben Lia leren kennen in eerste instantie als vrouw van Ton, iemand van het eerste uur van het Zeeuws ROPARUN team Actemiumrunners. Ook op Lia en haar dochters konden we altijd een beroep doen en Lia stond altijd klaar om te helpen bij allerlei activiteiten. Wij gaan haar als mens ontzettend missen. Wij wensen Ton, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leden Actemiumrunners zaterdag 2 mei 2020 PM Nooit meer waar je was, maar altijd waar wij zijn... Wolphaartsdijk Leeuwarden 8 augustus 1945 26 april 2020 Leeuwarden Leen Diepenhorst Twello Michiel Diepenhorst en Cathrien Diepenhorst - Wieland Floortje, Cijs Amsterdam Martijn Diepenhorst en Annelinde Filarski Momo, Oskar Leeuwarden Paul Diepenhorst Leen Diepenhorst Mr. P. J. Troelstraweg 104,8917 CT Leeuwarden Dankbaar dat wij in kleine kring afscheid hebben kunnen nemen. De crematie heeft op 1 mei plaatsgevonden Stil en verdrietig zijn wij nu onze gastvrije zus, schoonzus en tante is overleden We wensen Leen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Ineke en Adrie Geene-Karman Conny en Jeroen Jebbink-Karman Nichtjes en neefjes I'-! - Met liefde heb je voor ons geleefd en gezorgd, nu moeten we met veel verdriet afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Amsterdam, Goes, 10 april 1952 29 april 2020 Jaap Dieleman Marcella en Marcel, Carmen, Shannon Michael en Nadia, Desteny Esdoornstraat 53 4388 PJ Oost-Souburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wanneer u uw medeleven en herinneringen aan Christien met ons wilt delen dan kan dat via het online condoleanceregister: http://www.memori.nl/ christien-dieleman-van-santberghen Rust zacht, je aardse leven is voorbij Op het laatst was het moeizaam maar nu ben je vrij. Je hebt bestaan, maar meer nog: Je hebt er toe gedaan! Verdrietig zijn wij door het overlijden op 24 april van Lieve partner van onze moeder en oma Sien den Herder - Janse Rita en Rinus Rinus Gerda Annet en William Klein en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44