FAMILIEBERICHTEN 15 Theo Schouwenaar Abraham de Visser Abraham de Visser Bram de Visser Wim Wisse - Nijssen Benjamin Walhout Maatje Proost - Verhoeven Iaat de kinderen tot Mij komen en verhindert ze niet Marcus 10 vers 14 Intens verdrietig en verslagen delen wij u mee, dat geheel onverwachts als gevolg van een noodlottig ongeval, door de Heere van ons is weggenomen ons lieve zoontje en broertje Benjamin Antheunis Jan Walhout Benjamin ons altijd vrolijke mannetje. in de leeftijd van 4 jaar. Martin en Lydia Walhout Rachel Judith Joas Esther Derringmoerweg 4 4341 PP Arnemuiden, 30 april 2020 De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de rouwdienst, die wordt gehouden op D.V. maandag 4 mei om 10.30 uur in de Zuiderkerk te Middelburg, volgen via de website: www.gergemmiddelburgzuid.nl Condoleance uitsluitend schriftelijk. Geen bezoek aan huis. In verband met het overlijden van Benjamin Walhout is Arne's Kaasboerderij gesloten. Woensdag 6 mei hopen wij weer voor u klaar te staan. Verslagen delen wij u mee, dat op het alleronverwachts door de Heere is weggenomen, door een ernstig ongeval, mijn lieve kleinzoon en ons lieve neefje Benjamin Walhout in de leeftijd van 4 jaar. Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Arnemuiden: Oma Walhout-Moens Lonneke en Jos Jan en Nella Paul en Nelleke neven en nichten Arnemuiden, 30 april 2020 Ontzettend verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze grote vriend Benjamin Ome Jan en tante Nella De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Ps. 23:1 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat door een ernstig ongeval door de Heere is weggenomen Benjamin Walhout Wij wensen onze lieve vrienden Martin Lydia met hun kinderen Rachel, Judith, Joas en Esther en de naaste familie de troost en nabijheid van de Heere toe. Pieter Maatje de Kraker 29-1-1934 Bezige handen nu gevouwen en stil Een leven vol ijver zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Verdrietig delen wij u mee dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden mijn lieve man, onze zorgzame (schoon-Jvader, opa en overopa, Echtgenoot van Leun de Visser - de Visser 30-04-1930 Oostkapelle Oostkapelle: Leun 29-04-2020 Lower Peover(UK): Jan en Ingrid Wendy en Ferdi, Roan Niels en Heather Oostkapelle: Simon en Dea Ricardo en Paola Patrick en Andrea Marvin en Danisha Torenstraat 6 4356 BH Oostkapelle De afscheidsdienst en de begrafenis zullen in verband met het coronavirus in beperkte kring plaatsvinden. De afscheidsdienst in de Dorpskerk kimt u op 4 mei 2020 vanaf 11.00 uur volgen via: https:/streaming.fjoonkgvl.nl/ uitvaart-abraham-de-visser/ of www.Kerkomroep.nl Een speciaal woord van dank voor huisartsenpraktijk Dees en team Veere - Noord van Zorgstroom voor de begeleiding en verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn broer, zwager en oom J. de Visser in herinnering P. de Visser in herinnering H. de Visser - Kuiper E. de Bruijn - de Visser W. de Bruijn in herinnering neven en nichten Vrouwenpolder, 29-04-2020 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve zwager en oom We zullen hem erg missen en wensen de familie alle sterkte toe. We zijn in gedachten bij hen. Kees t en Koos t Jan en Leintje Neven en nichten 29 april 2020 zaterdag 2 mei 2020 PM het clarahofje STICHTING Met ontroering hebben we kennisgenomen van het overlijden van Theo was sinds 2005 penningmeester van Stichting Het Clarahofje. Tot op het allerlaatst bleef hij betrokken. Met hart en ziel maakte hij zich sterk voor een waardig levenseinde voor ieder mens. Dankbaar denken wij terug aan wat Theo voor Het Clarahofje heeft betekend. Wij wensen zijn vrouw Mieke en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Bestuur, coördinatoren en vrijwilligers van Stichting Het Clarahofje Respect hebben wij voor het gevecht dat jij leverde en bewondering voor de kracht die je daarbij toonde delen wij u mede dat onze broer zwager en oom is overleden Almelo: Dik Wisse-Nijssen t Kapelle: Jan Wisse-Nijssen t Vrouwenpolder: Lia Meulenberg Wisse-Nijssen Jaap Meulenberg Neven en nichten Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Zoontje van onze buren Martin en Lydia Walhout We bidden Martin en Lydia en de kinderen, Jan en Nella en verdere familie Gods ondersteuning toe in dit zware verlies. Joard en Nelianne Janse Marlise, Kees Piet en Nel Janse Peter en Tannie janse Sarina en William Pieter Julian Arnemuiden 30 april 2020 Enige en algemene kennisgeving. Geleefd op haar manier echtgenote van Marinus Adriaan Proost overleden 20-5-2005 Goes 28-4-2020 Dankbaar voor de liefdevolle verzorging Ter Weel, locatie Randhof afd. Binnenpoort 2. Correspondentieadres: Uitvaartzorg Peter Butler t.a.v. Mevr. Proost Benonistraat 3,4421 DN Kapelle De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43