FAMILIEBERICHTEN 19 Elizabeth den Herder - Daniëlse Francien van Arenthals St Julia Schelfhout COLOFON Familieberichten Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Willem de Keizer zeggen wij u hartelijk dank. Teuneke de Keizer-Wolfert familie de Keizer familie Wolfert Axel, mei 2020 Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor de belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Namens de familie Mei 2020 Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van mijn allerliefste Cientje en mijn bonusmoeder Cientje overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Ronny Ramon Familie van Arenthals Familie Janson Kortgene, mei 2020 Lucie Broeckaert-Peersman Door de coronamaatregelen hebben we op io april jl. in kleine kring afscheid moeten nemen van onze oom Robert van de Vijver Toch mochten we nog heel wat kaarten en berichtjes ontvangen en daar willen wij u hartelijk voor danken. Het deed ons goed. Neven en nichten Koewacht, mei 2020 Bij het onverwachte overlijden van Arsenio Pironti hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor mij onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreek ik op deze manier mijn welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en telefoontjes. Het heeft mij het gevoel gegeven het verlies van Arsenio niet alleen te hoeven dragen. Wilma Pironti en kinderen Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Adrie Schieman willen we op deze manier iedereen die met ons meegeleefd heeft hartelijk bedanken. De overweldigende belangstelling, de vele kaarten, brieven en berichten in de moeilijke en verdrietige periode waren en zijn hartverwarmend. Janny Schieman-de Feijter Kees en Annemieke - Fleur, Esmee, Roos Frans Axel, mei 2020 "VeeCmooie herinneringen verzachten onze smart voorgoecCuit ons midden voor aCtijcC in ons hart Marinus Pieter de Waal Rinus Wij danken iedereen voor overweldigende belangstelling en de vele fijne brieven en kaarten die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze geliefde vader en opa Piet van Hoeve Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Piet in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, mei 2020 Voor uw belangstelling en het meeleven dat wij ontvingen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader Theo de Koeijer zeggen wij u hartelijk dank. De vele kaarten en brieven hebben ons goed gedaan. Sluiskil, mei 2020 Sylvia en Richard DANKBETUIGING Na het onverwachte overlijden van mijn zus zeg ik u allen hartelijk dank voor alle troostende woorden, bloemen en de vele kaartjes. In het bijzonder dank ik huisarts dr. Helmers voor de medische bijstand, de specialisten en verplegend personeel van het ziekenhuis en Miranda Brasser van de DELA voor de zeer verzorgde crematieplechtigheid in besloten kring. Imelda Schelfhout pzc.nl/familieberichten zaterdag 2 mei 2020 ZV Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekbed en rond haar overlijden. De vele reacties, kaartjes en bloemen zijn een grote troost bij de verwerking van het heengaan van mijn lieve vrouw, onze ma, oma en over-oma Liefde houdt niet op waar het leven eindigt. Jo Broeckaert Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Hulst, mei 2020 Wij danken u voor uw medeleven betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Rina de Waal-Dierings Ellen en Sjaak Cathalijne en Sjoerd René en Nancy Wessel Vllssingen, mei 2020 Lieve mensen Hannie lag opgebaard in onze tuinkamer. Ondanks de beperkingen, de geldende regels in acht nemend, hebben gedurende de Paasdagen velen nog afscheid kunnen nemen van Hannie. Onze dank ook voor de enorme steun en betrokkenheid van allen tijdens haar ziekbed. Voor alle reacties, de onvoorstelbare hoeveelheid kaarten en brieven onze oprechte dank. Ko van den Bosse Bart en Iris SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 139