COLOFON Familieberichten Hans Gerrits FAMILIEBERICHTEN 13 Gerard van Schelven (mm dew Riet van der Heide-van de Ven PtJ C& Lieve Riet Verdrietig delen wij u mee dat onze lieve en bijzondere schoonzus en tante 1 mei 1936 27 april 2020 is overleden. Catrien van de Ven-van de Berge Jopie van de Ven-van Overbeeke Jootje van de Ven-Vaas neven en nichten Correspondentieadres: Oosthavendijk 79,4475 AB Wilhelminadorp De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Je bent niet meer waar je was Je bent nu overal waar wij zijn Met groot verdriet delen wij u mee dat na een kort ziekbed rustig is ingeslapen Johan Sebastiaan Marie op de geboortedag van zijn geliefde Trudy Gerrits-Tempels, van wie hij sinds li oktober 2019 weduwnaar was. Kediri, 9 maart 1931 t Middelburg, 27 april 2020 Vader en schoonvader van: Marieke en Bas Bart Alette en Calogero Joost en Wilfred Opa van: Fabio Orlando Giselle Sofia Victoria Correspondentieadres: Alette Torretta-Gerrits Badhuisstraat 171,4382 AL Vlissingen In verband met de Corona maatregelen vindt de uitvaart in familiekring plaats op vrijdag 1 mei. Wij zijn de medewerkers van verpleeghuis Willibrord erg dankbaar voor de betrokken respectvolle en liefdevolle wijze waarop zij onze vader en opa verzorgd hebben. pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN dpg r familieberichten FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. donderdag 30 april 2020 PM Opeens is het stil hier en moeten we je missen. We zullen nog vaak aan je denken en bij de mooie herinneringen aan jou stil blijven staan. Namens de bewoners en begeleiders van de President Wilsonlaan 's Heeren Loo regio Zeeland Duinen, zon, zee en strand rots in de branding een meeuw in de lucht je wilde nog zo graag maar het was jouw laatste vlucht. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve en trouwe man, onze lieve vader en trotse opa *28 mei 1947 1 25 april 2020 Jannie van der Hof-Braam Sandra en Bennie Desan Eyenalem en Jeremy, V Leon en Monique Isa Eva Vredehoflaan 406 4382 O Vlissingen In verband met de huidige regelgeving nemen wij in besloten kring afscheid van Kees. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 43 vers 1 Weggegleden uit ons bestaan, opgenomen in Gods liefde en erbarmen. echtgenoot van Riet Vader 116 april 2011 Rotterdam, Vlissingen, 18 september 1929 21 april 2020 Marja en Dominggus Hans en Janneke Irene en Raimondo Petra en René kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie: Petra van Schelven-van de Wetering Polanen 49, 2151 DT Nieuw-Vennep Wij nemen in besloten kring afscheid van hem op donderdag 30 april. Als blijk van medeleven kunt u een donatie doen aan de Collectieve Israël Actie te Amstelveen, o.v.v. Pesach Project 2020t.b.v. Ouderen, waaronder Sjoa-overlevenden, onder nummer NL91INGB 0000 7777 77. SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media - y

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37