12 FAMILIEBERICHTEN Neeltje Johanna Vermaas Tan de Visser Jan de Visser Lia van Dijke-Tromper Lia van Dijke OVERLEDEN Pieter Cornelis Pieter Dirk Dekker Lia van Dijke t\ "V Dick Als het leven donker wordt is sterven een verlichting. Na een lang en goed leven dat hij zelf als voltooid beschouwde, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en "over"opa HetEssenhof 6 november 1926 f 25 april 2020 Cathrien de Visser-de Visser Corry van Maldegem-de Visser en Kees (in herinnering) Judith en Alex, Mats, Ruben Lydia Janneke en Rinus Hoogerheijde-de Visser Robert en Niki, Cees, Fleur Hannah en Henk, Evi Huberdien en Jos Westerweele-de Visser Maurice en Jantien Nadine en Jeffrey, Moisha Correspondentieadres: Snouck Hurgronjeweg 6 4352 SG Gapinge Hoewel wij Jan het liefst samen met u zouden willen herdenken, is door de maatregelen rondom Covid-19 een samenzijn op die manier helaas niet mogelijk en daarom zullen we in familiekring afscheid van hem nemen. Verdrietig verneem ik het overlijden van mijn zwager J.A. de Visser f R de Visser-Kwekkeboom PM donderdag 30 april 2020 Begonnen aan zijn allerlaatste solovlucht. Stil van verdriet en vol bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, is toch nog onverwachts, overleden mijn lieve en zorgzame man, onze betrokken en liefste vader en trotse en grappige opa in de leeftijd van 75 jaar. Ria Bakx- Pijcke Sigrid en Randall Yuna Marije Milan Jasper Pepijn Roosendaal, 27 april 2020 Wilhelminastraat 17 4413 AW Krabbendijke De crematie zal in kleine kring plaatsvinden op maandag 4 mei 2020. "De Heer is mijn Herder" Dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis dat is overleden op 101 -jarige leeftijd onze lieve zorgzame moeder, onze trotse oma en omi 17 oktober 1918 Tholen 27 april 2020 sinds 11 augustus 1969 weduwe van Elly en Jan (in liefdevolle herinnering) Koos en Laura (in liefdevolle herinnering) Hanna en Koos Marijke en Jan kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie de Wilde-Bijl Jan van Bloisstraat 19 4691 HK Tholen De afscheidsdienst en de begrafenis zullen in verband met de maatregelen rondom het coronavirus in besloten kring plaatsvinden, uitsluitend toegankelijk voor degenen die persoonlijk uitgenodigd zijn. U kunt de afscheidsdienst zaterdag 2 mei om 11.00 uur volgen via www.amissio.nl, waar u tevens ook uw digitale condoleance kunt plaatsen, als meeleven voor de naaste familie. Mijn oog is op u. Ps. 328 Wij zijn verdrietig om het overlijden van mijn dierbare en zorgzame man en vader. Ondanks moeizame laatste jaren zijn wij dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn. Medan, 9 maart 1933 Koudekerke, 27 april 2020 Koudekerke E.A. Dekker - de Koeijer Ria Dekker Ans Dekker (in dierbare herinnering) Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van SVRZ, De Brouwerij, woning 6 in Koudekerke voor de jarenlange liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Brouwerijstraat 29 4371 EJ Koudekerke In verband met de huidige maatschappelijke omstandigheden is er helaas geen gelegenheid om ons persoonlijk te condoleren en zullen de rouwdienst en de begrafenisplechtigheid in besloten familiekring plaatsvinden. Wij zouden het zeer waarderen als wij uw condoleances en blijken van medeleven per post mogen ontvangen. Met enorme bewondering en respect voor de manier waarop zij haar leven heeft geleid en haar strijd heeft gestreden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder en superoma Middelburg, 2 november 1956 Goes, 27 april 2020 Ton van Dijke Leonievan Dijke Rafael Jessie Jolanda de Visser-van Dijke Ronald de Visser Faja Correspondentieadres: Park de Moucheron 27,4336 AZ Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Afgelopen dinsdag ontvingen we het verdrietige bericht dat onze collega is overleden. Lia werkte 25 jaar bij Rijkswaterstaat. Sinds 2013 maakte zij als communicatieadviseur deel uit van de afdeling Communicatie en Strategie. We herinneren haar als een collega met enorm veel inzet en betrokkenheid en oprechte interesse in haar omgeving. Wij gaan Lia als collega maar vooral ook als mens, enorm missen. Wij wensen haar man Ton, kinderen en klein kinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat Rijkswaterstaat Zee 8i Delta Directie en medewerkers We gaan je missen om wie je was en je aandacht voor ons onze steun en toeverlaat, ons maatje Niets verdwijnt voorgoed de herinneringen blijven bewaard" Na een ongelijke strijd is van ons heengegaan We zijn vol verdriet maar kijken terug op een prachtige periode met Lia in het werk en daarbuiten. We zullen haar enthousiasme, sociale bewogenheid en altijd voor iedereen klaarstaan niet vergeten. We zijn in gedachten bij Ton en de familie. Jan en Mieke Edwin en Jelka Anette en Sylvia Marianne en Willem Edith en Jack Rob en Rina Marian Bert en Cora

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36