FAMILIEBERICHTEN 13 Tilly Herwegh COLOFON Familieberichten Levien de Visser Levien de Visser Levien Tilly Menu-van Waterschoot woensdag 29 april 2020 ZV DE HEER echtgenoot van Mevrouw Natalia Costiniuc Geboren te Terneuzen op 27 november 1941 en overleden te Eeklo op 24 april 2020. Dit melden u: Natalia Costiniuc zijn echtgenote Leo en Jennifer de Visser-Dubbeldam Jannes Marie-Laure Emma Arno en Tatiana de Visser Vianne Nathan Daniel de Visser zijn kinderen en kleinkinderen Esther Bakker-de Visser Peter, Lieuwe, Michel en hun kinderen zijn zus, neven en nichten Langs deze weg willen wij u het overlijden melden van mijn echtgenoot en onze vader. Daar het overlijden van Levien niet Corona gerelateerd is kan u vrij groeten in het fu- nerarium van Smet Uitvaart, Voorstraat 4 te Kaprijke op donderdag 30 april en zaterdag 2 mei van 16.00 tot 18.00 uur. 9970 Kaprijke, Rysselhofstraat 10 NL - 4533 DB Terneuzen, Laan Van Othene 94 (Arno) Online condoleren via www.smet-uitvaart.eu Smet Calsyn Uitvaart, Eeklo-Kaprijke-Sint-Laureins-Ertvelde - 09 377 14 07 Lieve Tilly, mam, oma, zus, tante Wat was je sterk. Wat was je strijdlustig. Je wilde nog zo graag, maar het ging gewoon niet meer. De rust die je jezelf nooit gaf, ga je nu wel krijgen. Rust zacht! Biggekerke, 28 februari 1952 t Middelburg, 25 april 2020 11 Willy Danny en Miranda Joey Bo Luuk Joep Rita en Ko t Jeanet t Sabine Rolf en Omy Adrie en Ria Ronny en Els Mariska en Maarten Bernd ---■ Ruben Leo Dorpsstraat 5,4373 AC Biggekerke De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Vrijdag 1 mei om 11.00 uur begeleiden we Tilly van haar huis naar het crematorium in Middelburg, waar er een besloten plechtigheid plaatsvindt. Tilly had graag gewild dat een ieder welkom was op haar uitvaart, maar helaas is dat niet mogelijk door de huidige omstandigheden. Als alternatief bieden wij de mogelijkheid een laatste groet aan haar te brengen in de vorm van een erehaag, op de Hogelandseweg, te beginnen aan de kant van Biggekerke. Wij, Tilly en familie, zouden dit prachtig vinden. Kom met de auto, parkeer uw auto in de berm, waar u kunt uitstappen indien u de 1,5 meter respecteert. Om zoveel mogelijk met elkaar te kunnen delen is er een site geopend ter nagedachtenis aan haar, waar u een herinnering of bemoediging kunt achterlaten: http://www.memori.nl/tilly-herwegh Vanaf zondag 3 mei kunt u de crematieplechtigheid alsnog bekijken via de website van: https://www.strandpaviljoenherwegh.nl Graag willen wij de lieve mensen van 'Hof't Seijs' te Middelburg bedanken voor de goede zorgen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oprichter en oud-directeur Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Medewerkers Marine Service Zuidwest bv Terneuzen Plotseling het droevige bericht dat je er niet meer bent. Ik ben blij dat ik met je en voor je heb mogen werken. Wat hebben we veel samen gedeeld. Wat was je mijn maatje geworden. Ik ga je missen. Ik wens Natalia, Arno en Tatiana, Leo en Jennifer, Daniel en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Nicole Riemens Op dinsdag 28 april jl. hebben wij op gepaste wijze afscheid genomen van ons erelid mevrouw Tilly heeft samen met haar echtgenoot Jan veel voor onze vereniging betekend. Wij zijn daar heel dankbaar voor. Wij wensen onze leden Marieke en Bob en overige familie heel veel sterkte met dit verlies. Bestuur, leden en dirigent Koninklijke Harmonie St. Cecilia Kloosterzande JF .M M MSÊÊWWR SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens rAfl op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45