J? 12 FAMILIEBERICHTEN r Sara Faasse - Minderhoud Lein Brasser Lieve buurman Brasser Saar Faasse-Minderhoud Saar Faasse-Minderhoud OVERLEDEN Nellie Bauer-Weezepoel V. Lieve oma Nellie Dag lieve tante Nellie Marco Neels Lein Pieter Brasser Lein Brasser Lein Brasser Na jarenlange vriendschap is tot ons verdriet overleden Wij zijn dankbaar voor de vele jaren die wij met hem mochten delen. Wij wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Jan en Jannie Simonse Wat zullen we je gezelligheid missen in ons straatje. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Alle buurtjes uit de Brouwerijstraat. Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is, thuis in haar vertrouwde omgeving overleden, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma 11 oktober 1936 f25 april 2020 W Faasse Nel en Frits Annemarie Giorgina Hailey Bram en Karin Danicque en Arjan Mart Zuidstraat 132 4361 AK Westkapelle In verband met de maatregelen rondom het coronavirus zullen we in kleine kring afscheid van Sara nemen. Geen bezoek aan huis. Met groot verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar erg missen. Marie en Leinj" Wimf en Tinef Ko en Ina Matjan en Pietf Neven en nichten 25 april 2020 Plotseling overleed mijn schoonzus en onze tante Wij wensen de familie veel sterkte. Zoutelande: A. Faasse-Wijkhuys nichten en neven Westkapelle: Wim en Louise Henk de Kok PM woensdag 29 april 2020 Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden Wij zijn verdrietig omdat we haar erg gaan missen, maar wat was het fijn dat ze zolang bij ons was. Na een moeizame laatste periode hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma 8 december 1933 25 april 2020 Sinds 17 juli 2018 weduwe van Ko Bauer Cora (in liefdevolle herinnering) en Henk Jacco en Marjolein, Merijn, Frederique Patrick en Janneke, Guusje, Julia, Wies Hans (in liefdevolle herinnering) en Irene Tamara en Andy, Quinty, Noan, Kyran Nicky en Joëlle Mitchell en Sophie Annemarie en Peter Roy en Anne Lars en Fleur Peter en Lisette Juliën Brigitte Correspondentieadres: Hansweertsestraatweg 27a, 4416 ND Kruiningen De crematie zal i.v.m. de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. We hebben veel respect en bewondering voor de lieve zorg en aandacht die ma en ook wij in "Hof Cruninghe" hebben gekregen. Geweldig, onze hartelijke dank hiervoor. Altijd in de weer voor anderen, zelf op de tweede plaats. Veel dank voor alle liefde en goede zorgen. We zullen je enorm missen. De kleinkinderen Spontaan, behulpzaam, vriendelijk, maar vooral lief voor de mensen om haar heen. Zo zullen wij onze tante blijven herinneren. Tante To Nichtjes en Neefjes Niet geheel onverwacht, is in alle rust overleden. 28-01-1975 28-04-2020 clïenten en team Emergis beschermd wonen dubbel diagnose Vlissingen Helaas konden we je niet langer vasthouden, we moesten je laten gaan... Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en optimisme, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, vader, schoonvader en geweldige opa 25 juni 1930 126 april 2020 Catrien Brasser-Brasser Peter en José Kevin Patrick Martin en Johanna Tessa Femke Alexander Brouwerijstraat 22 4371 EK Koudekerke Vanwege de corona-maatregelen vindt de uitvaartdienst in besloten kring plaats op zaterdag 2 mei om 10.30 uur. U kunt de uitvaartdienst wel online volgen via de volgende website: www.pknkoudekerke.nl/dienst-beluisteren Indien u persoonlijk afscheid wilt nemen van Lein kunt u contact opnemen met de uitvaartverzorger: 06-46085814 Wij ontvingen het droevige bericht dat onze broer, zwager en oom is overleden Zuidzande Andries en Jo Brasser Arnemuiden Karei en Korrie Brasser neven en nichten Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zwager en oom Wij wensen Catrien en de kinderen veel sterkte Frans Brasser* Sjaan Brasser-de Lange en (klein-)kinderen Op 27 april bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Henk was gedurende vele jaren bestuurslid van de Huurders vereniging Reimerswaal - Borsele. Hiervoor zijn wij hem veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met de verwerking van dit zware verlies. Bestuur H.V.R.B.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36