Thérèse Fosse J? tr "N V 12 FAMILIEBERICHTEN Hans Herman Hans Herman Hans Herman Catharina Anna van Fraassen-van der Weele Jo Ivens Christiaan van Fraassen OVERLEDEN Johan Willem Vera van Opdorp Hans Herman Enige en Algemene kennisgeving. Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij soms niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds. Dan is het weer heel even net zoals vanouds. Omringd door allen die haar lief waren, hebben wij onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder los moeten laten. Overleden in de leeftijd van 87 jaar. Marie-José en Jan Gèrard t Gina Tonny en Els Ronny en Viola Josephine en Scotty Klein en achterkleinkinderen t Terneuzen, 25 april 2020 Correspondentieadres: Bachlaan 182,4536 GG Terneuzen. Gezien de omstandigheden omtrent het coronavirus zijn wij genoodzaakt het afscheid in besloten kring te laten plaatsvinden. Zo blijft het dan: geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste van deze is de liefde! Bedroefd, maar dankbaar dat haar een lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat thuis in alle rust is overleden onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 23 maart 1999 weduwe van Wolphaartsdijk, 2 maart 1920 t Terneuzen, 23 april 2020 Voorschoten: Theo van Fraassen t Anne-Marie van Fraassen-van Heek Roosendaal: Dianne van Doeselaar-van Fraassen t Ko van Doeselaar Kleinkinderen en achterkleinkinderen Voorschoten: Erik en Martsje Maarten Mathijs Sietse Bastiaan Den Haag: Daniëlle en Wilfred Voorburg: Edith en Frits-Willem Daniël Emma Helmond: Margreet en Jan Breda: Hugo en Sylvia Sophie Emma Leusden: Robert Stuvesande 320,4532 MJ Terneuzen De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Peet Dimmers Broers en zussen zijn als takken aan een boom. Ze groeien in een andere richting maar delen dezelfde wortels. Nooit meer. "Alles komt goed" Oostburg, 1 november 1964 125 april 2020 Paula Hontelez en Dirk Verslype Noël Hontelez en Lilian Buijs Nick en Marleen Cedie en Jochem Anita Hontelez Kikif Chacha f Jacko Correspondentieadres: Burgemeester Geillstraat 19 4531 EA Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Go with the wind, And fly to heaven. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van echtgenoot van Oduul Ivens-Sturms Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Oduul De Familie Sturms De Familie Ivens t Terneuzen, 24 april 2020 Correspondentieadres: coöperatie DELA T.a.v. Familie Ivens, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal Jo zal, door de huidige landelijke situatie, in besloten kring worden gecremeerd. dinsdag 28 april 2020 ZV Diep bedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van *03-05-1946 Terneuzen 124 - 04 - 2020 Rotterdam Oprichter Obeka BV te Sas van Gent Philippine: Vera Herman-van Opdorp Philippine: Jens en Dominique Axelle Juliette Philippine, 25 april 2020 Spuikompark 7,4553 BC De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. U kunt schriftelijk condoleren of via: www.degeslooteneboom.nl/online- condoleanceregister Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Verdrietig zijn wij om het onverwachts overlijden van onze lieve schoonbroer en oom Wij wensen Vera, Jens, Dominique en de meisjes veel sterkte om dit gemis een plek te geven Willy Herman (in liefdevolle herinnering) Leny Herman-Florussen Edwin, Anky, Niek en Bas Niels, Daisy, Floris en Anne Mike, Esther, Jolie en Maxim Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oprichter en oud-directeur Hij was nog immer zeer betrokken bij ons bedrijf en de medewerkers. Wij zullen zijn drijfkracht en enthousiasme erg missen. Wij wensen Vera, Jens en Dominique en zijn kleindochters alle kracht toe om dit zo zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Obeka BV, Sas van Gent t Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde lid Wij zullen zijn lach en Bourgondische inslag missen. Namens alle leden van Kiwanis Zeeuws Vlaanderen wensen we zijn familie heel veel sterkte toe. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Peet heeft zich als bestuurslid vele jaren met veel passie ingezet voor onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Voetbalvereniging Groede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44