9 Hendrik Jacobus de Kok OVERLEDEN - Henk - Henk de Kok de heer A. A. Verschuure Henk de Kok Henk de Kok Jo Boone Marinus de Kam maandag 27 april 2020 Psalm 42 1 berijmd Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en aandacht die we van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een geduldig gedragen ziekte, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en (over)opa in de leeftijd van 73 jaar. Nieuwdorp: J.D. de Kok - Welleman Nieuwdorp: Ronald en Jacquelien de Kok - Moerdijk Deborah en John, Aylinn Amy Milan 's-Heer Hendrikskinderen: Sandra en Patrick Walhout - de Kok Aline en William Marilyn en Peet Esmée en Arne Nieuwdorp: Marjolein en Jasper van der Toom - de Kok Dauphin Xavi Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Verbrugge en Eversdijk en alle medewerkers van SVRZ en Iriz voor de goede zorgen en begeleiding. Nieuwdorp, 25 april 2020 Pr. Irenestraat 12,4455 AT Nieuwdorp De rouwdienst en begrafenis zullen in verband met de bijzondere omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt de rouwdienst, die wordt gehouden op D.V. woensdag 29 april om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Nieuwdorp volgen via www.kerkdienstgemist.nl Condoleances ontvangen we graag schriftelijk via bovenstaand adres. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd nemen wij afscheid van onze zoon, broer, zwager en oom Kees de Kok Pietje de Kok - de Jager t Ko t en Catrien de Kok - van der Hooft Gerard en Marijke de Kok - Geijs Ineke en Jan Murre - de Kok Jannie en Cees Moerdijk - de Kok Corrie en Bram Wondergem - de Kok Frans en Tine de Kok - van Kooten Marian en Ab van 't Veer - de Kok neven en nichten Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. correspondentieadres: Noordkraaiertsedijk 9,4456 NV Lewedorp Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geachte medebewoner Wij wensen zijn vrouw, (klein)kinderen, en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Namens de WE. Residentie D'n Nieuwendiek, Wemeldinge Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Henk was een betrokken en breed geïnteresseerd bestuurslid. Zijn inbreng zullen we missen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens het Stichtingsbestuur Dorpsraad Nieuwdorp Han Michielsen, voorzitter Griet Aarnoutse. secretaris Stil en verdrietig zijn wij dat overleden is onze zeer behulpzame buurman en vriend De vakanties zonder hem zullen nooit meer hetzelfde zijn. Lein Kopmels Kees en Leni Gaakeer Jos de Bree Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve, behulpzame zwager en oom Henk de Kok 50 jaar getrouwd met onze (schoon)zus en tante Jo Welleman, in de leeftijd van 73 jaar Wij wensen Jo, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies Dien en Gerrit Schipper Truus en Theo Vos Dingeman en Yvonne Welleman Rinus Welleman Neven en nichten Nieuwdorp, 25 april 2020 Omdat er Liefde is, Bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij... Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa 27 juli 1930 122 april 2020 De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers van Verpleegcentrum Buitenrust, afdeling de Kreukel. Peter en Diana Jeanine en Rene Ashwin Correspondentieadres: Noordweg 414 4333 KL Middelburg Enige en algemene kennisgeving Rust zacht, je aardse leven is voorbij. Op het laatst was het moeizaam maar nu ben je vrij. Je hebt bestaan, maar meer nog: Je hebt ertoe gedaan! Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwachts heengegaan, onze vriendelijke en betrokken stiefvader, stief-grootvader en zwager Sinds 6 mei 2018 weduwnaar van Adriana Alida de Kam-Vader Koudekerke, Middelburg, 6 februari 1931 123 april 2020 Anita en Hans Nieuwenhuijsen-de Ridder Rosita en John van Toorn-Terwoert Frans de Ridder de kleinkinderen Henk Vader t Sien Vader-Geschiere We bedanken met name Coby Matulessy en haar man Max. Zij waren zijn grote steun en toeverlaat. Ze stonden altijd voor hem klaar. Verder bedanken wij alle betrokken thuiszorgmedewerkers van Zorgstroom voor hun goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ekersein 18, 8773 KZ Folsgare Het afscheid van Marinus vindt plaats in besloten kring. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37