- o0 van o Powernap in je eigen cocon Klusvrouw Hieke Grootendorst 25 Taartenwinkel.nl Hema Staan of hangen Halvemaan Afstand Van de grond De drie connaisseurs keuren blind zeven dozen tompoucen. Geen oranje koningsdagvarianten, maar de roze die het hele jaar verkrijgbaar zijn, besteld bij supermarkt, bakke rij-keten, warenhuis en dit keer ook de webshop. Het gros faalt op vele fronten: vooral de overdaad aan smaakloos room en kraakloos deeg drijft het panel haast tot wanhoop. Alleen Albert Heijn en Besteltaart.nl zorgen voor enige lichtpuntjes in de treur nis. Al slagen zelfs deze best beoor deelde bakkers er niet in krokant deeg af te leveren. ,,Terug naar de schoolbanken'', oordeelt Holtkamp hoofdschuddend. Ooghoogte Jumbo Gefelicitaart.nl Hieke Grootendorst geeft elke week klustips en een inkijkje in haar leven als klusvrouw. Vandaag: een hangmat ophangen. Bakker Bart GO ZATERDAG 25 APRIL 2020 De redactie van Zo werkt samen met de specialisten van AutoTrack, Hardwarelnfo, Independer, Intermediair, Koken&Eten, Nationale Vacaturebank, New Scientist en Tweakers. Vanaf €1,91 per stuk ii „Romige slagroomswirls en fris fon dant'', noteert Van Boven. Die pluspunten vallen alleen compleet weg door het deeg, dat kraak en smaak mist. ,,Het mondgevoel van natte toiletrollen'', aldus De Grave. €0,80 per stuk ii De fondant is felroze, maar dof. De room smaakt te neutraal en is bijna compact als margarine. Ook het deeg stelt teleur: wel een goede kleur, maar nauwe lijks smaak en te dik. Een hangmat kun je op verschillende manieren bevestigen. Je kunt natuurlijk een standaard kopen. Geen moeilijk gedoe met boren, gewoon direct erin. Maar zo'n standaard neemt veel plek in. Misschien kun jij de mat wel tussen twee bomen spannen, met een goede knoop die je bij de scouting hebt geleerd. Om lekker te kunnen liggen, moeten we formules toepassen voor de hoogte van, en de afstand tussen de bevestigings punten. Laten we uitgaan van de moeilijkste variant: twee muren om in te boren. We gaan voor een originele hangmat zonder spreidstok. De hangmat moet hangen als een halvemaan. Ik houd rekening met een afstand tussen de bevestigingspunten die je niet kunt veranderen, namelijk van muur tot muur. Zorg dan de mat inclusief touw 20 pro cent langer is dan de afstand tussen de muren. Google op 'hangmat ophangen' voor rekenmodellen. Met het touw maak je de hangmat dus op de goede lengte. Zorg dat je zo'n 40 centimeter van de grond hangt, dan heb je ruimte om door te zakken zonder dat je meteen op het gras ligt. Kies voor een hangmatbevesti- gingsset en volg de instructies. Laatste tip: boor de gaten altijd in de steen en niet in de voeg. Moet lukken toch? ILLUSTRATIES TJITSKE SLUIS Door al dat videobellen krijg je een aardig idee van wat ik als klusvrouw zoal tegenkom. Ineens krijg je een inkijkje in de (huis)kamer van die collega met wie je al jaren samenwerkt en zie je welke kleur er op de muur zit en wat voor kunst er aan de muur hangt. Dat is voor mij heel normaal, maar toch vind ook ik het elke keer een verrassing om te zien hoe een ander woont. Als het weer het toelaat, kun je ook videobellen in de tuin, of in de hangmat. Het is heerlijk om in een soort cocon zachtjes heen en weer te bungelen. Wellicht is het nog een beter idee om er een powernap in te doen. Misschien denk je nu: als die hangmat eenmaal hangt is het vast heel relaxed, maar wat moet ik daarvoor doen? Houd je vast. Hoe bepaal je de hoogte van de bevesti gingspunten? De hoogte is ongeveer 45 procent van de afstand tussen de ophangpunten. Bij een afstand van 3,5 meter moeten de uiteinden op 1,58 meter komen (in dit geval is Google weer je beste vriend). De uiteinden komen rond ooghoogte te hangen. hoogte 45% van afstand €0,75 per stuk i Het bleke deeg mist roomboter en bladert daardoor nauwelijks. Het fondantlaagje is te karig. De room mist elke smaak. „Slechts poeder met water'', vermoedt Holtkamp. Vanaf €2,20 per stuk i Deze 'original 2.0 tompoes' is geen schim van de foto op de site. Rare, halve dekseltjes van ongaar deeg, slechts een paar druppels fondant (kersensmaak?) en de room is dun. Mislukte poging tot innovatie. €1,00 per stuk i De smaakloze room staat zo stijf dat die amper een krimp geeft wanneer je de tom- pouce samendrukt. De fondant is dof en het deeg akelig slap. Laat een naar plaklaagje achter in de mond.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 73