9 Mijn advies aan iedereen: als je ergens mee zit, praat erover met mensen om je heen die van je houden, in een vertrouwde omgeving PASPOORT sta'. Ik ben tot de laatste groep gaan behoren. We zijn met col lega's aan het sparren en we maken onder meer plannen voor LIMA Beach, de pop-up beachbar hier in Goes. Dat was vorig jaar een succes en we kij ken nu naar een 1,5-meterplan. Mocht de horeca straks weer open mogen, dan moeten wij er klaar voor zijn." ,,Dat idee zit al langer in mijn hoofd. Daar heb ik nu tijd voor. Een compleet pakket aanbie den door websites te maken, menukaarten, logo's, noem maar op. Alles wat je huisstijl nodig heeft, tot aan bedrijfsvi- deo's en Facebook- en Insta- gram-campagnes. Zo breed mogelijk bezig zijn, met meer dere creatieve gasten om ons heen. We willen kijken of we iets kunnen laten groeien." ,,Haha, soms een beetje. Robert is echt supergestructureerd. Zo zal ik nooit worden. Maar ik schrijf wel veel op. Soms ben ik hele dagen over Kloetinge aan het bellen, waar ik sinds vorig jaar in de technische commis sie zit. Ja, ik ben medeverant woordelijk voor het samenstel len van de eerste selectie. Dat doe ik samen met Dirk Rooze. Ik heb altijd gezegd dat ik Kloe- tinge graag wilde helpen, maar dat ik geen officiële functie wilde. Met Jan-Kees de Bruine, de voorzitter, zijn we nu aan het kijken om dat wel te doen. Ook omdat we plannen voor de toekomst aan het maken zijn. Daar zitten mooie ideeën tus sen." ,,Ik denk dat voor ons alle eve nementen in 2020 komen te vervallen. Dat gevoel heb ik heel erg. Dat is echt balen, maar er is nu wel weer iets meer dui delijkheid. Als ik andere men sen kan helpen zal ik dat ook doen. We moeten nu in moge lijkheden denken en met posi tieve, creatieve zaken komen. Ik kijk niet te veel televisie meer, het is te veel negativiteit. Daar wil ik niet de hele tijd mee ge confronteerd worden." ,,We gaan in die periode altijd een paar dagen weg, een inspi ratietrip noemen we dat. We zijn naar Miami, Dubai en New York geweest. Dan geven we onze ogen echt goed de kost. Volgend jaar willen we naar Las Vegas. Hoe de toekomst van ons bedrijf er straks na de coro nacrisis uitziet, dat durf ik echt niet te zeggen. Ik droom nog zoveel. Als ik maar met mensen kan werken die me inspireren. Mensen waar ik energie van krijg." weinig energie. Slecht slapen, stress. Waar je goed in bent, dat doe je niet, omdat je bang bent om te falen. Ik ben met goede vrienden gaan praten, mensen die mij kennen en het beste met me voor hebben. Zij waren, samen met Erwin, mijn psychologen. Dat is ook mijn advies aan ieder een: als je ergens mee zit, praat er over met mensen om je heen die van je houden, in een vertrouwde omgeving. Door die periode ben ik echt sterker geworden. Als mens, als ondernemer; ik heb het licht gezien." ,,Robert is twee jaar ouder dan ik. Toen ik zestien was, was hij echt een upcoming dj. Hij had al fees ten georganiseerd en als hij er gens moest draaien ging ik altijd mee. Het hele land door. Ik keek overal rond, zag hoe ze bepaalde zaken deden en regelden en deed daar weer mijn voordeel mee. We hebben de handen ineengeslagen en zijn samen aan de slag gegaan. Ik zag hier in Goes en Zeeland veel mogelijkheden en kansen." ,,Toen we daarmee begonnen was er nog weinig concurrentie. Dat is veranderd. In Antwerpen organi seren we met Evency ook feesten als LPSTCK en Latin Rituals. In Antwerpen komt soms vijftig, zestig procent van het publiek uit Zeeland. Ze rijden naar België voor een feest. Dan vraag ik me wel eens af: wat als er wel een hippe, mooie discotheek in Zee land was? Ik denk dat er genoeg animo voor is." ,,Ja en ik zal daarbij best wel fouten maken. Maar ik durf mijn kop ook wel te stoten." ,,Verschrikkelijk balen. Ik heb een week in mijn joggingpak op de bank gelegen, wilde helemaal niks doen. Op een gegeven moment ben ik met andere ondernemers gaan praten. Dan leer je dat er twee soorten ondernemers zijn. Degenen die zeggen dat het klote is en bij de pakken neer gaan zit ten, en de ondernemers die zeg gen: 'het is vervelend, maar ik ga nu stappen zetten en zorgen dat ik er na de coronacrisis meteen weer ,,Ik weet het niet. Ik denk dat het komt doordat ik echt iedereen al les gun. Die vraag krijg ik trou wens vaker. Ik ben een sociale jon gen, die voor alles openstaat en ben bereid anderen te helpen. Dat krijg je ook vaak terug, want ik heb vrienden die mij ook alles gunnen. Ik kan ook een luisterend oor zijn. Dus echt luisteren naar iemand en niet meepraten." ,,Nee, mijn ouders hebben me al tijd vertrouwd in alles wat ik deed. Vanaf mijn zestiende kreeg ik veel vrijheid van mijn ouders en wilde ik laten zien dat ik daar mee kon omgaan. Voor mijn twee jongere broertjes ben ik wel streng. Ik ben kritisch op ze. Natuurlijk ben ik ook een leuke broer en doe ik veel voor ze, maar ik verwacht wel een bepaalde discipline van ze. Yassine is achttien en heeft een profcon tract bij NAC. Marouane is veer tien, speelt bij Kloetinge en heeft ook talent. Ik zeg altijd: het maakt niet uit wat je doet, maar bij alles wat je doet moet je proberen de beste te zijn. Of dat nu op school of bij de voetbal is, dat maakt niet uit. Je moet het beste van jezelf laten zien." een periode gehad waarin ik me niet gelukkig voelde en dacht: is dit het nou? Niet dat ik zelfmoord pogingen had of zo, maar ik vroeg mezelf af of ik niet iets anders moest gaan doen. Ik weet zeker dat het ook allemaal te maken heeft met mijn voetbalcarrière. Ik heb veel te verwerken gehad." ,,Ik ken Erwin al langer. Met hem kan ik ook goed praten, hij is een vertrouwenspersoon. Ik kon in die tijd mijn bed niet uit, had GO ZATERDAG 25 APRIL 2020 Sofyan Azzagari werd op 22 april 1991 geboren in Goes. Afgelopen donder dag vierde hij zijn 29ste verjaardag. Azzagari heeft één oudere broer en twee jongere broertjes. Oudste broer Jihad speelde voor onder meer Club Brugge, Excel sior en FC Utrecht maar brak niet door in het be taalde voetbal. Yassine (18) tekende vorig jaar een con tract bij NAC Breda en kwam dit seizoen tot zes competitieduels in de Keu ken Kampioen Divisie. Samen met compagnon en goede vriend Robert Wave rijn is Sofyan Azzagari eige naar van evenementenbu reau Evency. Het duo heeft samen met Reza Geleedst ook nog de BV Festive, van waaruit ook meerdere fees ten worden georganiseerd. Bekende feesten waar Az zagari medeorganisator van is zijn Thank Goes It's Fri day, LPSTCK, Latin Rituals, Kings Night en Blush. Je wilt ook een plan uitwerken om een marketingbedrijf op te zetten. Loopt je hoofd soms niet over? Nu gaat het weer over voet bal... Hoe kijk je als organisa tor naar de rest van 2020? In januari hoop je wel weer op pad te kunnen met je compag non Robert. Samen met je goede vriend en compagnon Robert Waverijn ben je eigenaar van Evency. Met jullie evenementenbureau organise ren jullie uiteenlopende feesten. Met de BV Festive, waar naast Robert en jij ook Reza Geleedst in zit, organiseren jullie onder meer feesten voor een wat ouder publiek, zoals Thank Goes It's Friday. Die blijken een gat in de markt te zijn. Dat doe jij dus ook, met het orga niseren van evenementen? Heb je het persoonlijk lastig ge had toen de coronacrisis begon? Jullie evenementen die voor de komende maanden op de agenda stonden, moesten gecanceld worden. Waarom voelen mensen zich snel op hun gemak bij jou? Heb je een strenge opvoeding ge had? Na je laatste blessure was fysio therapeut en voormalig topspor ter Erwin Simpelaar belangrijk voor je.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 57