y FAMILIEBERICHTEN 17 LamSerta AcCriana fViCfieCmina van Oeveren -f Jf OVERLEDEN Tineke Bervoets Agatha Maria Gijzel-Mieras Agatha Maria Gijzel-Mieras Tanny Cornelisse - van der Kuijl Adriaan Andries Verschuure Adrie Verschuure Adrie Verschuure ®er r ADRIANA MARIA PLADDET DANKBETUIGING Pia Noordhoelc-Hoogendam Verdrietig vernamen wij het bericht dat is overleden onze schoonzus en tante Wij wensen Peter, Helma en de kleinkinderen veel sterkte. G. Cornelisse - Daane M. Cornelisse - Korstanje Neven en nichten Yerseke, 21 april 2020 Diepbedroefd delen wij u mee dat na een moeizame laatste vaart in 'De Haven van rust' is afgemeerd mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en trotse opa Yerseke, Wemeldinge, 24 juli 1938 23 april 2020 Janny Verschuure-Koeman Hans en Kim Lien Joery en Saraij Evelien en Johan Anita Kristiaan Adriaan Nique en Marian Celine en Ruben Nieuwendijk 18 4424 BJ Wemeldinge De afscheidsdienst wordt in besloten kring gehouden dinsdag 28 april om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Yerseke. U kunt deze dienst meeluisteren via www.kerkomroep.nl. Daarna zullen wij hem naar de begraafplaats begeleiden. Na een geduldig gedragen ziekte is overleden onze broer, zwager en oom Yerseke: Mientje van de Plasse-Verschuure Hennie van de Plasse beiden in herinnering Wemeldinge: André Verschuure Janny Verschuure-Mol Yerseke: Hans Verschuure Hannie Verschuure-Zoeteweij Neven en nichten 23 april 2020 Verdrietig zijn we nu we het bericht ontvangen hebben dat onze geliefde zwager en oom is overleden. We wensen Janny, Hans en Kim Lien, Anita, Nique en Marian en de kleinkinderen heel veel sterkte. Leo (in liefdevolle herinnering) en Ria Koeman Nel en Wim Begthel Ella en Ko Duinkerke Joke en Wim Boers Willy Koeman in liefdevolle herinnering) Wim en Josien Koeman Anja en Leen van Zweden Johan en Esther Koeman neven en nichten Wemeldinge, 23 april 2020. JANE zaterdag 25 april 2020 Wij zijn aangedaan door het overlijden van docent van het CIOS in Goes Tineke was een gedreven docent met hart voor haar vak. Alle studenten van het CIOS hebben van haar de EHBO-vaardigheden geleerd, dat gebeurde met passie. Wij missen een betrokken, bevlogen collega. Wij wensen Manon, Brenda, Liroy, kleinkinderen, familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers en studenten van het CIOS en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Ronald Klomp, directeur CIOS Goes Er was altijd: Zoveel liefde, Zoveel gezelligheid, Zoveel dankbaarheid. Alles wat we nu hebben zijn zoveel mooie herinneringen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma 26-02-1941 20-04-2020 Kamperland: Anton Gijzel Goes: Peter Gijzel Sandra Gijzel-Wielemaker Eva Lisa Goes, 20 april 2020 zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres: Cederlaan 1 4493 CW Kamperland De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valcke te Goes, afdeling TV 21 voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Anton, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Johan Gijzel Janneke Gijzel-Frelier (in herinnering) Simon en Sylvia Joan en René en kinderen Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van Onze vriendschap duurde 62 jaar We gaan haar erg missen Voorburg Arnemuiden 14 februari 1936 23 april 2020 Wil van der Spek Filou 'Ül Familie van Oeveren Familie van der Spek Oranjepolderseweg la 4341 PR Arnemuiden Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, team Arnemuiden De crematie vindt plaats in besloten kring Verdrietig delen wij u mede, dat in de hoge leeftijd van 97 jaar, uit ons midden is weggenomen onze zeer energieke, levenslustige tante Hoek, 15 april 1923 t Terneuzen, 24 april 2020 Met vreugde denken wij terug aan de lange tijd dat zij deel uit maakte van onze familie. Wij verliezen in haar een sterke persoonlijkheid, die tot op hoge leeftijd mocht genieten van een goede gezondheid. Helaas waren de laatste weken moeizaam en pijnlijk. Wij zullen de mooie herinneringen aan haar bewaren, maar zullen haar zeker gaan missen. Marian van Petegem Marion en Jo de Schepper-van Petegem Correspondentieadres: Churchilllaan 448 4532 MD Terneuzen Wij willen hierbij iedereen bedanken voor alle hulp die tante de afgelopen jaren heeft mogen ontvangen, zowel in De Zoutvliet als in Ter Schorre in Terneuzen. Het afscheid van onze tante Jane zal in kleine kring plaatsvinden. Al uw belangstellingen medeleven tijdens baar ziekte en na bet overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma beeft ons goed gedaan en is ons tot steun geweest. Onze dank daarvoor. Kees Noordhoelc kinderen en kleinkinderen Kamperland, april 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45