FAMILIEBERICHTEN 19 Alexandra Quintina Jeanette van Leersum - van de Linde Jacob van der Male DANKBETUIGING Edwin Gerrit Koole ^Jtteabetk (dotnclia bannetje TSeseln - Dolf Lampo Roza Wouters-van Laere ^OVERIGE BERICHTEN WALTHER LAUWEREIJS Na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa, werd zijn sympathie voor en interesse in de mensen om hem heen nog eens overduidelijk. Het doet ons goed dat hij bij velen geliefd was. Aangezien zó ontzettend veel mensen him warme medeleven hebben betuigd, is het voor ons onmo gelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg willen wij u daarom héél hartelijk bedanken voor de overweldigende hoeveelheid kaarten, telefoontjes, bloemen en berichten. Het is hartverwarmend! Graag hadden we u allemaal in de gelegenheid gesteld om afscheid te nemen van Walther, echter wegens het Corona-tijdperk kon dit slechts in besloten kring plaatsvinden. Tevens onze grote dank aan Miranda Brasser van Dela voor de uitstekende begeleiding. Ondanks de bizarre tijd waarin wij allen momenteel leven, hebben wij op aangepaste, intieme wijze afscheid kunnen nemen van pa-ke. Dank je wel iedereen! Greta Margo Danny Yannick Betsie Wij danken u hartelijk voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder en oma Cornelia van Burg-van Iwaarden Het medeleven is voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 25 april 2020 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van Clara van Duivendijk-van Langevelde Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid en de vele, lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Terneuzen, april 2020 Familie van Duivendijk Familie van Langevelde Sandra Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en opi Heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Anita en Leendert Nieuwenhuijze, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, april 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze tante en oud-tante Paulina Scheele De Zeeuwse Uitvaartverzorging zeggen wij u hartelijk dank. Piet en Tanneke Jansen en verdere neven en nichten Zaamslag, april 2020 Henk in den Bosch zaterdag 25 april 2020 ZV Een troostend woord, een speciaal lied, een mooie tekst op een kaart, een mooie bos bloemen, wat doetje dat goed wanneer je iemand die je lief hebt en geliefd is missen moet Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze geliefde zoon - broer - oom Het heeft ons kracht gegeven te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was Peter en Diny Koole kinderen en kleinkinderen Zaamslag, april 2020 In ons verdriet om het heengaan van mijn lieve moeder en onze oma mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Willy en Ineke f Peter en Lana Ronald We leven op dit moment in een bizarre wereld, toch zeker na het overlijden van mijn man, onze papa en opa We hebben hem niet het grootse afscheid kunnen geven wat we hem zo graag hadden gegund. Maar dankzij de goede zorgen van Miranda Brasser en Kees van Geloof gaf het voor ons toch een zeer goed gevoel en hebben we er samen een kleine maar intens mooie en waardevolle dienst van gemaakt. Het deed ons ook zeer goed om in de vele kaarten en berichten te lezen hoe geliefd Dolf was in het land van Hulst. Onze dank hiervoor. Pas goed op jezelf en iedereen die je dierbaar is. Tilly Lampo-van Huffel, Kinderen, kleinkinderen en partners. Langs deze weg willen wij iedereen oprecht bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma, overgroot-oma Familie Steijaert IJzendijke, april 2020 Alle kaartjes, lieve woorden en medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante hebben ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Familie Dhondt-van Laere De vele kaarten, bloemen, bezoekjes, telefoontjes en andere blijken van warm medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze trotse moeder, dochter, zus en schoonzus hebben ons erg goed gedaan en steun en troost gegeven. Wouter, Fienne, Sophie en Bo van Leersum Familie van de Linde Familie van Leersum Vlissingen, april 2020 Telefoon: 0115 - 78 56 74 I 24 uur per dag bereikbaar Mobiel: 06-53 71 19 48 www.zeeuwseuitvaartverzorging.nl info@zeeuwseuitvaartverzorging.nl COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: wvwv.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Niet meer in ons midden, maar voor altijd in ons

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 135