Dyanne Beekman heeft zich met partner en drie kinderen verschanst op hun boerderij in de buurt van Breukelen. Belangrijk tijdverdrijf: de panna challenge en andere voetbaltrucs, en elke dag 10 kilo meter afleggen. Soms in wandeltempo, dan weer rennend. Daarnaast is ze altijd op zoek naar het antwoord op die ene, prangende vraag: wat eten we vanavond? ,,Jemig, wat een gedoe. Constant iets ver zinnen. Ik kom nu tot de ontdekking dat we voor de coronacrisis wel erg veel uit eten gingen. Laatst fietsten mijn man en ik een eind en onderweg bleek bijna alle horeca dicht. Na lang zoeken ontdekten we een snackbarretje dat open was. Ik zei: o, laten we een frietje halen! Ik keek door het raam en zag de dame achter het vet haar hand langs haar neus halen. Mijn man en ik ke ken elkaar aan, stapten direct weer op en vertrokken. Ik heb inmiddels een meer dan behoorlijke smetvrees ontwikkeld." Lastig als ze haar oude leven weer zou oppakken. Want als directeur van de Beek man Group - 20 vaste medewerkers - vloog ze tot voor kort kriskras door Europa en ook op intercontinentale routes was ze vaak te vinden. Een straf reisschema omdat haar onderneming in zo'n twintig landen bedrijfskleding levert aan ruim 100.000 medewerkers in de horeca (McDonald's), musea (Spoorwegmuseum), hotels en vakantieparken. Drukke luchthavens en volle toestellen behoorden net als haar ate lier in Breukelen tot de vaste werkomgeving. ,,Een week voor de uitbraak zat ik nog in het vliegtuig van India naar Amsterdam. Ik ben zo iemand die aan haar vingers likt voordat ze een pagina van dat magazine uit de stoelzak omslaat. En toen had ik al de remote van het tv-scherm bediend. Ieuww! Gadver, denk ik nu. En: hoe kunnen we straks in hemelsnaam veilig reizen en leven?'' Dat er door corona een 'nieuw' normaal ZATERDAG 25 APRIL 2020 27

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 107