JLdriana de (Kooijer-van 'Espen FAMILIEBERICHTEN 13 Anton Paul Amir Jannie OVERLEDEN 'Do not go gentle into that good night, Old age should burn and rave at close of day; Rage, rage against the dying of the light' (Dylan Thomas) Een origineel, dwars, creatief, lief en genereus mens is niet meer. Psychiater Batavia, 2 januari 1930 t Kloetinge, 20 april 2020 Kloetinge: Helma van der Gouwe Laren: Riet Stoutenbeek Amsterdam: Anton Amir en Jos Amir-Mulder Mid Lavant, UK: Wim Amir William Loenen aan de Vecht: Marlien Amir-Lotte en Kay Lotte Lars, Esther Leiden: Anneke Amir en Patrick van Bommel Antonio Amsterdam: Pieter Amir en Remco Scheenjes Correspondentieadres: Lauriergracht 78 A, 1016 RM Amsterdam Graag hadden wij u uitgenodigd voor het afscheid van Anton. Helaas zal vanwege de landelijke maatregelen de crematieplechtigheid in een kleine besloten kring plaatsvinden. U kimt de dienst ook volgen via livestream: gelieve dit uiterlijk vrijdag 24 april te melden bij de familie via email: t.amir@upcmail.nl Dan ontvangt u later hiervoor een code. jfêew 6Aari& 6Aarlsyj^x>Amari^J(iq^a/l jfëew (j/arés; When I'm laid in earth, remember me Aan ruim 41 jaar samenwonen onder één dak is een einde gekomen. Met veel verdriet, maar dankbaar dat hij thuis was, heb ik mijn lief, mijn maatje, mijn man moeten loslaten. Willem Johan Elzinga - Willem - officier in de orde van Oranje Nassau Terneuzen, 9-8-1935 t Terneuzen, 21-4-2020 Josje Elzinga-Pol Rembrandtlaan 32 4532 HR Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn respect voor de zorg en begeleiding van het corona-cohort in Oostburg. Dank ook aan team Thuis zorg van ZorgSaam voor hun aandacht en zorg. Willem Elzinga Willem Kersjes vrijdag 24 april 2020 Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 79 jaar. Dank voor de mooie momenten. Paul de Nooijer Jos en Diana Daan Cobi en Dennis Milou, Phileine-Vera Paul en Brigitta Sanne, Sterre, Sophie 19 april 2020 Nieuwstraat 21 4381CN Vlissingen De crematieplechtigheid heeft op woensdag 22 april in besloten kring plaatsgevonden. Onze gesprekken aan tafel zullen nooit meer hetzelfde zijn. Een moedige en sterke vrouw is niet meer. Jack en Tania "Jetzt ist gut" Je hebt zo dapper gestreden, zoveel dingen moest je laten. Dat je niet meer verder kon, had eerst alleen jij in de gaten. Nu begrijpen we allemaal dat het zo goed is, je laatste reis is begonnen. Wat ons nog rest zijn de fijne herinneringen en het enorme gemis. Intens verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van mijn liefste echtgenote, moeder, dochter, schoondochter, schoonzus en tante echtgenote van Fabian Lookman Merseburg (D), Biervliet, 1 juni 1974 22 april 2020 Biervliet: Fabian Silas Halle (D): Margrit en Ehrhardt Steffif Elisa IJzendijke: Jack en Tanïa Willeket IJzendijke: Floris en Femke Noah, Bruce We nemen in besloten kring afscheid van Charis. Correspondentieadres: Hoogstraat 7,4521 BK Biervliet Millionen Lichter in der Welt, Ééntje die nu jouw naam spelt. Gestreden met al je kracht. Als een vlinder weggevlogen, heel zacht. Floris - Femke Noah - Bruce Vele tegenslagen, gevochten en overwonnen en toch zo positief in het leven. Een voorbeeld voor ons en voor velen. Wij gaan je heel erg missen. De buurtjes, Erik en Marleen, Patrick, Nel, Leen en Martje, Ko en Leijntje, Sibylla, Agnes, Peter en Aafke, Hanny, Tom en Anouk, Cees. En kinderen. We wensen Fabian, Silas en verdere familie veel sterkte toe. Wij zijn geschokt door het overlijden van ons clublid Na een moedige strijd heeft Willem zich gewonnen moeten geven. We hebben hem gekend als een zeer aimabel en positief lid van onze club. Hij had vanuit zijn professie een brede interesse in alles wat er met de samenleving gebeurde. Wij zullen hem missen! We wensen Josje veel sterkte toe met dit verlies. Probusclub Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen, Terneuzen Met warme herinneringen nemen we afscheid van in de leeftijd van 74 jaar Catharina Reggers Rudi en Ingrid Van Dam - Kersjes Jonathan &Tobias Frederiken Liesbeth Leys - Kersjes Finn Mats Het afscheid heeft plaats in intieme kring. Correspondentieadres: Stuvesande 260,4532 MJ Terneuzen (NL) COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46