FAMILIEBERICHTEN 13 Mart Nouwens Tanny Cornelisse-van der Kuijl Isabella Thomas Wouts-Hagenaars Adriana Catharina Verduijn - Schuiling Marietje de Jonge - Depondt Leendert Houtekamer Tiny de Jong Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma Kapelle, 2 april 1935 - Goes, 21 april 2020 Peter van der Jagt Chris Iris Helma van den Bosch Toon van den Bosch, in liefdevolle herinnering Sander Wendy Astrid Dennis Correspondentieadres: Fam. van den Bosch Bernhardstraat 11 4401 ES Yerseke We zullen in besloten kring afscheid van haar nemen. Onze moeder heeft de liefdevolle verzorging van thuiszorg Allévo en verpleging door het personeel van zorggroep Ter Weel, afdeling De Veste erg gewaardeerd, waarvoor onze dank Enige en algemene kennisgeving. Geleefd op zijn manier..... Na een kortstondige ziekte, hebben wij afscheid moeten van Mart, pa en opa in de leeftijd van 74 jaar. Nel Kinderen Kleinkinderen Tholen, 18 april 2020 Correspondentieadres: Doelweg 21 4691 CS Tholen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Isa Pieternella Johanna Heijdens-van den Boomgaard Nellie donderdag 23 april 2020 PM Ik herken je aan je haren, je schouders, hoe je loopt. Is het goed als ik in jou verdwaal? Wil jij dan in mijn verhaal? Daar kan ik je voor altijd bewaren. Esther Porcelijn Het onvermijdelijke is dan toch gebeurd. Mijn sportieve man en mijn lieve vader is in ons bijzijn overleden 5 september 1954 21 april 2020 Desirée de Jong-Bervaes Louise de Jong Jan Greshofflaan 30,4481 DD Kloetinge We nemen in kleine kring afscheid van Tiny maar willen hem, op een later moment, in ruim gezelschap herdenken. Uw herinnering aan Tiny zal ons tot steun zijn. U kunt een bericht achterlaten op de online gedenkpagina: https://www.uitvaartbezieling.nl/condoleren Je bent niet meer daar waar je was maar overal waar wij zijn. Na een goed leven en een kort ziekbed hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Sinds 15 januari 2004 weduwe van F.L.A.P. (Frits) Wouts Bergen op Zoom t Vlissingen 5 mei 1938 16 april 2020 Lenny en Sjaak Ester en Tom Dennis en Eva Jeanine en Dick Attila en Annemarie, Luuk Anika en Rob Frits en Carin Correspondentieadres: Dr. Marga Klompéhof 31 2811 LN Reeuwijk-Dorp Gedwongen door de maatregelen rondom het coronavirus heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn zo zorgzame vrouw en onze moeder en oma *2 oktober 1938 Oost-Souburg f 20 april 2020 Abraham Verduijn Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Drakensteynlaan 12,4371 TC Koudekerke Vanwege de huidige regelgeving heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Zeer plotseling is tot ons verdriet overleden mevrouw Marietje was een zeer gewaardeerde en enorm gedreven vrijwilligster. Zij stond altijd klaar voor de oudere medemens. Wij zullen haar warmte, vrolijkheid en betrokkenheid erg missen. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Namens het managementteam, de cliënten, de medewerkers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Ter Weel Goes. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Zeer plotseling is tot ons verdriet overleden de heer Leendert heeft zich als vrijwilliger hard gemaakt voor alle kunstprojecten en activiteiten die binnen Zorggroep Ter Weel zijn opgezet. Zijn jarenlange inzet en aandacht voor de oudere medemens die hij tijdens zijn vrijwilligerswerk ontmoette, zullen zeer gemist worden. Wij wensen zijn moeder, zus, broer en verdere familie veel sterkte toe. Namens het managementteam, de cliënten, de medewerkers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Ter Weel Goes. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Verdrietig geven wij u kennis dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve moeder, onze zus, schoonzus en tante weduwe van Chris Heijdens Goes, Goes, 29 april 1946 21 april 2020 Haar liefde, warmte, wilskracht en blijheid gaan we enorm missen. Claudia Heijdens Jan+ en Corrie Ina en Jan+ Lenie en Kees Adrie en Bert Arie en Tiny Simont Nichten en neven Correspondentieadres: Oostwal 18,4461JT Goes De crematieplechtigheid vindt i.v.m. de maatregelen rondom het Coronavirus in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37