12 FAMILIEBERICHTEN Sophia van Aerde - Gommeren Pieter Abraham Beun Eleon Alphons de Koeyer OVERLEDEN Jo Marie-Louise van Hasenbroek- Gelderland Marie Louisa Paulina Jan van Hasenbroek Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, hen je moedig en rustig heengegaan. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze pa, schoonpa en opa weduwnaar van Hilda Clementine August de Koeyer-Heirman Westdorpe, 23 september 1934 t Terneuzen, 18 april 2020 Terneuzen: Vera de Koeyer Terneuzen: Marian en Rudy de Kort-de Koeyer Renzo in liefdevolle herinnering Philippine: Sandra de Koeyer in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Debussyhof 175,4536 BJ Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan Dr. Bosman en het Hospice te Terneuzen. Een markant man, vele jaren samen met Ria boegbeeld van de Volleybalvereniging MORRES, is overleden Jo Everaert Wij hebben allemaal onze eigen herinnering aan Jo en zullen nog vaak aan hem denken. Ria, kinderen en kleinkinderen, heel veel sterkte in deze tijd Namens een ieder die lid, trainer, coach, begeleider, chauffeur, wedstrijdleider, scheidsrechter en trouw supporter is geweest van de W MORRES Nico Bolleman Stilletjes, bescheiden, een jas die je zo goed past Knipper je nog éénmaal die azuurblauwe ogen Een laatste zucht, waarmee je ons toch nog verrast De liefste, zorgzaamste, mooiste, is plots gevlogen... We zijn oneindig trots op onze lieve moeder, oma, omi, zus 30 april 1925-18 april 2020 Echtgenote van Frans van Aerde W Jolanda Gerrit Anita Geert, Charlie en Otto Michel W Danielle Aaldert, Ida en Rosie Hanneke Hans Jackelien Majed, Renske en Jelle Martijn Daphne en Dorus Marianne Bart Jules Aminata Leo-Peter Monique Eva Thomas Sam Riet Rens - Gommeren We zijn het team van Bachten Dieke - Oranjekwartier diep dankbaar voor de liefdevolle verzorging die ze Sophia hebben gegeven. Het afscheid vindt plaats in besloten kring op vrijdag 24 april om 13.30 uur. De plechtigheid is te volgen via livestream op www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister. Klik op de groene balk "volg hier een live dienst". U kunt hier ook online het condoleanceregister tekenen. Correspondentieadressen: Jolanda Emans, Singel 1, 4554 CM Westdorpe Hanneke van den Boom, Generaliteitsstraat 2c, 4551 EX Sas van Gent ZV woensdag 22 april 2020 We hebben kennisgenomen van het droevige nieuws dat op 20 april is overleden Piet was een gedreven musicus en organist, die de Aardenburgse Kerken vele jaren een grote dienst heeft bewezen. Ook was hij adviseur van het Bach-comité. We wensen Roelof en zijn familie veel sterkte toe. Namens, Bach-comité Aardenburg, Doopsgezinde Gemeente Aardenburg Protestantse Gemeente Aardenburg-Sint Kruis. "Niet treuren ik heb een schitterend leven gehad" Diep bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, moeten wij volkomen onverwacht afscheid nemen van mijn bijzondere en lieve echtgenoot, onze onvermoeibare en liefhebbende vader en stralende, trotse opa Josephus Johannes Maria Everaert echtgenoot van Ria Everaert-Tielemans 1 maart 1936, Terhole t 20 april 2020, Hulst Hulst: Ria Bilthoven: Michel en Erna Fuerra Nadine Zaandam: Elmy IJsselstein: Peter-Paul en Judith Fenne Myrthe Helmond: Jolein en Arnout Tycho Jorn Petijn Correspondentieadres: Clausstraat 3, 4561 JC Hulst De familie neemt door de omstandigheden in besloten kring afscheid van Jo op 25 april. Post wordt op prijs gesteld, maar uw herinneringen aan Jo kunt u ook delen op memori.nl Ik heb een mooi leven gehad, werken was mijn passie... Na een moeilijke periode zijn we dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven. We kijken terug op veel fijne herinneringen, waarin ze altijd voor ons heeft gewerkt en klaargestaan. Nu nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante weduwe van Vogelwaarde, 17 februari 1945 t Sas van Gent, 18 april 2020 Wim Gelderland Suzanne en Wies de Keizer-Gelderland Marleen en Otto Saman-Gelderland Anton en Milly Gelderland-de Cauwer Georgette en Rudie Dellaert-Gelderland Yvonne en Peter 1" Vervaeck-Gelderland Christian en Adri Oostdijk-Gelderland neven en nichten Familie van Hasenbroek Correspondentieadres: Mgr. F. Janssenstraat 12, 4581 DG Vogelwaarde Zoals Marie-Louise het zelf heeft gewild, nemen we in besloten kring afscheid van haar. Enkel schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar dr. Razavy, Buurtzorg Terneuzen, dr. Bonneux en het personeel van 'de Redoute' voor hun liefdevolle verzorging. Hij heeft zijn strijd gestreden zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand; hij alleen. Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa echtgenoot van Rieneke den Hamer Axel, 2 maart 1937 Terneuzen, 20 april 2020 Rieneke Bolleman-den Hamer Angelo en Veronique Nick en Nataley Liesbet Nina Van der Peijlstraat 12 4537 PL Terneuzen De crematiedienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dr. Peek en naar de medewerkers van de Thuiszorg voor al hun goede zorgen en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 52