J? Gors 12 FAMILIEBERICHTEN VAN DEN OVERLEDEN Jacobus Marinus van den Berg Pieter Abraham Beun Pieter Caesar Blankenburgh Piet Ko van den Berg BERG Mevr. de Jonge - Depondt Het is geen avond en geen nacht: de wolken spieglen in de zee. Wanneer en waar was ik nog eens zoo hoog en stil met u alleen? (P.C. Boutens) Vlissingen, 21 december 1940 t Veere, 17 april 2020 Verdrietig zijn wij dat onze eigenzinnige vader en opa is overleden. Het wordt niet meer anders. Barendrecht Juan en Ingrid Luuk Eva Groningen Rian Sanne Den Burg Karien en Ron Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ, Sint Jans Hospice De Casembroot en verpleeghuis Nieuw-Sandenburgh voor him liefdevolle hulp en verzorging. Wij hadden u graag uitgenodigd de begrafenis bij te wonen, maar vanwege de corona-maatregelen mag helaas slechts een beperkt aantal mensen aanwe zig zijn. We nemen daarom in besloten kring afscheid van Piet. Zoals hij wilde, begraven we hem op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen. Correspondentieadres: Folkingestraat 43a, 9711JV Groningen yvonne Maria 3-fartog - Lenaerts woensdag 22 april 2020 PM Proost op het leven, geniet van elk moment. Soms zit het mee, dan weer tegen. Ja, we zijn er aan gewend. Tel vooral je zegeningen, dat zeg ik altijd weer. Dus PROOST op het leven, je viert het maar één keer. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Vlissingen, 17 september 1939 Goes, 19 april 2020 Tiny van den Berg-van den Berge Rien en Heike Tara en Frank, Bubbels n» Glenn en Inge Marijke en Jeannet Anouk, Roy Correspondentieadres: Haagland 9 - 4386 GL Vlissingen Op zaterdag 25 april kunt u tussen 11.00 en 12.00 uur afscheid nemen van Ko bij Van den Berg Autoschade, Hermesweg 5 te Vlissingen. U mag tijdens de Drive Through in uw auto langs de baar rijden en vanuit de auto de familie op gepaste afstand condoleren. We vinden het fijn als u een kaartje met een mooie herinnering aan Ko meeneemt. Om 13.00 uur begint de afscheidsbijeenkomst voor Ko, die in besloten kring zal plaatsvinden. U kunt de bijeenkomst volgen via een livestream: synergy.icu/monutaklein/6815 Op www.gedenken.nl/herinner/ko-vandenberg is een condoleanceregister geopend. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ADRZ (afdeling IC) voor de goede en liefdevolle verzorging. We hebben kennisgenomen van het droevige nieuws dat op 20 april is overleden Piet was een gedreven musicus en organist, die de Aardenburgse Kerken vele jaren een grote dienst heeft bewezen. Ook was hij adviseur van het Bach-comité. We wensen Roelof en zijn familie veel sterkte toe. Namens, Bach-comité Aardenburg, Doopsgezinde Gemeente Aardenburg Protestantse Gemeente Aardenburg-Sint Kruis. Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, laten wij u weten, dat mijn geliefde (schoon)vader, trotse opa en waardevolle hulp aan laatste reis is begonnen. Weggerukt uit ieders midden, je stond altijd voor ons klaar Was 't niet met een lach, dan wel een gebaar We gaan je missen, jammer datje niet langer kon blijven Je hebt met hart en ziel gewerkt voor onze bedrijven Intens gestreden, maar het is nu zwart op wit Het is voorbij, bereid je voor op je laatste rit rjtk B] RLod Rien, Heike, Tara, Glenn van den Berg en medewerkers van Van den Berg Autoschade Vlissingen en Goes. AUTOSCHADE Verdrietig delen wij mee dat is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Verdrietig, maar dankbaar nemen wij afscheid van onze oudste vrijwilligster en vriendin van de Cirkel We zullen haar missen. Cliënten, vrijwilligers en medewerkers van de Cirkel mensgerichte ondersteuning

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36