FAMILIEBERICHTEN 13 COLOFONFamilieberichten dpg11, Jannetje Moerdijk - Walhout Janny Moerdijk - Walhout D' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Keer, mijne ziel, tot uwe ruste weder Gij zijt verlost; God heeft u welgedaan. Psalm 116:4 Diep bedroefd delen wij u mede dat de HEERE op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde moeder, groot- en (bet)- overgrootmoeder sinds 4 oktober 2001 weduwe van Marinus Moerdijk in de leeftijd van 91 jaar. Nieuwdorp Wim en Elna Moerdijk - Boogaard Coos Moerdijk - Beekman (in liefdevolle herinnering) Lewedorp Nelleke en Kees Schrijver - Moerdijk Biggekerke Joke en Arie Schot - Moerdijk Goes Adri en Conny Moerdijk - den Toom Scherpenzeel Elly en Albert de Bart - Moerdijk Meliskerke Karin en Jaap Francke - Moerdijk Nieuwdorp Janneke en Jos van Gurp - Moerdijk Klein- en achter (achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van RST Thuiszorg en de huisarts mevr. Verbrugge - van der Hoek voor de goede zorgen en begeleiding. Nieuwdorp, 18 april 2020. Correspondentieadres: Coudorp 13 4455 AH Nieuwdorp De rouwdienst en begrafenis zullen in verband met de bijzondere omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt de rouwdienst, die wordt gehouden op D.V. woensdag 22 april om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Nieuwdorp volgen via www.kerkdienstgemist.nl Condoleances en blijken van medeleven ontvangen we graag schriftelijk via bovenstaand correspondentieadres. Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van tante We wensen haar kinderen en kleinkinderen Gods onmisbare ondersteuning toe in dit grote verlies. Neven en nichten familie Moerdijk Nieuwdorp, 18 april 2020 Elke dag, werd je wereld een beetje kleiner. Elke dag, werd zwaarder watje dragen moest. Elke dag, je strijd tegen afhankelijkheid. De slaap kwam als een zachte deken, en nam je mee naar rust. Vooronstevroeg.... maar voor jou was het genoeg. Wilhelmina (Willy) Remijnse pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfannilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten dinsdag 21 april 2020 PM Verdrietig, maar met mooie herinneringen, laten wij weten dat is overleden Oudelande 21 september 1941 Nieuw- en Sint Joosland 119 april 2020 Mama van: Richard, Robin en Karin Thiel Mama is thuis, maar vanwege alle Corona-perikelen is het helaas niet haalbaar om belangstellenden persoonlijk afscheid te laten nemen. Daarnaast zal ook de begrafenis in besloten kring plaats vinden. Correspondentieadres: Tongerenstraat 29, 4826 LE Breda SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37