Wia de Ididdeï - /Bïuynzeel Wim Dees 12 FAMILIEBERICHTEN Gerrit van de Belt Josefa Johanna Bruggeman-Verhage - Cees - OVERLEDEN Cornelia Geertruida van Paasschen - Zeevaart Lang hebben we mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid, humor en kritische kijk op de wereld, maar in de namiddag van 17 april 2020 overleed in de leeftijd van 83 jaar onze lieve vader, schoonvader en (overgrootvader weduwnaar van Annie van de Belt-Kuipers Yvonne en Ruud Kuzee-van de Belt Frank en Tara Bubbles*»' Bas en Anniek Maxime Martin en Angélique van de Belt-Slikkerveer Amber en Barend Luca Correspondentieadres: Deinsvlietweg 4,4389 TA Ritthem In verband met de huidige omstandigheden zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Er is niets dat voorgoed verdwijnt, mooi zijn de herinneringen die blijven. Na een jarenlange vriendschap is mijn goede vriend, kaartmaatje en oom voor onze kinderen overleden. Gerrit van de Belt Adrie Pleijte (in herinnering) Aat Pleijte - de Keizer kinderen en kleinkinderen José Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis, dat is overleden Enige en algemene kennisgeving Was ik er al voor ik bestond? Bestond ik al voor ik er was? Ik loop een poos op aarde rond en eindig als een hoopje as of als gebeente in de grond. Dan keer ik weer naar waar ik was, terug naar waar ik mij bevond voor het gevoel dat ik bestond en iemand werd of iemand was. In alle rust is onze vader en opa in zijn slaap overleden. Willem Jozias Vogelwaarde, 02 juni 1950 t Terneuzen, 19 april 2020 IJzendijke: Ling Ling Verstraeten-Luo en Stefan Verstraeten Hilversum: Marieke Dees en Silvester de Jong Mees en Linde de Jong Correspondentieadressen: Willem Tellstraat 22,4515EH IJzendijke Koningsstraat 78,1211NR Hilversum Gezien de omstandigheden omtrent het coronavirus zijn wij genoodzaakt het afscheid in besloten kring te laten plaatsvinden. Alles van waarde is lichter dan lucht Catharina Maria Mekel-Rubé 29-6-1928 -15-4-2020 f weduwe van Rogier Mekel Dag lieve Rietje Rust nu maar Nils Mekel Yolan Mekel Myrddin Niels Tara&Dante Wij bedanken de medewerkers van Simnia voor alle goede zorgen Vaandragerstraat 28,4357CH Domburg Corrie in de leeftijd van 87 jaar. Pappa's sterven niet, ze glijden hooguit naar de overkant. Ze leven verder in wie blijft. In woorden en gedachten, in verhalen, gevoel en tederheid. Opa's sterven niet, ze blijven altijd in de buurt. Je ziet hen in de spiegel, in een stukje van jezelf. Je voelt hen in de pracht, die het leven heet. Pappa's en opa's sterven niet, ze worden bewaarders van de tijd. Zijn altijd bezige handen hebben nu rust gevonden. Zijn hart dat voor ons klopte is nu stil geworden. Maar in dankbare herinnering leeft hij voort bij ons. Want pappa's en opa's sterven niet. echtgenoot van Willy Rijnberg-Deurloo 117 maart 2012 7 oktober 1936 f 18 april 2020 Leo en Karin Corinne V Kim en Dennis Leon Coen Nanna V Mischa V Sandra en Janleen Jaimy en Michelle Nick Kerkstraat 12 4328 LJ Burgh-Haamstede De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar toch met hele goede herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom 7 oktober 1936 118 april 2020 Dirkje Maatje Sari en Wim Plonie en Henk Toon neven en nichten Tot het einde toe liefdevol verzorgd in "Zuidwester" te Goes, afdeling Schengestraat 41a, is op 88-jarige leeftijd overleden onze lieve oom, oud-oom en vriend Cornelis Marinus Gerardus Moreauw Lewedorp, 17 juli 1931 Goes, 18 april 2020 Nellie en Jan f de Jonge - Moreauw Jan en Hanny Moreauw - van de Guchte Kinderen en kleinkinderen Bets Ruissen Correspondentieadres: Familie Vermare, Oostweg 27, 4413 BP Krabbendijke De uitvaartdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. dinsdag 21 april 2020 PM Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Groede, 18 mei 1939 Vlissingen, 15 april 2020 Kees Bruggeman René Bruggeman en Carin van Luijk Simone en Rob Francine Leo Bruggeman en Sandra van Oosterhout Eva en Erik Lara en Lenny Floris en Lynn Correspondentieadres: Cornelis van Perestraat 13,4388 CC Oost-Souburg Vanwege de maatregelen rondom het coronavirus heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Gedicht Bette Westra Door een noodlottige omstandigheid is er een vroegtijdig einde aan het leven gekomen van mijn lieve nicht en onze tante echtgenote van Chris van Paasschen T 20-11-2012 Krabbendijke 21 juli 1928 TGoes 21 april 2020 Namens de familie Schagen: Corry Imanse Onze speciale dank gaat uit naarA.D.R.Z. afd. Heelkunde te Goes en Ter Valcke afd. Palliatief voor de liefdevolle verzorging. Rijksweg 65 4416 BB Kruiningen De begrafenis zal op vrijdag 24 april in besloten kring te Kruiningen plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36