^Aad iBank - Marietje - Hanny Speksnijder-van Dijke Ashanti Kuijer Ashanti Kuijer Ria Keijzer - Nuchelmans 9 COLOFON Familieberichten Ashanti missen. 'Veilig in Jezus armen Verdrietig maar vol goede herinneringen en dankbaar dat wij zo lang van haar levenslust, humor en optimisme mochten genieten, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overoma Maria Elizabeth Johanna de Jonge - Depondt sinds 14 oktober 1989 weduwe van Petrus de Jonge Lid in de Orde van Oranje-Nassau Kwadendamme, 11 februari 1925 Goes, 18 april 2020 Heinkenszand: Thekie en Wim Kok - de Jonge Els en Milan, Daaf Jorne Fernand, Ayden Peter 's-Heerenhoek: Fred en Lucia de Jonge - van Agthoven Quinten Rudy en Stan Danker Nisse: Lidwienf en Adrie Mol - de Jonge Matthijs en Isabelf Thomas en Yonne Judith Correspondentieadres van Maelstedestraat 14 4472 AS s-Heer Hendrikskinderen Vanwege de huidige regelgeving zullen de uitvaartdienst en crematie in besloten kring plaatsvinden. De uitvaartdienst, voor genodigden, wordt gehouden woensdag 22 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes en is te beluisteren via www.kerkomroep.nl Gelegenheid tot condoleren uitsluitend schriftelijk via genoemd correspondentieadres. Ik hef mijn ogen op naar de bergen, van waar mijn hulp komen zal. Psalm 121:1 Na een periode van afnemende krachten is in geloof en vertrouwen op haar Heere van ons heengegaan mijn onvergetelijke, lieve en zeer zorgzame vrouw, onze moeder en oma Zuid-Beijerland, Yerseke, 26 april 1943 18 april 2020 Yerseke: W. Speksnijder Tholen: Johan en Carolien Erwin Stephan en Christine Goes: CarolaenJohn Michael en Deborah Roy en Toinet Esmée Ambachtsherenlaan 41 4401 JP Yerseke De afscheidsdienst wordt in besloten kring gehouden donderdag 23 april om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke. U kunt deze dienst meeluisteren via www.kerkomroep.nl. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Condoleance alleen schriftelijk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg voor de goede en liefdevolle verzorging Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten watje hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden. Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Rotterdam, Vlissingen, 28 maart 1946 16 april 2020 Mienke Bunk - van Zoelen Debbie en Erik Julia, Sepp Jan Willem (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Samaritaanstraat 42 4381JK Vlissingen Ingevolge de wens van Aad is zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Corry Geschiere maandag 20 april 2020 Intens verdrietig zijn wij, nu wij vernomen hebben dat onze lieve en dappere is overleden. Wat zullen we jou missen. We wensen familie en alle anderen veel sterkte en Gods kracht toe. Klas V2(T)G en mentor W. Izeboud Docenten en afdelingsleider L. van Moolenbroek CSW Van de Perre Vol van verdriet moeten wij onze lieve turnvriendin Veel sterkte gewenst aan haar familie. Veldo 12+: Anne, Daphne, Kimberly, Liesbeth, Madja, Melanie, Raisa, Rhodé en Sharon Vragen Waar komt de wind vandaan kun je zien wat je voelt? Wie heeft alle dingen die er zijn zo bedoeld? Johanna Kruit Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van de zus van Jayden, Wij wensen Jayden, zijn ouders, zijn broer en zus en verdere familieleden heel veel sterkte met dit verlies. In gedachten zijn we bij jullie. Medewerkers en kinderen van basisschool Wilgenhof en BSO Boomhut Directie Onze Wijs en Kinderopvang Walcheren UBI CARITAS ET AMOR DEUS IBI EST *31maart1924 +16april2020 echtgenote van Kees Keijzer 1990) moeder van Anika, Sabine en Joost oma van Hanne, Bart, Emie en Cas Vanwege de coronamaatregelen vindt haar uitvaart in besloten kring plaats. Ze wordt bij Kees begraven op het kerkhof van Wouw. Er is - de geldende maatregelen in acht nemend - gelegenheid afscheid te nemen van Ria op maandag 20 april van 19.00 - 19.30 uur in het rouwcentrum van Coppens Uitvaartzorg, Kloosterstraat 13 in Wouw. Digitaal condoleren: www.uitvaartcoppens.nl/memori Correspondentieadres: Familie Keijzer Boomhoefstraat 414724 AZ Wouw Na een arbeidzaam leven als verloskundige is in alle rust overleden op de leeftijd van 86 jaar onze zus, schoonzus en tante Nel Polderman-Geschiere Chris Polderman (in herinnering) Catrien van Sparrentak-Geschiere Piet van Sparrentak (in herinnering) Koos Francke-Geschiere (in herinnering) Jaap Francke (in herinnering) Ko Geschiere Koos Geschiere-de Visser Rien Ton-Geschiere Piet Ton (in herinnering) Gillis Geschiere Ria Geschiere-Jacobsen Arnhem, 18 april 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37