M \jL d FAMILIEBERICHTEN 19 Wilhelmina Benjamina Theenaart - van Dongen Willy Surjeet Singh (Joe) Keer Laurus Jacobus Kruysse Pieter Moerdijk Piet Kramer Magdalena Driedijk - Vermue Pol van de Vijver Kees Augustijn Truus Hoogeboom - van den Boomgaard DANKBETUIGING Jacobus de Visser To de Bruine-Koole =S zaterdag 18 april 2020 Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven lang geven, dat was je wil Je strijd is gestreden, vol zorg en vol moed We gaan je zó missen, maar toch... is het goed. Ontroerd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma sinds 15 maart 2018 weduwe van Eddy Theenaart in de leeftijd van 81 jaar. Jolande (in herinnering) Marion en Jaap Chantal en Collin Cindy en Rienk Onze speciale dank gaat uit naar het team en de vrijwilligers van Schenge 1 van zorgcentrum Ter Weel te Goes, voor de liefdevolle verzorging. Goes, 13 april 2020 Correspondentieadres: Familie de Pree, Rozenstraat 77,4486 CG Colijnsplaat De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Uw medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk is ons tot steun geweest. Fam. Kruysse April 2020 Vertrouwen in de Betrouwbare" Thema van de uitvaartdienst Dat onze vader, opa en overgrootvader Ko niet alleen voor zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen een man van betekenis was, maar ook voor heel veel andere mensen, hebben wij speciaal mogen ervaren in de dagen na zijn overlijden en de dag van de uitvaart. Dat doet ons goed. Wat een meeleven en belangstelling. Hiervoor zeggen wij u heel hartelijk dank. Johan en Joke Ria en Arie Marijke en Teun Jan en Jacolien Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2020 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest! Willem en Marja Peter en Evie Hans Helma en Benno Janet klein- en achterkleinkinderen Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen, zowel tijdens haar ziekte als na het overlijden, van mijn lieve vrouw, onze zorgzame (schoon)moeder en trotse oma We danken iedereen hartelijk voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze geweldige vader, opa en overgrootvader P. Kramer - van Hakken Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Colijnsplaat, april 2020 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor het overweldigende medeleven in deze moeilijke periode na het onverwachte overlijden van onze moeder, oma en overoma Het heeft ons goed gedaan dat zoveel mensen met je meeleven met een kaartje, een telefoontje of een bloemetje, enz. Bedankt hiervoor. Uit aller naam: Tineke Vermue-Driedijk April 2020 Het leven gaat verder de zon komt weer op het gemis blijft... Jullie medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van was ons tot steun. Hartelijk dank hiervoor. Engelien Augustijn - den Boer Jacco en Corine Romy, Esmée Kamperland, april 2020 Hoogeboom Het heeft ons erg goed gedaan te merken dat ze zo geliefd was. Tevens is het een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar zullen missen. Familie PM Want we worden niet uit het niets geboren en we sterven niet naar het niets Het leven is een cirkel en we dwalen ais we er ter meting grenzen aan stellen grenzen van wieg en graf Manuel Acuna Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van Nelie Keer-Korver, kinderen en kleinkinderen Het is onmogelijk om iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren We willen iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overoma We hebben dit zeer op prijs gesteld. Nel en Jan Rinus en Martha Gre en René f Corrie en Jan Klein- en achterkleinkinderen Wolphaartsdijk, april 2020 Lieve mensen, Heel veel dank voor de zeer vele hartverwarmende en ontroerende reacties na het overlijden van Jullie steun waarderen we buitengewoon! Mieke, kinderen en kleinkinderen IJzendijke, april 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47