Kiny Jante Kwyyjcwteen/ Kiny KCnyJowMtetv Kien/ FAMILIEBERICHTEN 17 Frans van Oosten Frans van Oosten Ir Marinus Johannes van den Berg R'ies Nettie Noorlander-van Zessen Wim Anemaet Ui&W 16 juli 1957 V X" Hierbij laten wij U weten dat is overleden onze Vader, lieve Opa en Oude Opa Scherpenisse, 20 juni 1932 Vlissingen, 10 april 2020 Weduwnaar van onze Moeder J.G. Anemaet-Bolier 12019 Drager van de Vlissingse Fles Drager van de speld in goud van de Protestantse Kerk Nederland Lid van de Orde van Oranje-Nassau Ereburger van Mississauga Ontario Canada Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meissie Correspondentieadres: Noorderbaan 84,4386 CB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden te Goes. Goede vrienden zijn moeilijk te vinden Nog moeilijker om los te laten en onmogelijk te vergeten y "X zaterdag 18 april 2020 PM A Onze vader en opa Ls overleden Alkmaar, 1 november 1942 Huizen, 11 april 2020 Pieternella en Jan Enno Christiaan Herman Nieken Celeste Mala Remi Frederike Quinten Correspondentieadres: Monuta De Jager t.a.v. Familie van den Berg Nieuwe Hilversumseweg 59,1406 TR Bussum De afscheidsplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Carpe Diem "Geniet van het leven!" Prediker 9:7 (BGT) Bedroefd geven wij u kennis, dat in de leeftijd van 62 jaar, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame echtgenote, onze moeder en oma 14 april 2020 Peter Noorlander Elvis Maria Vincent Christine en kleinkinderen Dongestraat 39 4388 VK Oost-Souburg Nettie is donderdag 16 april in besloten kring gecremeerd. Wanneer u uw medeleven en herinneringen aan Nettie met ons wilt delen dan kan dat via het online condoleanceregister: www.memori.nl/nettie-noorlander-van-zessen Too old to rock and roll, too young to die Jethro Tull Veel te weinig dagen mogen plukken De bloemen waren prachtig, maar de vaas nog lang niet gevuld In liefde hebben wij losgelaten 24 januari 1958 10 april 2020 Bernadette Vivian en Guido Emiel Correspondentieadres: Steenloperstraat 14,4451 GA Heinkenszand De uitvaart vond in besloten kring plaats. www.memori.nl/rien-janssen Onze zwager, verhalenverteller en levensgenieter is van ons heengegaan We zullen je missen. Rust zacht lieve Riny, lieve Merijn Marcel en Tannie Mieke en Marius Irene en Janus Leonie en Kees Yvonne Trees Sjef en Adrie neven en nichten Onze goede vriend Bas en José, Ronny en José, Sjaak en Plonie en kinderen Na een jarenlange vriendschap moeten we afscheid nemen van (de Pinkstergroep): Adrie en Truus Bas en José Jan en Paula Piet en Ank Rinus en Henny Ronny en José Sjaak en Plonie Theo Wim en Ina Wij wensen Bernadette, Vivian en Guido, en Emiel veel sterkte toe. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve buurman Wij gaan zijn joviale en vriendelijke karakter missen. Antoin en Margreet Gerard en Leonie Marcel en Judith Rudi en Corrina Hans en Willemien August en Agnes A3 en Jeannet Wim en Jadwiga Leon en Angèle MM Een Rotterdammer ben je niet voor even maar voor heel je leven Met groot verdriet, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve Pa, schoonvader en allerliefste opa. We gaan je missen Rotterdam 09-08-1935 t Middelburg 14-04-2020 Sinds 01-12-2009 weduwnaar van Annie Jagt Anja en Adrie van de Worp-van Oosten Marvin Laila en Wesley Jori en Tjarda Demi en Rianne Arnon en Céline Ellen en John Vogel-van Oosten Aniek en Lorenzo Evi en Roberto Correspondentie adres: Karei Doormanplein 25 4335 GC Middelburg Anders dan wij hadden gewild, nemen wij afscheid in familiekring. Schrikken Heel plotseling is onze zwager en oom overleden We verliezen een vriend, een warme man en onze Nieuwjaars-soep. Bep en Wim Jagt René en Lenie Jagt Jarno en Kristian Monique Jagt en Andrew Flanagan Shane en Ronan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45