16 FAMILIEBERICHTEN Steven de Bruine Steven de Bruine Steven de Bruine Steven de Bruine (fofa MBTZ Steven de Bruine Adriaan Scheermeijer OVERLEDEN Buurman Steef Steven de Bruine Steven de Bruine "Jezus is bij mij, voor mij, naast mij en achter mij, en Jezus legt Zijn hand op mij." Verdrietig, maar ook dankbaar voor alle jaren samen en voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Arie kapitein - prediker - dichter Middelburg, f Oost-Souburg, 12 juni 1933 14 april 2020 naar zijn hemelse Vader is gegaan. Eileen Scheermeijer Harry en Ella Chris en Marleen, Gina David en Carien kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Molenweg 47,4388 LE Oost-Souburg Vanwege de coronacrisis zal de begrafenis op dinsdag 21 april om 14.00 uur in de beslotenheid van ons eigen gezin plaatsvinden. Wij vinden het fijn als u op dat moment in gedachten bij ons bent. Wanneer u uw medeleven en herin neringen aan Arie met ons wilt delen dan kan dat via het online condoleanceregister: www.memori.nl/adriaan-scheermeij er Adrianus Johannes van Heusen Ad zaterdag 18 april 2020 Tot ons grote verdriet is, na een dappere strijd, overleden 7 december 1953 13 april 2020 Nel de Bruine-Vogel Carla de Bruine Sven Jansen Brent, Yaron Linda Heinsius-de Bruine Steven Heinsius Jenna, Valentijn Stellestraat 32,4411 CM Rilland Door de huidige omstandigheden heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Condoleances uitsluitend schriftelijk via bovengenoemd adres. Wij bedanken iedereen voor de goede zorgen in deze moeilijke tijd. Verdrietig, maar vol bewondering voor zijn doorzettingsvermogen, hebben wij toch nog te vroeg afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom J.M. Vogel, in liefdevolle herinnering J.P. Vogel-Verkerke Gerrit en Tineke Vogel-Bruel Goof en Sabine Vogel-Levrier Heieen Vogel en Gertjan van Herwijnen Nichten en neven Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart. Wij wensen Nel, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Rilland: Eduard en Els Freijser Mariska en Barry Zoë, Alain, Loïs Ellis en André Kaj Veel te vroeg is uit ons leven verdwenen, onze dierbare collega Steven heeft zich 40 jaar ingezet voor ons bedrijf. We hadden het hem zo gegund om te genieten van zijn pensioen, maar dat heeft helaas niet zo mogen zijn. Wij zullen zijn collegialiteit en betrokkenheid ontzettend missen. Onze oprechte deelneming gaat uit naar Nel, Carla, Linda, kleinkinderen, familie en vrienden. LXF team SABIC Bergen op Zoom Met droefheid en verslagenheid, maar dankbaar voor het feit dat hij onze teamgenoot mocht zijn, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Na een moedige maar helaas oneerlijke strijd zullen we Steven zijn expertise en accuratesse binnen onze logistieke processen ongelooflijk missen. Wat blijft zijn de mooie en leuke herinneringen aan hem. Onze oprechte deelneming gaat uit naar Nel, Carla, Linda, kleinkinderen, familie en vrienden. Lexan Finishing LXF-2A SABIC Bergen op Zoom Een goed mens gaat heen. Steven heeft, in al die jaren dat hij zich ingezet heeft voor MBTZ, zoveel mensen tijdens een wielerwedstrijd, marathon en triatlon zien afzien, verliezen en winnen. Hij heeft mede gezorgd voor vele blijde gezichten tijdens de truckritten Tholen en Davogé, waar hij met zijn andere passie aanwezig was: zijn Brandweersjop. Helaas heeft Steven deze strijd niet kunnen winnen. MBTZ is trots op Steven zoals hij altijd heeft klaar gestaan voor MBTZ en zijn medemensen. We wensen Nel, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. MotorBegeleidingsTeam Zeeland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Wij zullen Steven herinneren als een fijne en betrokken collega. Hij heeft 40 jaar bij ons gewerkt, grotendeels in de Lexan fabriek. Wij wensen zijn gezin, familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Directie en medewerkers SABIC Bergen op Zoom Het bericht dat onze oud collega Steef is overleden heeft ons diep geraakt. Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Brandweer Rilland PM Wij ontvingen bericht dat onze medewerker is overleden op 13 april 2020 Onze oprechte deelneming. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de bewoners, WE Residence Banckert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44