CD O Jaco Kouwen 12 ZEELAND LIEFHEBBER VAN VOETBAL EN VOGELS De voetbaltrainer uit Oud-Vossemeer is een zeer fanatiek natuurfotograaf. Hij is nog niet zo lang terug uit Zuid- Amerika. Hij miste daardoor wel twee duels bij Bruse Boys 2. „Later vertrekken was geen optie, vanwege de regentijd. Dan wordt het hele gebied ontoegankelijk." Oostkapelle Yerseke Oud-Vossemeer p tafel liggen de fotoboeken van zijn natuurrei- 1 zen. Door de I Pantanal, een moerasgebied in Zuid-Ame- rika ter grootte van Engeland. Door de Kalahari- woestijn in Zuidelijk Afrika. En door andere exotische plekken, in zowat alle uithoeken van de wereld. Op de ene omslag een kleurrijke toekan, een volgende cover laat een jaguar zien en op weer een andere voorpagina rustende leeuwen. En kijk daar, prachtige blauwe ara's. Natuurfotograaf én voetbaltrainer Jaco Kouwen (46) preciseert: ,,De hyacint ara, de meest bedreigde ara ter wereld." De Pantanal is zijn meest recente reis, net voor de laatste winterstop. Daar waren ze bij Bruse Boys niet blij mee. Twee wedstrijden miste zaterdag 18 april 2020 GO 2 Collin van den Berg en Jiri van den Hemel voetballen ko mend seizoen in het shirt van zaterdag-twee deklasser Oostkapelle/ Domburg. Het duo komt over van de opgehe ven zondagtak van VC Vlissin- gen. Eerder dit sei zoen keerde Sjoerd Verhulst al terug bij Oostkapelle, na een periode zonder officiële wedstrijden bij derdedivisionist Goes. I Xander van der Poel vertrekt na vier seizoe nen bij Kloe- tinge. De vleu gelaanvaller keert terug bij zaterdag-twee deklasser Yer- seke, de club waar hij op groeide. Bij Yerseke zijn ze blij met de terugkeer van de linksbenige aanvaller. ,,Met Xander halen we een echte versterking in huis", aldus trainer Alexan der van Keulen. o a co De winterstop is voor natuurreizen Ben van den Aarssen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 40