FAMILIEBERICHTEN 19 Wim Anemaet Gerard van Giesen Pol van de Vijver zaterdag 18 april 2020 Hierbij laten wij U weten dat is overleden onze Vader, lieve Opa en Oude Opa Scherpenisse, 20 juni 1932 Vlissingen, 10 april 2020 Weduwnaar van onze Moeder J.G. Anemaet-Bolier 12019 Drager van de Vlissingse Fles Drager van de speld in goud van de Protestantse Kerk Nederland Lid van de Orde van Oranje-Nassau Ereburger van Mississauga Ontario Canada Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meissie Correspondentieadres: Noorderbaan 84,4386 CB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden te Goes. Ir Marinus Johannes van den Berg Ries Carpe Diem "Geniet van het leven!" Nettie Noorlander-van Zessen 16 juli 1957 Adrianus Johannes van Heusen Ad DANKBETUIGING Els Mahu-Vermandel Voor de blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, broer en schoonbroer zeggen wij u hartelijk dank. Betsie van Giesen-van Swaal Paul en Riny van Giesen-Bremer Kloosterzande, april 2020 Langs deze weg willen wij iedereen oprecht danken voor het medeleven getoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma, grootoma en zus. Marie Louise Verbeke-Verstrijnge Families Verbeke C. Verstrijnge IJzendijke, april 2020 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze ma, schoonma, oma en overgroot-oma José Smet-Weemaes Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Clinge, april 2020 dpg" COLOFON Familieberichten ZV A Onze vader en opa Ls overleden Alkmaar, 1 november 1942 Huizen, 11 april 2020 Pieternella en Jan Enno Christiaan Herman Nieken Celeste Mala Remi Frederike Quinten Correspondentieadres: Monuta De Jager t.a.v. Familie van den Berg Nieuwe Hilversumseweg 59,1406 TR Bussum De afscheidsplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Prediker 9:7 (BGT) Bedroefd geven wij u kennis, dat in de leeftijd van 62 jaar, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame echtgenote, onze moeder en oma 14 april 2020 Peter Noorlander Elvis Maria Vincent Christine en kleinkinderen Dongestraat 39 4388 VK Oost-Souburg Nettie is donderdag 16 april in besloten kring gecremeerd. Wanneer u uw medeleven en herinneringen aan Nettie met ons wilt delen dan kan dat via het online condoleanceregister: www.memori.nl/nettie-noorlander-van-zessen Wij ontvingen bericht dat onze medewerker is overleden op 13 april 2020 Onze oprechte deelneming. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de bewoners, WE Rësidence Banckert Voor altijd in ons hart Voor al uw blijken van belangstelling en medeleven dat wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, ma en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons heel erg goed gedaan. Willy Werner Gemmeke Matthijs Vogelwaarde, april 2020 Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma, Het medeleven, persoonlijk en schriftelijk, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Sluis, april 2020 Han, Ronald, Carine, Joren Lieve mensen, Heel veel dank voor de zeer vele hartverwarmende en ontroerende reacties na het overlijden van Jullie steun waarderen we buitengewoon! Mieke, kinderen en kleinkinderen IJzendijke, april 2020 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 136