Leo Hagens FAMILIEBERICHTEN 13 Jaap Vos A A V Jacoba Maria van Cuijck-Duininck Marcel van Hoije Lia Zwemer-de Keuning Cobie Cobie van Cuijck-Duininck Jij bent kostbaar Mimi Jurry Mimi Jurry Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve man, vader en opa echtgenoot van Lena van Hoije-de Bakker Hulst, 06-11-1928 t Kloosterzande, 11-04-2020 Kloosterzande: Lena van Hoije-de Bakker Hulst: Jeannine en Frank Ivens-van Hoije Marnix en Julia Yanniek en Nadine Correspondentieadres: De Vosplantsoen 13,4561 LA Hulst Vanwege de huidige en landelijke maatregelen zal het afscheid in een kleine besloten kring plaatsvinden. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze (schoon)vader, en opa echtgenoot van Jeanine Hagens-Rijckaert Arnhem, 23 juni 1939 t Terneuzen, 13 april 2020 Temeuzen: Jeanine Hagens-Rijckaert Temeuzen: Esther en Tom Tuur, Pien Een speciaal woord van dank aan Thuiszorg "Zuid" voor de liefdevolle zorgen die zij aan Leo hebben gegeven. Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 169,4536 GM Temeuzen Gezien de omstandigheden omtrent het coronavirus zijn wij genoodzaakt het afscheid in besloten kring te laten plaatsvinden. echtgenote van Jan Zwemer Maria Josephina Weesepoel-Pluijm Ria Alphonsus Joseph Weesepoel woensdag 15 april 2020 ZV Wees niet bang, want Ik ben bij je Jesaja 41:10 Na een lang maar moedig gedragen lijden heeft God tot zich genomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, oma-oma en dochter echtgenote van Jo van Cuijck 13 juli 1951 Aardenburg 112 april 2020 Aardenburg: J. van Cuijck Zuidzande: Sandra en Barry Ie Grand-van Cuijck Marieke en Martin Corine en Giano Maarten en Louisa Esther en Jasper Tessa Aardenburg: Annemieke en Erwin Aerssens-van Cuijck Kim en Dennis, Julia Ilse en Sander Schoondijke: Peteren Cindy van Cuijck-de Lobel Beau Levin Aardenburg: S. Duininck-Willemsen J. Duininck t Onze dank gaat uit naar dokter G. Hallaert neurochirurg te UZ Gent, dokter P. Boudt huisarts te Maldegem en het zorgteam van de Thuiszorg en Coensdike te Aardenburg. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Gaaiperswei 24,4547 HD Aardenburg Met veel verdriet in ons hart moesten wij op Paasmorgen afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Jo van Cuijck, in de leeftijd van 68 jaar. Wij wensen Jo, de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind veel sterkte met dit grote verlies. Hoek: Marjan Basting-Duininck Sjaak Basting Karin en Pieter Ellen en Joost, Reinout en Jorinde Hoek, 12 april 2020 Verdrietig maar liefdevol nemen we afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa Aagtekerke, t Middelburg, 13 juni 1936 12 april 2020 Oost-Souburg Bep Vos-Geertse Kortgene Els en Peter Lewedorp Lisanne en Stephan Roosendaal Joeri en Maaike Amersfoort Marja en Hans Maartje Jochem Rotterdam Hans en Mieke Jelle Imke Dongestraat 26 4388 VM Oost-Souburg De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Tot ons grote verdriet is overleden ons markante clublid Zij was medeoprichtster van onze club. Actief, betrokken en kritisch. We koesteren haar bijdrage en vriendschap en zullen haar missen. Ons medeleven gaat uit naar haar familie. Leden en bestuur van Soroptimist International Club Zeeuwsch-Vlaanderen Met ontroering en bewondering herdenken wij Een van de oprichters en jarenlang bestuurslid van Stichting Hospice Zeeuws-Vlaanderen Bestuur, Coordinatoren en Vrijwilligers "....hebbende begeerte, om ontbonden te worden en met Christus te zijn; want dat is zeer verre het beste". Filipp. 1:23b Heden heeft de Heere tot Zich genomen, na een ernstige ziekte, onze lieve schoonzus en tante in de leeftijd van 63 jaar. We bidden Jan, de kinderen en kleinkinderen van harte Gods troost en nabijheid toe. Middelburg: Leuntje Dekker-Zwemer Grijpskerke: Frans en Corrie Zwemer-de Bel Nieuw-Beijerland: Rinus en Lea Zwemer-Lukasse Middelburg: Adrie en Ina Zwemer-Marinissen Neven en nichten Nieuw St. Joosland, 11 april 2020 Beetje bij beetje heb je ons verlaten we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we dank je voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame ma en oma echtgenote van St Jansteen, 13 april 1934 t St Jansteen, 13 april 2020 St Jansteen: Fons Kleldrecht: Kees en Nadia St Jansteen: Roel en Conny Auke Graauw: Matthy en Guido Axana, Adisia Puttingstraat 26, 4564 BJ St Jansteen In verband met alle richtlijnen inzake het Coronavirus zijn we genoodzaakt het afscheid in besloten kring te laten plaatsvinden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Onze dank gaat uit dr. de Smet, dr. Zijl, alle medewerkers van ZorgSaam en Marianne Vermeulen voor hun goede en liefdevolle zorg en toewijding. Afscheid nemen van onze lieve oma doet pijn. Want als voorheen zal het nooit meer zijn. Eens komt eenieder hiervoor te staan en moetje wie je dierbaar is, toch laten gaan. De lege plek in ons midden moeten wij accepteren. Op fijne herinneringen zullen we moeten teren. Gelukkig zijn die er in overvloed en daaruit putten wij veel moed. Zij heeft ons zoveel liefde gegeven en zal altijd in onze harten voortleven. Dag lieve oma Veel liefs van Auke, Axana, Adisia In mijn hart blijf ik je dragen In mijn hart blijf jij bestaan Aan dit plekje in mijn hart daar komt niemand aan Dikke kus, Matthy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55