Cc 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Margo Maurice Maria van Acker Hanneke De Clercq-Vlek 14 -11 -1962 Terneuzen 110 - 04 - 2020 Terneuzen Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE na een periode van afnemende krachten uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde en altijd meelevende zus, schoonzus, tante en oud-tante Pieternella Dieleman-Dekker sinds 30 september 1993 weduwe van Izak Dieleman in de leeftijd van 95 jaar. TerneuzenA. Dekker Terneuzen N.S. Dekker-de Feijter Neven en nichten Achterneven en achternichten In liefde herdenken wij hen die ons zijn voorgegaan. Terneuzen, 13 april 2020 Correspondentieadres Mr. FJ. Haarmanweg 8 4538 AR Terneuzen Vanwege de maatregelen in verband met het coronavirus zal de rouwdienst en begrafenis in besloten kring plaats vinden. De dienst is te beluisteren via de kerktelefoon of www. kerkdienstgemist.nl Gereformeerde Gemeente in Neder land te Terneuzen op vrijdag 17 april om 13:30uur. Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve (oud)tante en altijd meelevende buurvrouw Tante Pietje Ko en Nellie Dekker-Koesveld Kinderen en kleinkinderen We wensen onze vader en opa kracht toe om dit zware verlies te dragen. Terneuzen, 13 april 2020 Hanneke de Clercq-Vlek Achilles Emiel Joseph Marie Maas Meta (Stok) Pieterse Jan van Eekelen ZV woensdag 15 april 2020 Enige en Algemene kennisgeving Bedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat, na een noodlottig ongeval uit ons leven is weggenomen Breda: Maxime en Bert Dellaert-van Kouteren Bo Dex Terneuzen: Willy en Annie van Acker-Schauwvliege Terneuzen: Guido en Caroline van Acker-Smallegange Estelle Fabiënne Breda, 13 april 2020 Corr. adres: Zeisstraat 24 4818 EG Breda De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in besloten kring plaatshebben. U kunt condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/ onlinecondoleanceregister "in een zee van liefde geboren, op golven van liefde gestorven" Met een verdrietig én vervuld hart nemen we afscheid van Delft, 31-12-1935 t Middelburg, 10-04-2020 Weduwe van Wil De Clercq We zijn haar erg dankbaar voor de liefde, warmte en zorg die zij ons als moeder, schoonmoeder en oma heeft gegeven. We hadden het niet beter kunnen hebben. We prijzen iedereen die haar tijdens de jaren van haar ziekte zo liefdevol heeft verzorgd en geholpen. Leontien De Clercq Laura en Gary, Yael en Opher, llana en Guido, Shirley Camiel De Clercq en Marijke De Clercq-Viets Thomas en Naïna, Carin en Wouter, Lucas Maurice De Clercq en Marieke De Clercq-Hennink Max en Vera, Joséphine en Roberto Aimée Franse-De Clercq en Johan Franse Sammy en Sjors, Berbel Rob Vlek en Jacqueline Vlek-Schut Mare, Jolijn. en achterkleinkinderen Op vrijdag 17 april vindt de uitvaartdienst in besloten kring plaats. In verband met de Coronamaatregelen is er helaas geen gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Correspondentieadres: Fort den Flaakweg 15, 4354 NE Vrouwenpolder Tot ons verdriet is overleden onze Han, dierbare zus, schoonzus en tante. Ze was een lieve, zorgzame en positieve vrouw. 31 december 1935 10 april 2020 Bussum Bob en Len Vlek-Brouwer Heinkenszand Marijke Cornelissen-Vlek Maastricht Ineke Batta-Vlek Abcoude Elisabeth Reichert-Vlek Leiden Carla en Simon Stolwijk-Vlek Amsterdam Paul en Marjolein Vlek-Willemse Delft Ruud en Lidwien Vlek-Meijsing Fluizen Renée Vlek-de Vroom Nichten en Neven Bedroefd laten wij u weten dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden mijn echtgenoot, onze (schoon)vader en opa Echtgenoot van Christianne Marguerite Johanna Maas-Govaert Graauw en Langendam 13 april 1932 t Terneuzen 12 april 2020 Sas van Gent: Axel: Middelburg: Rob Mare Luc en Annemiek Jasper en Madison Philippe en Courtney Door de huidige corona-omstandigheden zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Als u ons wilt condoleren vragen wij u dit schriftelijk te doen: Duunmede 64, 4337 BB Middelburg. Speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Schorre, woning R15. Bedroefd, maar met liefdevolle en warme herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder en oma Gehuwd geweest met Bastiaan Stok, t 7 augustus 2004 1 april 1927 12 april 2020 Gorinchem Dirk, lin, Eddie en Soerjo Stok Axel Adri en Bea Pieterse Er zal een afscheid in besloten kring zijn op woensdag 15 april om 13:00 uur in Waarde. Aansluitend zal de crematie om ongeveer 15:00 uur plaats vinden in Bergen op Zoom Correspondentie-adres: Multatulistraat 44,4207 SE, Gorinchem Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Buurtzorg Krabbendijke en Woonzorgcentrum Hof Cruninghe, die de laatste jaren met veel liefde, zorg en aandacht voor onze moeder en oma gezorgd hebben en die een steun en toeverlaat waren in moeilijke tijden. Verder willen wij alle mensen die in de zorg en verpleging werkzaam zijn heel veel sterkte, gezondheid en wijsheid toe wensen in deze, met name voor hun, moeilijke en zware tijd, zowel op hun werk als in hun thuisomgeving. We zijn bedroefd om het overlijden van Jan was medeoprichter van Jeugdcircus Reinardi en betrokken tot het eind. Bedankt voor alles wat je ons hebt geleerd. We wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur, vrijwilligers en leden Jeugdcircus Reinardi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 54