12 FAMILIEBERICHTEN Ben van Velzen Ben van Velzen DE - GOESE Y GOLF Jaap Sinke Jacob Willem Sinke Jaap Sinke woensdag 15 april 2020 Tot onze grote droefheid vernamen wij het overlijden van ons zeer gewaardeerde koorlid Ben was een zeer actief lid van ons koor. Hij heeft zich altijd met hart en ziel ingezet. Hij kwam vaak met originele liederen en ideeën. Hij had altijd een opbeurend woord voor ieder. Wij zullen hem, en zijn stem, missen. Wij betuigen hierbij onze oprechte deelneming aan echtgenote en familie Birdiekoor Goese Golf Door een noodlottig ongeval je beste vriend verliezen doet pijn Wij wensen Ank, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Piet, Letty en Jolanda Bouwman Getroffen door het droevige bericht van het geheel onverwacht overlijden van onze bijzondere zeilvriend Ben van Velzen Hij behoorde lange tijd tot de bemanning van "De Markiezin van Veere" Aan dek getrouw In de kajuit in touw Na de sluis Snel naar huis Wij wensen Ank de familie en vrienden veel sterkte toe dit verlies te dragen. Bemanning en echtgenotes Ad Albers Piet Bouwman Hans Glaudemans Jan Hollestelle Miel van Hout Martin Huisman Han de Jonge Hans van Opbergen Piet de Visser Ons bereikte het droevige bericht dat geheel onverwacht is overleden onze golfvriend Ben van Velzen Vanaf het begin, nog vanuit het kleine clubhuis, waren Ben en Ank zeer gewaardeerde gasten op De Goese Golf. Altijd was Ben aanwezig op de "Herendag". We zullen hem missen. Namens alle medewerkers wensen wij Ank en de familie heel veel sterkte. Directie De Goese Golf Jannemieke de Visser Bedroefd en verslagen delen wij u mee dat na een kortstondig ziekbed, door de HEERE uit onze familie kring is weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom We wensen Janny en de (klein)kinderen Gods vertroosting en nabijheid toe in dit grote verdriet. Krabbendijke: P Hage in liefdevolle herinnering E M Hage den Haan Nieuwdorp: Els en Laban Knuist Nieuwdorp: Mieneke en Hans Nieuwenbroek Nieuwdorp: Koos en Dinetta Hage Oostdijk: Coby en John van Pagee Nieuwdorp: Dies Hage en Ellen Kruiningen: Ada en Bert Walhout Lewedorp: Corry en Huib Rijk Nieuwdorp: Nelleke en Cees van As Neven en Nichten Mijn God, U zal ik eeuwig loven, Omdat Gij 't hebt gedaan; 'k Verwacht Uw trouwe hulp van boven, Uw waarheid zal bestaan; Uw naam is voor 't oprecht gemoed Van al Uw gunstvolk goed. Psalm 52:7 berijmd Na een periode van afnemende krachten heeft de Heere op de Paasmorgen tot Zich genomen mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Rotterdam, 8 oktober 1942 Goes, 12 april 2020 In liefdevolle herinnering Neeltje Hak, overleden 23 februari 2004 gehuwd met Janny Sinke-Hage Rhenen: Ochten: Frans en Conny Sinke-de Kluyver Miijam en Johan Visser-Sinke Rianne en Jeroen, Naomi, Sophie, Jo-Ann Pieter Cees Willemijn en Huib Jaap en Joanne, Franqois Anna, Esther H.I. Ambacht: H.I. Ambacht: Esther en Bart Schipper-Sinke Jacob en Heieen Sinke-Terlouw Lars en Thea, Mart, Noor, Jurr Marileen en Herwin Jaap en Willeke, Loïs, Noëlle, Fleur Rose, Emma Frank en Janet, Mike Zwammerdam: Jurien en Marith Forra en Edgar Leblans-Sinke Papendrecht: Laura, Mare Alexander en Annette Sinke-Baas Ochten: Anne-Marije en Jan, Jan, Emma, Noud Pieter en Marianne Sinke-van den Hater William en Roos Sanne, Bram Laurens en Winette Papendrecht: Ralph, Matthew Maarten en Evelyne Sinke-Provily Portugal: Nieuwerkerk: Joost en Nara Hollebrandse-Moraes da Silva Marloes en Jan Stouten-Hage Cassia Emily, Sophia Yerseke: Pieter Hollebrandse Correspondentieadres: Anna Pauwlonaplein 11 4461 RC Goes De rouwdienst en begrafenis, geleid door ds. J.Th. Pronk, zullen D.V. in besloten kring plaatsvinden vanuit Uitvaartcentrum De Oude Toren te Alblasserdam op zaterdag 18 april om 13.30 uur. Uw schriftelijke condoleance stellen wij zeer op prijs. Geen bloemen. Jaap kende heel veel mensen, ook zakelijk. Mochten wij vergeten zijn u persoonlijk te benaderen, wilt u dan deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze goede vriend We zijn dankbaar voor de vele jaren die wij met hem mochten delen. We wensen zijn vrouw Janny, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Johnny van den Berge Rhodé Adrian en Hanna Dek Jason PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36