10 FAMILIEBERICHTEN Diny Oorsprong-van Voorst Johanna Jacoba Maria Bogaards - Burgers Hanneke De Clercq-Vlek Hugo Pieters -Hanny Mama heeft haar strijd gestreden De wereld werd steeds kleiner om haar heen Hoe zij in stilte heeft gestreden weet niemand zij alleen Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en omi is overleden weduwe van Jan Oorsprong Coevorden, 18-09-1929 t Vlissingen, 11-04-2020 Marianne en Luud Jeroen en Lisette, Joep, Abel Rieneke en Martijn, Tygo Tim en Suzanne Roel en Jessica, Daley Nick en Bernie Michael en Marijke, Nigel Johan en Stefanie Peter en Anita Roy en Kelly, Neveah, V Danny Correspondentieadres: Clijverstraat 16,4381 PW Vlissingen Het coronavirus maakt dat de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaatsvindt. Een speciaal woord van dank voor alle medewerkers van Verpleeghuis Picassoplein in Vlissingen, speciaal voor 'de meisjes' van woning 2 voor al hun liefdevolle, belevingsgerichte zorg voor mama de afgelopen 5,5 jaar. Hanneke de Clercq-Vlek 16 juli 1961 Enige en Algemene kennisgeving Ik verlaat diegene die ik liefheb, om diegene die ik liefhad weer terug te zien Op Goede Vrijdag is rustig overleden onze moeder, oma en overoma 28 november 1924 10 april 2020 Bergen op Zoom: Nell en Lo Derwig - Bogaards Krabbendijke: Chrétienne Bogaards Bergen op Zoom: Miecke Bogaards Aguilas SpanjeJos en Jos Bogaards - Qoo Krabbendijke: Taco en Riekie Bogaards - van Berkel Klein - en achterkleinkinderen. Correspondentieadres Ter Doest 12 4413 GL Krabbendijke We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwiligers van Ter Weel Krabbendijke en Rilland voor de goede en liefdevolle verzorging. Leunis Davidse *5 november 1943 - til april 2020 Leunis Davidse PM woensdag 15 april 2020 "in een zee van liefde geboren, op golven van liefde gestorven" Met een verdrietig én vervuld hart nemen we afscheid van Delft, 31-12-1935 t Middelburg, 10-04-2020 Weduwe van Wil De Clercq We zijn haar erg dankbaar voor de liefde, warmte en zorg die zij ons als moeder, schoonmoeder en oma heeft gegeven. We hadden het niet beter kunnen hebben. We prijzen iedereen die haar tijdens de jaren van haar ziekte zo liefdevol heeft verzorgd en geholpen. Leontien De Clercq Laura en Gary, Yael en Opher, liana en Guido, Shirley Camiel De Clercq en Marijke De Clercq-Viets Thomas en Naïna, Carin en Wouter, Lucas Maurice De Clercq en Marieke De Clercq-Hennink Max en Vera, Joséphine en Roberto Aimée Franse-De Clercq en Johan Franse Sammy en Sjors, Berbel Rob Vlek en Jacqueline Vlek-Schut Mare, Jolijn. en achterkleinkinderen Op vrijdag 17 april vindt de uitvaartdienst in besloten kring plaats. In verband met de Coronamaatregelen is er helaas geen gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Correspondentieadres: Fort den Flaakweg 15, 4354 NE Vrouwenpolder Tot ons verdriet is overleden onze Han, dierbare zus, schoonzus en tante. Ze was een lieve, zorgzame en positieve vrouw. 31 december 1935 Bussum Heinkenszand Maastricht Abcoude Leiden Amsterdam Delft Huizen Nichten en Neven 10 april 2020 Bob en Len Vlek-Brouwer Marijke Cornelissen-Vlek Ineke Batta-Vlek Elisabeth Reichert-Vlek Carla en Simon Stolwijk-Vlek Paul en Marjolein Vlek-Willemse Ruud en Lidwien Vlek-Meijsing Renée Vlek-de Vroom Ligt ergens aan het strand dat vreemde bootje al klaar? A. Roland Holst De laatste jaren zijn voor Hugo heel zwaar geweest. We hopen dat hij nu in rustiger, vreugdevol vaarwater is terecht gekomen. 14 april 2020 hebben wij in kleine kring afscheid genomen van 5 april 2020 Vlissingen Marja Trimpe Burger Aruba Selene (Leentje) en Arjan Middelburg Alvin en Nuria Middelburg Ruben en Fatimah Correspondentieadres Marja Trimpe Burger Hendrikstraat 41 4381 AA Vlissingen Bedroefd maar dankbaar voor de tijd samen, moesten wij na een kort ziekbed afscheid nemen van onze man, vader en opa Echtgenoot van Ineke Davidse Giele Ineke Davidse Giele Pascalle Patrick Hoogendoorn Michael, Melissa Paul Angelique de Jonge Mitchell Myrthe Cterve* Is verhuizer Verhuizer va* <4 wereld waar Let Leurt Het hart va* ie t*e*Se* die vak je Louie* Daar leef je voort Heden is overleden onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Ineke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Betsie en Cees v.d. Horst - Davidse Oost-Souburg: Trini Antheunisse - Davidse Grijpskerke: David en Janneke Davidse de Visser neven en nichten Grijpskerke, 11 april 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 34